Krása

Krása

Ako vyzerať mladšie? – Užitočné rady zlepšia vaše sebavedomie

vyzerať mladšie čierna a biela paleta troch žien

Vyzeraj mladšie Je to niečo, čo chcú všetky ženy. Ukazuje sa, že je to niečo celkom prirodzené a normálne. S prostriedkami by ste to samozrejme nemali preháňať, inak dosiahnete opačný efekt. Každá žena v každom veku môže vyzerať krásne a atraktívne, iba ak pozná niektoré dôležité pravidlá.

Vyzerajte mladšie – užitočné rady

tipy blond krásna krásna na otvorenom mori

Tu je pár tipov, ako môžete vyzerať mladšie môcť. Ak sa nimi budete riadiť, budete sa opäť cítiť pohodlne a príťažlivo. Som si istá, že si každý deň kladiete rovnakú otázku znova a znova – čo si mám obliecť teraz, aby som dosiahol mladistvejší vzhľad? Nebojte sa, pomôžeme vám. Nesnažte sa skryť určité fyzické chyby tým, že si oblečiete vrecovité oblečenie. To poškodí iba celý outfit. Namiesto toho zvýraznite tie obrysy častí tela, ktoré sú podľa vás krásne. Vyhnite sa skladaným nohaviciam, vyšli z módy a budete pôsobiť staršie. Naopak, úzke rifle sú dokonalým kúskom oblečenia pre vás a vaše sebavedomie. Žalúdok vám stiahne a budete pôsobiť vyššie a štíhlejšie.

Vyzerať mladšie – akým dôvodom sa vyhnúť??

vyzerať mladšie krásne kontúry príťažlivo zvýrazňujú telo

Ukážte svetu, aké krásne máte ruky. Potom, ak si myslíte, že je to lepšie, vyhnite sa topom alebo blúzkam bez rukávov. Na druhej strane zvoľte trendovú blúzku so širokými rukávmi až po lakte. To zvýrazní krásu zápästia a v dôsledku toho sa stanete elegantnejšími a elegantnejšími vyzerať mladšie. Ukážte trochu zo svojich ramien a dodajte svojmu vzhľadu skvelý a mladistvý vzhľad. Schluterov vek pomalšie v porovnaní s ostatnými časťami tela. Takže čoskoro budete priťahovať pozornosť a pohľad mužov. Špičatý dekolt alebo podmorský výstrih sú perfektné, sú tiež trendy a aktuálne. Neváhajte sa riadiť našimi návrhmi a čoskoro si budete môcť všimnúť účinok sami.

show rameno žena elegantné dlhé čierne šaty

obtiahnuté rifle vyzerajú lepšie štíhlejšia vyššia postava

vyzerať mladšie šaty vhodne módne trendy široké nohavice

rukávy po lakte široké alebo tesné červené

vyzerať mladšia žena krásna blond stredného veku

rôzny vek čierna krémová červená súčasná kombinácia

Read more
Krása

Všetko o operácii nosa – krokoch pri rhinoplastike

 krásna žena-profil-tvár-úsmev

Rhinoplastika je jednou z najčastejšie používaných a chúlostivých operácií v oblasti plastickej chirurgie. Musí spĺňať estetické kritériá bez obmedzenia funkcie nosa.

Výsledky a Operácia nosa závisí nielen od šikovnosti chirurga, ale aj od použitej chirurgickej techniky, stupňa zmeny a schopnosti pokožky prispôsobiť sa novému tvaru.

V akom veku sa vykonáva operácia nosa??

fotky po rhinoplastike-štyri tváre

Pre jedného Operácia nosa mali by ste mať 16 rokov alebo viac. Toto je už dosť času. Odporúča sa však počkať, kým pacient nebude mať 18 až 20 rokov, pretože puberta prebieha inak a trvá rôzne dlho..

Na druhej strane je rinoplastika vhodná aj v prípade potreby ako súčasť omladzujúceho liftingu do 65 až 70 rokov.

Rôzne oblasti nosa, kde je možné vykonať operáciu nosa:

rinoplastika-žena-nos-chirurgia

 • Most nosa

  Problémom tu môže byť zmenšený hrot, príliš široká kosť, ktorá má byť tenšia, alebo ak je príliš plochá, môže byť vložený implantát, ktorý vytvára tenký, jemný profil..

 • Na konček nosa si môžete dať a Operácia nosa nechajte ho vykonať, ak je tvarovaný nadol.

  Špička nosa môže byť zdvihnutá. Ak je príliš dlhý, skráti sa. Mierne vážnejším chirurgickým zákrokom je odstránenie (odrezanie) časti špičky, potom pretvarovanie a opätovné pripevnenie špičky. Prerobenie príliš širokého alebo hranatého hrotu je možné vykonať bez ovplyvnenia zvyšku nosa.

 • Nozdry

  Nosné dierky sa upravia, ak sú príliš široké, príliš blízko seba alebo príliš hrubé. Môžu byť zmenené malou operáciou, kde nozdry končia a začínajú líca.

 • Nosná prepážka

  Krivá nosová prepážka môže sťažovať dýchanie. Ak máte a Operácia nosa celý vzhľad nosa je zmenený, a preto sa chirurg musí uistiť, že nakoniec sedí na tvári. Konzultácia s odborníkom na uši, nos a hrdlo je potrebná vopred kvôli možným problémom, ako je upchatie nosa, alergická nádcha a zápal prínosových dutín.

Rôzne chirurgické techniky pre operáciu nosa

Operácia nosa chirurgom nosa

Vnútorné: Pri internej chirurgickej technike chirurg urobí rez vnútri nosa. Používa sa na zmenu tvaru hrboľa, tkaniva v nosovej prepážke alebo na malú operáciu špičky nosa.

Exteriér: Táto technika pre Operácia nosa sa používa najčastejšie, najmä v USA. Vyberá sa hlavne na pretvorenie špičky nosa. Tu musí chirurg urobiť veľmi precíznu prácu, aby neskôr neboli viditeľné žiadne znateľné jazvy.

V predbežnej diskusii s lekárom vám musí vysvetliť výhody a nevýhody týchto dvoch techník a s vašim súhlasom vybrať jednu z dvoch.

Anestézia

profilová žena rhinoplastika krása tvár

Rinoplastika sa najčastejšie vykonáva v celkovej anestézii. Existujú však aj lekári, ktorí uprednostňujú kombináciu lokálnej anestézie a používanie neuroleptík. Neuroleptiká sú lieky, ktoré navodzujú hlboký duševný pokoj.

Operácia nosa trvá jednu až dve hodiny, v závislosti od zložitosti zmeny. Na malé zmeny na špičke nosa zvyčajne postačuje lokálna anestézia.

Po operácii nosa

profil-žena-nos-chirurgia-plast

Pobyt po operácii trvá spravidla jeden až dva dni. Keď sa pacient prebudí z narkózy, v nosných dierkach má tampóny, ktoré sa vyberú po 48 hodinách. Stala sa a Operácia nosa vykonané na nosnej prepážke, sú nahradené malými silikónovými platničkami. Tie sa odstraňujú spolu so sadrovou dlahou na ôsmy deň.

Keď je nosový korigovaný, pacient má zvyčajne modriny okolo očí, ktoré začnú ustupovať asi po desiatich dňoch.

Po operácii nosa zostávajú jazvy?

rinoplastika-chirurgia-profil-zeny-op

Pri vnútornej rinoplastike nie sú vidieť žiadne jazvy a nite sa absorbujú. Opravy nosných dierok môžu zanechať mierne, takmer nepostrehnuteľné jazvy v oblasti medzi nosnými dierkami a lícami..

Externá rinoplastika zahŕňa malý rez asi 3 mm pod nosom, tj. Medzi nosnými dierkami. Jazva, ktorá to vytvorí, zmizne rok po zákroku.

Konečný výsledok bude 12 až 24 mesiacov potom Operácia nosa jasne, pretože rôzne štruktúry nosa sa počas tohto obdobia prispôsobujú. Napriek tomu dostane pacient po šiestom mesiaci skutočnú prezentáciu.

Špička nosa je oblasť na nose, ktorá sa najpomalšie zotavuje. To platí najmä pre vonkajšiu rinoplastiku. Chrbát nosa sa zase zotaví len za 2 až 3 mesiace.

Po odstránení obväzu musí byť pacient mimoriadne opatrný a vyhnúť sa všetkým možným rizikám nárazu alebo hrubého kontaktu s nosom.

Read more
Krása

Cristiano Ronaldo propaguje zvláštny vynález

Fitness-na-tvár-Ronaldo

Cristiano Ronaldo inzeruje zvláštny a ozdobený fitness prístroj na tvár. Keď chce obchodná spoločnosť predstaviť nový produkt na trhu, snaží sa získať slávne osobnosti alebo hviezdy ako reklamné ikony po vašom boku..

Cristiano Ronaldo a zariadenie PAO

Pao-fitness-stroj-na-tvár-čierny dizajn

MTG, japonská značka výrobkov pre zdravie a pohodu Cristiano Ronaldo, predstaviť unikátny vynález tváre a jeho prevedenie do fitka. Z PAO Fitness zariadenie na tvár vám umožní zahryznúť si do zariadenia zuby. Fotografie majú všetky práva od MTG a sú štedro poskytnuté v médiách.

Cristiano Ronaldo a jeho názor

Japonský fitness stroj na tvár

Cristiano Ronaldo sprostredkuje médiám to, že počas jeho tréningov je jedinou časťou tela, ktorú netrénuje, tvár alebo skôr svaly tváre. PAO masíruje a trénuje jednotlivé tvárové svaly po dobu 30 sekúnd tak, že kútiky úst pôsobia ako širší úsmev na oboch stranách, a preto sa naň pozerá ako na skrášľovaciu terapiu. Technológia ponúka vibračný pocit v smere nahor a nadol a zachytáva líniu švihu pri 43 stupňoch.

Rôzne prevedenie

Vynález zariadenia na posilnenie tváre

Nácvik nasadenia

Fitness zariadenie-tvár-japonský-vynález

Tu je aj video s Cristianom Ronaldom

Read more
Krása

Najlepšie telové tonery od hlavy po päty pre fit telo

Body Toners -beach-sea-summer-sand-palm-umbrella-sun

Nová vlna letnej kozmetiky je už na trhu a ako slnko, vzduch a more prispôsobí každý centimeter vášho tela. Užite si nové produkty, ktoré sú navrhnuté pre každý typ pokožky a stelesňujú inovatívne kozmetické technológie.

V lete padnú od hlavy po päty – nové telové toniká ako pleťové vody, oleje a séra

Body Toners -body-tonery-starostlivosť o telo-pláž-more-dovolenka

Kozmetické trendy stále viac smerujú k ekologickým výrobkom a riešeniam šetrným k pokožke Telové tonery, ktoré nielen zachovávajú rovnováhu a tonus pokožky, ale ju aj stabilizujú.

Telové tonery od hlavy po päty – telové sérum Cougar Skin s nulovou gravitáciou

Telové tonery -elle-kozmetika-PUMA-PLEŤ-balenie-koža

Najlepšie pre – hyper pigmentovanú pokožku

Ako to funguje – extrakt z retinolu a koreňa jamu sa pomaly uvoľňuje do pokožky, čím stimuluje tvorbu kolagénu a elastínu

Dermadoktor Brazilian Bobshell Skin

telové tonery-purpurové-DermaDoctor-brazílske-krémové

Najlepšie pre – nerovnú pokožku

Ako to funguje – brazílsky ženšenový extrakt zaceľuje nedokonalosti a zafírový komplex ich kazí

Tenký olej Lierac

telová kozmetika-odporúčaná-sada-nápadov

Najlepšie na – nohy

Ako to funguje – extrakt zo semienok korenia stimuluje mikrocirkuláciu a štyri rastlinné extrakty zabraňujú zadržiavaniu vody

Posilňujúce telové mlieko Tata Harper

stimulačné-telové mlieko-zelená-tata-harper

Najlepšie pre – tenkú pokožku

Ako funguje – regeneruje kožné bunky a stabilizuje pokožku

Mio Get Shistup Body Shaper

telové mlieko-Get-Waisted-fľaša-balenie

Najlepšie na – brucho

Ako to funguje – extrakt z morských rias a rias stimuluje krvný obeh, zmierňuje nadúvanie, zabraňuje budúcemu ukladaniu tukov.

Elixír na zvýraznenie poprsia a krku Orico

telový-toner-orico-hrdlo-prsník-fľaša

Táto značka spoločnosti Telové tonery je dobrý na krk a hrudník

Ako to funguje – extrakt z guggulu zaokrúhľuje zubaté línie zvýšením ukladania lipidov

Telo z plazmovej plazmy Perricone

fľaša-telo-kozmetika-studená-plazma-telo

Najlepšie pre – paže a dekolt

Ako to funguje – Veľká dávka kofeínu napína cievy tým, že hydratuje pokožku hyialuronátom sodným

Skin Ceuticals Ošetrenie tela

body-SkinCeuticals-Body-kozmetika-lekárska

Najlepšie na – hrubú, matnú pokožku

Ako to funguje – močovina odstraňuje hrubé škvrny, zatiaľ čo niacínamid zabraňuje podráždeniu a kyselina hyalurónová stimuluje vnútornú vlhkosť.

Read more
Krása

Najlepšie letné vône, ktoré sa hodia pri každej príležitosti

vôňa-leto-aróma-2014-najlepší-zoznam

V lete naše aktivity vrcholia – chodíme na dovolenky, ponáhľame sa na pláž, stretávame sa s priateľmi, zúčastňujeme sa svadieb alebo iných akcií alebo jednoducho zorganizujeme grilovačku na dvore. A rovnako ako v prípade outfitu, určitá vôňa sa nehodí na každú príležitosť. Oblečenie, ako aj parfum alebo toaletnú vodu by sme si mali vyberať starostlivo, aby sme sa cítili všade príjemne a nie nepríjemne.

Najlepšie letné vône na každú príležitosť

letný parfum-najlepší-výber-nápad-BBQ-lgn

Ktoré sú najlepšie Letné vône na rok 2014? Nie je výber parfumu vecou vkusu, ktorá závisí od osobných potrieb, nálady a špecifík pokožky. Guruovia v parfumérskom priemysle určite vedia, aké kritériá by mala dobrá a celosvetovo obľúbená vôňa spĺňať, aby si získala popularitu na trhu a etablovala sa ako silná značka. Podľa hodnotenia profesionálov teda spadajú špecifické arómy, ktoré nemusia potešiť všetkých, ale väčšinu konzumentov vôní.

Výber najlepších letných vôní

tata-harper-office-green-bottle-parfum

Tata Harper je ekologická kozmetická spoločnosť, ktorá nemá miesto pre syntetiku a chemikálie. Používa iba netoxické prísady, ktoré nerušia a upokojujú pokožku. Zelené výrobky navrhuje a pripravuje priemyselný tím spolu s odborníkmi z Tata.

Kolekcia Toma Forda je určená pre ženy aj pre mužov súčasne 

top-ford-neroli-portofino-leto-parfum

Tom Ford je americký módny návrhár a filmový režisér. S Gucci spolupracoval pred vytvorením vlastnej série Toma Forda a nakrútením filmu Jediný muž.

 Dobrá matka Zem

-dobrá-zem-vôňa-najlepšia-svadba

Tento parfum je inšpirovaný dielom Charlieho Chaplina: „Dobrá zem je bohatá a môže pre nás dostať všetko“ – z filmu Veľký diktátor, 1942.

 Parfumová sada z Novy 

parfum-set-cestovanie-znacka-piknik-leto

 Vône Novy

vône nova-midnight-walk-the-best

 L’Occitaneov návrh

loccitane-francúzsko-plachtenie-modrá-parfum

 Parfumový olej od Le Labo

jazmín-17-al-fresco-najlepšie-vône-leto

 Eau Moheli pre ženy a mužov 

eau-moheli-best-parfumy-leto-festival

 Urobte z parfému nie vojnu 

najlepšie parfumy-trh-farmári-trh

Biely semiš od Toma Forda

tom-ford-white-semiš-vôňa-parfum-leto

Read more
Krása

Vyrobte si nechtový dizajn sami – zaujímavý lak na nechty s mramorovým efektom

Vytvorte si svoj vlastný dizajn nechtov a navrhnite si svoj vlastný mramorový lak na nechty

Viete o trendoch doma sám Vytvorte si dizajn nechtov sami mohol? Ukážeme vám veľmi zaujímavý a inovatívny nápad na vaše nechty, ktorý by totálne prekvapil vašich priateľov a známych. Pretože taká je mramorová manikúra.

Vytvorte si nechtový dizajn sami bez vody

mramorový efekt na nechty nápady nápady pre tečúce farby

Teraz vám však ukážeme, ako na to Vytvorte si dizajn nechtov sami môcť.

Namaľujte sa na bielo. Predtým by ste si mali pripraviť najmenej 2 rôzne laky na nechty. Naplňte pohár vodou. Nakvapkajte malé množstvo farieb do vody. Farby môžete miešať pomocou špáradla. Namočte končeky prstov do vody. Potom prebytočný lak natrite vatovým tampónom.

Mix rôznych farieb lakov na nechty

Voda a rôzne farby laku na nechty na mramorovom efekte, ako postupovať podľa pokynov

Lak na nechty s mramorovým efektom 

Imitácia nechtov-farby-nápady-trendové vzory

Takto to funguje krok za krokom

Imitácia dizajnu laku na nechty do mramoru s efektom kvapky vody

končeky prstov vo vode s pokynmi na namáčanie laku, mramorové efekty

nechtový dizajn na imitáciu myšlienok návod-prebytočný lak-tampóny

štýl dizajnu nechtov-mramorový efekt-smaragdovo zelené nechty

Existujú aj jednoduchšie spôsoby, ako by ste mohli urobiť tento styling bez vody a pásky.

Pomocou štetcov urobte body na lakovaných nechtoch po tom, ako ste si vybrali igelitové vrecko, a zatlačte ho na nechty, keď farba ešte nezaschla.

nápady na dizajn laku na nechty moderné efekty s vodou

mramorové laky nechty-nápady na ihlový lak napodobniť

Read more
Krása

Maľovanie nechtov – profesionálne tipy na francúzsku manikúru

Shellac_French_Manikúra s kvetom

Manikúra je vizitkou každej ženy. Citlivé a lámavé nechty si vyžadujú našu pozornosť a starostlivosť každý deň. Ale niekedy im zabudneme dať koniec poplatku a potom výsledok nie je taký uspokojivý. Nasledujúce tipy rozšíria vaše znalosti a zručnosti v oblasti krásy nechtov.

Nechajte sa rozmaznávať: nalakujte a ošetrujte svoje nechty

nechty-maľovanie-ruky-príprava

 1. Ako často by ste si mali robiť manikúru? Stačí raz za týždeň, aby bola v perfektnom stave. Ak nechty príliš pilujete alebo použijete veľké množstvo acetónu, stanú sa krehkými.
 2. Ako sa môžete vyhnúť žltnutiu nechtov na rukách? Existujú dva osvedčené recepty: 1. Lyžicu peroxidu vodíka rozpustite v pohári vlažnej vody a niekoľko minút si namočte prsty..

Kúra pomôže vašim nechtom

beauty-tub-nechty-príprava-kvety

2. Nakrájajte citrón na polovicu a masírujte ním nechty.

Maľovanie nechtov: ako to urobiť profesionálne?

maľovanie nechtov-francúzsky štýl-s pruhmi

Na začiatok namočte malý kúsok vaty do odlakovača a odstráňte všetky zvyšky starého laku na nechty, aj keď je to jasné. Upravte aj rohy.

Ak používate akrylový lak na nechty a chcete naň použiť francúzsku manikúru, používajte iba špeciálny odlakovač a neponárajte si nechty príliš dlho.

Shellack potrebuje na odstránenie viac času

farebné zbierky rúk francúzskej manikúry

Upozorňujeme, že odstraňovač acetónu môže vysušiť a poškodiť nechty, preto je lepšie zvoliť konzistenciu bez acetónu.

Uznajte vysoko kvalitný lak na nechty

lak na nechty-kefa-farba-dĺžka-vlasy

Dobrý lak na nechty je možné nanášať pravidelne na nechtovú platničku, rýchlo schne a vydrží najmenej 5 dní. Kefa by nemala byť príliš mäkká a vlasy by mali mať rôznu dĺžku.

 

Maľovanie nechtov doma

hudba-noty-biela-čierna-francúzska manikúra

Maľovať nechty V nasledujúcom dôsledku: najskôr naneste číry lak, aby ste sa vyhli účinkom nebezpečných farbív iných lakov na nechty. Maľovanie začína od stredu nechtu. Potom naneste prvú vrstvu farebného laku. Druhá vrstva je potrebná, najmä ak je lak na nechty ľahký. Požadovaný lesk je dosiahnutý vrchným lakom.

Klasická francúzska manikúra

klasické francúzske manikúrové stylingové ruky

Francúzski vizážisti odporúčajú, aby ste žiadne nepoužívali po kúpeli alebo sprche Maľovať nechty, pretože nechty sú stále mäkké a lak nemôže dobre držať. Nie je vhodné prať bielizeň alebo riad 5 hodín po maľovaní.

Účinné decoupage na nechty

kvetinové nálepky na francúzsku manikúru

Dobre upravené nechty sú dobrým predpokladom francúzskej manikúry

manikúra-ako-na-francúzsky štýl

cool-francúzsky-lak na nechty-manikúra-so-šperkami

francúzska manikúra s trblietkami-biela

francúzska manikúra-kvety-červeno-biele

trblietavo-svetlá-francúzska manikúra

viacfarebná-francúzska-manikúra-farebná

červeno-čierna-so-šperkami-francúzsky-ešte

čierna-hus-červená-manikúra-francúzska

čierno-biela-francúzska-manikúra-horúca

Šelak-Francúzska manikúra-s-čiernymi prvkami

Hviezda-francúzska-manikúra-biela-viacfarebná

nail-art-francúzska manikúra-s-kvetmi

Read more
Krása

Správna starostlivosť o piercing až do úplného uzdravenia

piercing-blond-oči-obočie-horná pera

Keď máte piercing, je na vás, aby ste sa oň postarali Piercing starostlivosť, tak správna hygiena a čistenie rany, starať sa. Zaobstarajte si antibakteriálne mydlo, ktoré by ste mali udržiavať v neutrálnom pH, a poriadne si ním umyte ruky. Až potom by ste mali piercing vyčistiť peroxidom vodíka, fyziologickým roztokom alebo teplou slanou vodou. V žiadnom prípade nepoužívajte na čistenie rany alkohol. Piercing čistite aspoň dvakrát denne kvôli úniku lymfy vo fáze hojenia. Nezabudnite však, že to závisí od oblasti, ktorá bola prepichnutá. Dávajte si preto veľký pozor na informácie o tom správnom Piercing starostlivosť, ktoré vám dá váš piercer a prísne ich dodržiavajte. Nekonajte podľa vlastnej vôle, aby ste sa vyhli prípadným problémom a nepríjemným zápalom a infekciám.

Správna starostlivosť o piercing po piercingu

Ako viete, piercing by mal vykonávať profesionálny piercer v starostlivo vybranom štúdiu. Pred piercingom nezabudnite jesť. Na piercing musíte ísť oddýchnutí a zrelaxovaní. Uzdravenie bude rýchlejšie, ak sa vyhnete alkoholu, cigaretám a práškom na spanie. Je dôležité, aby ste hľadali toho pravého Piercing starostlivosť dodržiavajte prísnu hygienu a určite dodržiavajte a dodržiavajte pokyny piercera. Tiež je lepšie, ak sa pokúsite piercing zbytočne nedráždiť. Ak je v ústnej dutine, musí byť Piercing starostlivosť po každom jedle opláchnuť fyziologickým roztokom. Pri tomto type piercingu by ste sa mali vyhýbať orálnemu sexu a francúzskemu bozkávaniu, kým sa úplne nezahojí. Ak je piercing na inom mieste, je dobré ho dvakrát alebo trikrát denne premiestniť. Pri genitálnom piercingu je pohlavný styk a iné sexuálne styky zakázané až do úplného uzdravenia.

Ďalšie informácie o správnej starostlivosti o piercing:

 • Nikdy sa nedotýkajte piercingu špinavými rukami. Sú nositeľmi rôznych baktérií, ktoré môžu spôsobiť vážne infekcie.
 • Pri kúpaní alebo sprchovaní by ste mali dávať pozor, aby sa vám na ranu nedostalo mydlo alebo sprchový gél. To môže viesť k zápalu.
 • S výmenou piercingu sa neponáhľajte, ale počkajte, kým sa úplne nezahojí.
 • Aj pri najmenšom náznaku infekcie by ste sa mali okamžite poradiť s odborníkom a riadiť sa jeho pokynmi.

Hollywoodske hviezdy s diskrétnym piercingom do ucha

katy-perry-piercing-ušné prstene-modré vlasy

Miley Cyrus má rada heavy metalové prvky 

miley-cyrus-čierno-biele-foto-náušnicový prsteň

Mnoho modelov má elegantný piercing 

krásny-model-s-piercingom-čierno-biely

 

blondínka-žena-s-tvárou-piercing-hudba

piercing-nos-pery-žena-smiech-dlhé vlasy

piercing-kus-na-ruku-s-kamienkami-šperky

krásny-ušný piercing-s-kamienkami-prsteň

piercing do nosa-šperky-prsteň-žena-s klobúkom

krásna žena s nosom-piercing-čierne vlasy

piercing do nosa-veľký-prsteň-s drahokamami

Read more
Krása

29 ekologických kozmetických výrobkov, ktoré sú šetrné k životnému prostrediu

elle-zelené-kozmetické-výrobky-zdravá-kozmetika

Klasifikácia Elle ukazuje najlepšie zelené Kozmetické výrobky, ktoré nielen zlepšujú ženskú krásu, ale nerušia ani matku zem.

29 produktov zelenej krásy vo všetkých oblastiach kozmetiky na tvár a telo

elle-12-jane-iredale-green-beauty-products

Elle starostlivo preštudovala trendy a značky predávané na trhu v posledných rokoch a určila si vlastnú klasifikáciu.

Zelené ekologické kozmetické výrobky – najlepšia maska ​​na vlasy pre rok 2008

maska ​​na vlasy-doporucuje-by-elle-green

Maska na vlasy Komenuka Bijin je vyrobená z prírodných ryžových otrúb, ktoré obnovujú suché a poškodené vlasy.

Najlepší lak na vlasy za rok 2009

elle-01-aveda-sprej na vlasy-best-green

Aveda Control sprej na vlasy, ktorý je nepostrádateľný v sadách takmer všetkých stylistov, vytvára vlasom maratón, pretože obsahuje vzácne ľanové semienko.

 Najlepší hladič za rok 2011 – Aveda Smooth Infusion Style Prep Smoother

elle-03-aveda-hladké-vlasy-zjemniť-zelené

S aloe a tapiokou tento hladší vlas od Avedy premení kučeravé vlasy na hladký účes.

Kondicionér na vlasy Rahua – najlepší kondicionér na vlasy za rok 2011

elle-23-rahua-kondicionér na vlasy-zelené-produkty

Transformuje drzé pramene vlasov na krásnu hrivu vďaka zloženiu „build up“, ktoré obsahuje prírodný olej z Rahua.

Najlepší zvlhčovač za rok 2008

elle-13-pratima-vlhkosť-krém-zelená-kozmetika

Omladzujúci perlový krém Pratima obsahuje prírodné rastlinné extrakty a perlový prášok, ktorý dodáva pocit mastnoty..

Najlepšia maska ​​na tvár za rok 2009 

elle-maska ​​na tvár-vlhkosť-osviežujúca-zelená

Čistiaca maska ​​na vlasy Dr.Haushka čistí póry tváre a dodáva vám pocit sviežosti.

Najlepšie umývanie tváre za rok 2009

elle-22-origins-face-gel-kondicionér-zelený

Organické umývanie tváre vyvinuté zo 73% prírodných zložiek

Najlepšie ošetrenie kazov

elle-18-juice-beauty-sérum-najlepšie-produkty-zelené

Čistiace sérum Juice Beauty Blemish čistí a stará sa o nedokonalosti tváre

Najlepší zvlhčovač vzduchu za rok 2010 od Aveeno

elle-04-aveeno-denný krém-vlhkosť

Dioxyde Titan ako ochrana pred slnkom s SPF 30 je zbraňou v ultra upokojujúcom zvlhčovači Aveeno.

Najlepšie sérum za rok 2011

elle-21-l-occitane-sérum-najlepšie produkty-zelené

Sérum bez parabénov na báze prírodných esenciálnych olejov

Od Eminence Organic Skin Care – najlepšia maska ​​pre rok 2011

elle-09-eminencia-zelené-výrobky-kozmetika-tvár

Stará sa o pokožku vystavenú slnečným lúčom a morskej vode

Najlepší očný gél za rok 2012

elle-13-john-masters-eye-gel-best-products

Od John Masters Organics – ekologický očný gél, ktorý je upokojujúci s výťažkom z aloe

elle-best-products-beauty-concealer

elle-eyes-pen-black-šetrné k životnému prostrediu

elle-27-tata-harper-green-products

elle-26-tarte-whirled-rouge-green-products

elle-25-tarte-cheeks-rouge-green-products

elle-24-rms-melír-krémovo-biela

elle-19-jurlique-práškové-zelené-výrobky

elle-17-josie-maran-rúž

elle-16-josie-maran-korektor-zelený-produkt

elle-15-josie-maran-arganový olej-zelené produkty

elle-14-josie-maran-podkladový make-up

elle-11-Ilia-riasenka-zelený-produkt-prostredie

elle-10-Ilials-lip-pen-green-product

elle-05-burts-lippen-gloss-green-products

elle-02-aveda-sérum-najlepšie-zelené produkty

Read more