Krása

Riasy z umelého hodvábu pre magický vzhľad

falošné riasy od Beyoncé

Aby sa dosiahol atraktívnejší a magickejší vzhľad, mnoho žien sa uchýli k umelým riasam. Nevýhodou je, že môžu poškodiť pravé mihalnice a spôsobiť ich rýchlejšie vypadávanie. Teraz však existuje nový, neškodný variant umelého Hodvábne riasy, ktoré kozmetičky ponúkajú. Ak teda túžite mať nádherne zakrivené riasy hneď, ako vstanete a bez riasenky, tieto typy umelých mihalníc sú pre vás to pravé. Nielenže predĺžia vaše vlastné riasy, ale ešte im dodajú ešte väčší objem.

Hodvábne riasy- tieto umelé mihalnice vám poškodia?

modré pozadie-predĺženie mihalníc

Jedná sa o hodvábne riasy, ktoré nezasahujú do prirodzeného rastu vašich rias. Tieto sú jednotlivo nalepené na vlastné riasy hypoalergénnym lepidlom, vydržia 30 až 90 dní a nijako nepoškodzujú vaše vlastné riasy. Neobsahujú ani žiadne ďalšie látky, ktoré by mohli poškodiť vaše riasy alebo korienky vlasov. Keďže pravé mihalnice majú životnosť 30 až 60 dní, je normálne, že každú chvíľu vypadnú. Pád umelých rias teda závisí od životnosti vašich vlastných rias.

Hodvábne riasy – ktorá veková skupina ich používa najčastejšie?

zlaté farby-make-up-s-falošnými riasami

Čoraz viac žien má tento druh umelých hodvábnych rias v obľube. Najčastejšie ide o zákazníkov vo veku 20 až 35 rokov. Ale stále častejšie sú aj tínedžeri a ženy vo veku 45 až 50 rokov. Dôvodom je to, že účinok je okamžite viditeľný. Zvyšuje sebavedomie a každému zákazníkovi okamžite vyčarí úsmev na tvári.

Pripevnenie hodvábnych rias a správna starostlivosť

Riasy vyrobené z hodvábu s-bez-bez

Aby riasy z umelého hodvábu vydržali čo najdlhšie, je dôležité, aby boli správne nanášané a aby ste sa o ne správne starali. Pripevnenie zvyčajne trvá asi hodinu. Tiež by ste mali navštíviť svoju kozmetičku asi raz za mesiac, t.j. každé tri až päť týždňov, na kontrolu a obnovu. V ideálnom prípade by sa to malo stať vždy po 20 dňoch. Celkovo to závisí od každej osoby individuálne, tj. Od životnosti rias, ako aj od miery starostlivosti. Táto relácia obnovy hodvábnych rias netrvá tak dlho. Tam ste zvyčajne pripravení po 45 minútach. Dôvodom častých opätovných návštev kozmetičky je, že prirodzená životnosť mihalníc nie je dlhá, a preto umelé hodvábne riasy vypadávajú spolu so skutočnými. Tiež by ste mali zvoliť vhodnú dĺžku, aby neboli žiadne viditeľné medzery.

Na dosiahnutie najlepšieho účinku sa vyhýbajte kontaktu s vodou počas prvých 24 hodín

falošné riasy-vyrobené z hodvábu-paleta

Pokiaľ ide o starostlivosť o mihalnice z umelého hodvábu, prvých 24 hodín by ste sa mali vyhýbať kontaktu s mihalnicami. Je to preto, aby lepidlo mohlo dobre zaschnúť. Aj keď sa nehovorí, že by mihalnice mohli inak vypadnúť. Najlepšie je však držať sa tohto tipu. Po tomto období však môžete urobiť všetko, čo by ste urobili s vlastnými riasami. Môžete si teda umyť tvár ako obvykle a potápať sa nie je žiadny problém.

Aké formy existujú a ktoré sú preferované?

prírodné riasy vyrobené z hodvábu

Pretože rovné riasy zatvárajú výhľad, takpovediac sa dáva prednosť zakriveným riasam z hodvábu, ktoré sa tiež vyberajú o niečo dlhšie. V opačnom prípade existuje niekoľko variantov. Ponúkajú sa rôzne dĺžky a hrúbka jednotlivých vlasov alebo rias vyrobených z hodvábu sa líši. Aby vzhľad vyzeral čo najprirodzenejšie, je dôležité, aby neboli zvolené príliš dlho. Pri výbere by ste mali brať do úvahy aj faktory, ako je pracovisko. Pre istotu by preto mala každá zákazníčka vopred dostať od kozmetičky dobrú radu. Chcete predsa hodvábne riasy, ktoré vám budú tvarom aj dĺžkou vyhovovať.

Hodvábne riasy môžete kombinovať s mejkapom ako je riasenka, kohl a očné tiene?

perfektné-hodvábne riasy-vianočné líčenie

Nanášanie riasenky je spravidla zbytočné, pretože tento efekt poskytujú samotné umelé hodvábne riasy. Ak ho však použijete, mali by ste vedieť, ako ho nakoniec správne odstrániť. Je to spôsobené tým, že vatový tampón sa nesmie používať ako obvykle. Namiesto toho by ste si mali umyť oči pod tečúcou vodou, kým neodlíčite riasenku. Môžete tiež použiť odličovač očí vo forme čistiacej peny. Ak by ste však mali použiť iný výrobok, nesmie obsahovať alkohol ani byť mastný.

Kohl a očné tiene môžete tiež nanášať bez problémov a ako obvykle, napriek hodvábnym riasam. Odstránenie je však tiež dôležité. Môžete na to použiť vatu, ale nesmiete si ňou trieť riasy. Vyčistite iba oblasť nad riasami, t.j. viečko. Dôvodom je to, že vlákna zvyčajne uviaznu na mihalniciach a ak sa ich pokúsite odstrániť, môžete mihalnice vytrhnúť alebo prevrátiť..

Mali by ste si medzi procedúrami po určitom čase urobiť dlhšiu prestávku?

Falošné predlžovanie mihalníc

Nie je potrebné robiť prestávku. Nakoniec, ako som povedal, tieto hodvábne riasy nijakým spôsobom nepoškodzujú prirodzené riasy a nevedú k strate mihalníc. Práve naopak, svoju kozmetičku by ste mali vždy navštevovať v pravidelných intervaloch po prvej aplikácii.

Čo robiť, ak chcete postup prerušiť?

svetlohnedé oči-falošné riasy

Ak už nechcete obnovovať hodvábne riasy, máte na výber dve možnosti. Môžete použiť špeciálny prípravok na odstránenie a najlepšie je navštíviť kozmetičku, ktorá vám pôvodne naniesla mihalnice. Hodvábne mihalnice si ale môžete odstrániť aj samy doma. Stačí použiť minerálnu vodu a vatový tampón, ktoré ponoríte do vody. Riasami ním jemne vmasírujte. To sa najlepšie robí pred zrkadlom. Ak je vatový tampón vyčerpaný, vezmite si nový a podobne.

Zdôraznite a zvýraznite oči a obočie

modré oči-falošné riasy

Farby očných tieňov-v-šedých-s-falošnými riasami

falošné ženy z hodvábu