Kuchyňa

Novozrekonštruovaná moderná kuchyňa si zachováva svoj architektonický ráz

Dizajnérska kuchyňa McDougall mixuje mix starých a nových

Kompletne zrekonštruovaný byt v Outremonte v Kanade nám predstavuje prehodnotený koncept praktického a moderná kuchyňa predtým. Dizajnér je Kuchyňa Steam. Pracovný proces a všetky vylepšenia boli starostlivo naplánované a predovšetkým prispôsobené konkrétnym požiadavkám zákazníkov.

Moderná kuchyňa – séria skvelých dizajnových nápadov

desing nápady perfektne zariaďovať drevené obklady kuchynské spotrebiče

Každý detail – nový alebo starý, a jeho úloha a umiestnenie boli starostlivo premyslené. Dizajnérovi a zákazníkovi sa podarilo zachovať architektonický ráz kuchyne. Konečný výsledok – teplá a útulná atmosféra, zvláštna zmes klasických prvkov a moderných línií. Elegantné a očarujúce – takto vyzerá priestor na varenie. Toto je dôležitá súčasť celkového priestoru. Stále je tu jedálenský a obývací priestor. Všetky miestnosti sú navzájom šikovne kombinované. the moderná kuchyňa je strategicky umiestnený, aj keď hrá dôležitú úlohu, otvorený koncept miestnosti mu neprekáža. Dizajnéri tiež stáli pred zaujímavou výzvou. Mali by ste sa pokúsiť uvoľniť viac úložného priestoru v kuchyni McDougall a splniť potreby obyvateľov.

Moderná kuchyňa – skvelá kombinácia starého a nového

čisté denné svetlo nové spotrebiče nápady na priestorovo úsporné riešenia

Hlavná myšlienka bola presne definovaná hneď od začiatku. Dizajn modernej kuchyne, ktorý kombinuje najnovšie trendy a zároveň najlepšie klasické prvky. Drevenú podlahu a typický tradičný tvar dlaždíc možno považovať za nadčasovú triedu. Všetko sú to pôvodné súčasti predchádzajúceho kuchynského vybavenia a dizajnu McDougall. the moderná kuchyňa je obzvlášť praktický a pohodlný, nové kuchynské a elektrické spotrebiče a priestorovo úsporné riešenia spĺňajú špeciálne potreby veľkých rodín so štyrmi deťmi. Vďaka premysleným návrhárskym rozhodnutiam je stále cítiť architektonický charakter kuchyne.

Moderné dizajnové nápady sú okamžite viditeľné v každom jednom detaile

Moderná jedálenská časť Cook Island kompletne zrekonštruovaná

Na podlahu a na niektoré kusy nábytku sa používa drevo

moderné, čiastočne viditeľné, jednoducho zohrávajú dôležitú úlohu

Klasické prvky pripomínajú počiatočný dizajn kuchyne

dlažba tradičná forma architektúry zachováva charakter

Každý proces bol starostlivo naplánovaný a premyslený

zrekonštruovaný ostrovný varný priestor koncepcia plánu dôležitých rolí