Krása

Správna starostlivosť o piercing až do úplného uzdravenia

piercing-blond-oči-obočie-horná pera

Keď máte piercing, je na vás, aby ste sa oň postarali Piercing starostlivosť, tak správna hygiena a čistenie rany, starať sa. Zaobstarajte si antibakteriálne mydlo, ktoré by ste mali udržiavať v neutrálnom pH, a poriadne si ním umyte ruky. Až potom by ste mali piercing vyčistiť peroxidom vodíka, fyziologickým roztokom alebo teplou slanou vodou. V žiadnom prípade nepoužívajte na čistenie rany alkohol. Piercing čistite aspoň dvakrát denne kvôli úniku lymfy vo fáze hojenia. Nezabudnite však, že to závisí od oblasti, ktorá bola prepichnutá. Dávajte si preto veľký pozor na informácie o tom správnom Piercing starostlivosť, ktoré vám dá váš piercer a prísne ich dodržiavajte. Nekonajte podľa vlastnej vôle, aby ste sa vyhli prípadným problémom a nepríjemným zápalom a infekciám.

Správna starostlivosť o piercing po piercingu

Ako viete, piercing by mal vykonávať profesionálny piercer v starostlivo vybranom štúdiu. Pred piercingom nezabudnite jesť. Na piercing musíte ísť oddýchnutí a zrelaxovaní. Uzdravenie bude rýchlejšie, ak sa vyhnete alkoholu, cigaretám a práškom na spanie. Je dôležité, aby ste hľadali toho pravého Piercing starostlivosť dodržiavajte prísnu hygienu a určite dodržiavajte a dodržiavajte pokyny piercera. Tiež je lepšie, ak sa pokúsite piercing zbytočne nedráždiť. Ak je v ústnej dutine, musí byť Piercing starostlivosť po každom jedle opláchnuť fyziologickým roztokom. Pri tomto type piercingu by ste sa mali vyhýbať orálnemu sexu a francúzskemu bozkávaniu, kým sa úplne nezahojí. Ak je piercing na inom mieste, je dobré ho dvakrát alebo trikrát denne premiestniť. Pri genitálnom piercingu je pohlavný styk a iné sexuálne styky zakázané až do úplného uzdravenia.

Ďalšie informácie o správnej starostlivosti o piercing:

  • Nikdy sa nedotýkajte piercingu špinavými rukami. Sú nositeľmi rôznych baktérií, ktoré môžu spôsobiť vážne infekcie.
  • Pri kúpaní alebo sprchovaní by ste mali dávať pozor, aby sa vám na ranu nedostalo mydlo alebo sprchový gél. To môže viesť k zápalu.
  • S výmenou piercingu sa neponáhľajte, ale počkajte, kým sa úplne nezahojí.
  • Aj pri najmenšom náznaku infekcie by ste sa mali okamžite poradiť s odborníkom a riadiť sa jeho pokynmi.

Hollywoodske hviezdy s diskrétnym piercingom do ucha

katy-perry-piercing-ušné prstene-modré vlasy

Miley Cyrus má rada heavy metalové prvky 

miley-cyrus-čierno-biele-foto-náušnicový prsteň

Mnoho modelov má elegantný piercing 

krásny-model-s-piercingom-čierno-biely

 

blondínka-žena-s-tvárou-piercing-hudba

piercing-nos-pery-žena-smiech-dlhé vlasy

piercing-kus-na-ruku-s-kamienkami-šperky

krásny-ušný piercing-s-kamienkami-prsteň

piercing do nosa-šperky-prsteň-žena-s klobúkom

krásna žena s nosom-piercing-čierne vlasy

piercing do nosa-veľký-prsteň-s drahokamami