Architektúra, patio, vysnené domy

Malý dom so záhradou a zaujímavou fasádou

domček-záhradka

Malý Dom so záhradou a po dôkladnej renovácii vznikla zaujímavá fasáda. Veľkoryso zasklená fasáda, veľká vonkajšia terasa a elegantný interiérový dizajn definujú projekt. Aj keď má dom v obmedzenej oblasti čo ponúknuť a napriek malému priestoru vyzerá väčší. Pri stavbe sa hojne používalo drevo a sklo, aby sa vytvorilo spojenie s okolitou prírodou. Záhrada vyzerá ako jedinečné pokračovanie domu. Dom aj záhrada sú úzke, čo sa úspešne podarilo kompenzovať jasnými farbami a dobrým osvetlením.

Dom so záhradou – moderná architektúra a zaujímavá fasáda

malá praktická kuchyňa

Veľkú pozornosť sme venovali dizajnu záhrady – útulná záhradná časť sľubuje veľa príjemných hodín strávených vonku, zatiaľ čo veľká terasa ponúka nádherný výhľad na okolie. Zelené stromy, kríky a dokonca aj vysadený kamenný múr, ktorý obklopuje záhradu, sú absolútnym vrcholom vonkajšej oblasti. To Dom so záhradou je moderný a štýlový. Zaujímavé svetlíky maximalizujú svetlo vo vnútri, biele steny svietia pod slnkom a vy si v tejto budove viete predstaviť šťastný život.

Dom so záhradou a moderným interiérom

moderná nástenná rohová sedacia súprava

Obývacia časť z Dom so záhradou od Matt Gibson sa nachádza na prvom poschodí a zahŕňa modernú kuchyňu, ktorá plynule nadväzuje na obývaciu izbu. Vstavané biele skrine a moderný kuchynský ostrov s mramorovým pultom ponúkajú dostatok úložného priestoru na príbory a riad. Slnečné svetlo vstupuje cez veľké okná a tiež cez tri závesné svetlá, ktoré visia nad kuchynským ostrovom. V obývacej izbe je jediným nábytkom v miestnosti veľká stenová jednotka s TV a sivá čalúnená rohová sedačka. Farebná paleta je jednoduchá – prírodné svetlé farby sa používajú v hojnom množstve a robia dom priestrannejším. Je to vynikajúce prostredie pre modernú rodinu, ktorá priniesla svoje vlastné umelecké diela ako dekoráciu. Interiér tak pôsobí útulnejšie a útulnejšie.

Pekné svetlíky a zaujímavý dizajn steny

biely svetlík do kúpelne

Moderný mramorový stôl

moderný mramorový stôl do jedálne

Moderná biela kuchyňa v dome so záhradou

mramorová minimalistická kuchynská linka

Biele steny a drevené podlahy

Drevené podlahy-biele steny

Posuvné sklenené dvere v obývačke

pohovka z čalúnenej kože

Individuálny dizajn predzáhradky – nápady pre záhradníctvo a terénne úpravy

Priestranná terasa so záhradným nábytkom

Terasa-vonkajšia terasa

16 krokov k vytvoreniu japonskej záhrady