Krása

10 tipov na starostlivosť o pleť v lete – osvedčená tradícia

Sun-SPF-Žena-Bylinná kozmetika-Starostlivosť o pleť

V nasledujúcom článku vám predstavíme 10 dôležitých Tipy na starostlivosť o pleť v lete. Vždy je dôležité prispôsobiť režim starostlivosti príslušnej sezóne. Ale aj keď ste urobili správne zmeny pri prechode zo zimy na jar, musíte ísť o krok ďalej, aby ste sa vyrovnali s účinkami tepla a slnka. Dôvodom je, že tieto môžu spôsobiť zmätok na vašej koži.

Najužitočnejšie tipy na starostlivosť o pleť v tejto sezóne

Tipy-starostlivosť o pleť-opaľovací krém-krém na tvár-leto

Tu sa môžete dozvedieť to najlepšie Tipy na starostlivosť o pleť v lete od výberu správneho make-upu až po ochranu pokožky pred odieraním spôsobeným potením. Vďaka týmto jednoduchým pravidlám letnej starostlivosti o pleť sa budete celé leto cítiť krásne a skvele.

 Najdôležitejší tip pre starostlivosť o pleť v lete

Plážový uterák-fľaša na vodu-letná-starostlivosť o-telo-telové mlieko

Dostaňte výrobky s vysokým faktorom ochrany pred slnkom zo skrine. Ak vopred viete, že vonku na slnku strávite veľa času, potom v lete nezabúdajte na správnu ochranu pokožky. Používajte správnu silu v závislosti od tónu pleti. Ale malo by to byť najmenej 15. Nespoliehajte sa len na líčenie a iné kozmetické výrobky, ktoré obsahujú trochu opaľovacieho krému. Ak v lete používate na starostlivosť o pokožku balzam na pery alebo zvlhčovač s ochranným faktorom, je to dodatočná ochrana, ale nemala by nahradiť opaľovací krém. Naneste na tvár, krk, krk, hruď a ďalšie oblasti vystavené ultrafialovému žiareniu vrátane oblasti za ušami.

Make-up odolný voči rozmazaniu

Prášková kefa-tekutá-starostlivosť o pleť-v lete

10 Tipy na starostlivosť o pleť povedzme, že nahradíte svoje obľúbené makeup produkty vodotesnými. Napokon, posledná vec, od ktorej chcete, aby sa váš make -up rozmazal, je akonáhle sa začnete potiť. Použite vodotesnú riasenku, očné tiene, očné linky a dokonca aj korektor. Čo sa týka vašich pier, zabudnite na krémové rúže a siahnite po ľahších, tekutých rúžoch, ktoré sú vyrobené tak, aby dlhšie vydržali..

Zvýšte hydratáciu

Bazén na starostlivosť o pokožku v lete

Potom, čo ste chvíľu vonku, a najmä keď sa vraciate z pláže alebo z bazéna, je vaša pokožka s najväčšou pravdepodobnosťou suchá a dehydrovaná. Aby ste mohli hydratačný krém na starostlivosť o pleť v lete naplno využiť, mali by ste ho nechať niekoľko minút po aplikácii vsiaknuť. Zakryte si tvár ľahkou, vlhkou handričkou. Toto by nemalo byť studené, ale teplé. Teplo zaisťuje, že účinné látky v kréme lepšie prenikajú do pokožky.

Starostlivosť o tvár s ľahšími výrobkami

Dievčenské prací gél na umývanie vlasov-uterák-pena

Vymeňte svoj bohatý krém na tvár za svetlejší variant. Toto je ľahko použiteľný tip na letnú starostlivosť o pleť. Ale ak je to možné, mali by ste tiež zmeniť čistiaci prostriedok na pokožku. Použite ľahký penivý gél a akonáhle je pokožka čistá, naneste krém alebo krém bez oleja.

Ľahší krém na tvár

Krém na tvár-kryt-SPF-starostlivosť o pleť

Aj keď máte pocit, že potrebujete dobré krytie, nemôžete len tak naniesť rovnaký podklad a lícenku, akú ste urobili pred letom. Na druhej strane nahraďte podkladovú bázu tónovaným hydratačným krémom, ktorý sa zdvojnásobí ako skutočné tipy na letnú starostlivosť o pleť, a na púdrovú lícenku zabudnite. Na rovnaký výsledok použite radšej svetlejšiu ceruzku na líčka. Ak nechcete svoj make-up nahradiť vodeodolným, investujte aspoň do dobrého základu.

Poskytnite pekný lesk

Make-up-make-up-highlighter-starostlivosť o pleť

Opaľovací krém je úžasný spôsob, ako získať extra krytie a príjemný lesk bez toho, aby ste svoju pokožku vystavovali ultrafialovým lúčom. Jednou z najlepších tipov na letnú starostlivosť o pleť je použiť nejaký rozjasňovač po tom, ako sa opálite. Použite ho na tvár, krk a dekolt alebo na celé telo, aby ste získali extra lesk.

 Zdvojnásobte drhnutie

Tipy-starostlivosti o pleť-letný peeling pokožky

Ak sa potíte každý deň, baktérie na koži rastú rýchlejšie a bez dostatočného odlupovania je počas horúceho leta nevyhnutná epidémia. Namiesto použitia mechanického peelingu s dobrým štetcom alebo len chemického peelingu s AHA alebo BHA ako vodiacich rád pre letnú starostlivosť o pleť ich pre lepší účinok striedajte.

ukľudnenie

Tipy-na-starostlivosť o pokožku-žlté-kozmetické-tašky-slnečníky-výrobky

Pri kúpe letných prípravkov na starostlivosť o pleť, ktoré budete používať v teplejších mesiacoch, sa uistite, že obsahujú zložky, ktoré majú na pokožku chladivý účinok. Mentol je napríklad dobrou voľbou pre pokožku a hlavu, ale paládium je tiež skvelá prísada do krému na starostlivosť o pleť v lete, kde je na koži cítiť chladivý účinok.

 Opaľovací krém používajte aj na vlasy

Faktor starostlivosti o vlasy-slnečný faktor-maska ​​na vlasy-lak na vlasy

Akonáhle splníte všetky ostatné tipy na letnú starostlivosť o pleť, je dobré, aby ste si pri plávaní chránili vlasy. Nezáleží na tom, či plávate v bazéne alebo v mori. Aby ste vlasy chránili pred chlórom a soľou, pred kúpaním si včešte opaľovací krém do vlasov širokým hrebeňom. Napriek tomu by ste ich mali čo najskôr zmyť, aby ste predišli poškodeniu chlórom alebo soľou, ktorá zanechala vaše vlasy.

 Vyhnite sa odieraniu

Krémy proti odieraniu-Starostlivosť o pokožku-Telo-tvár

Aj keď ste vonku veľmi aktívni, odieranie môže byť veľmi nepríjemný problém, najmä medzi stehnami. V lete používajte na ochranu pokožky gél proti odieraniu, aj keď nepracujete v extrémnych horúčavách. Nielenže ho môžete používať každý deň, ale je aj skvelým spoločníkom na túry alebo dlhé prechádzky na slnku.

Čo ponúka trh

správna starostlivosť o tvár-vlasy-telo

Chladivý upokojujúci pleťový krém na tvár

Pravdepodobne zvnútra aj zvonku

správna výživa-tipy-nápady-starostlivosť o pleť

sprcha-tipy na starostlivosť o pokožku-nápady-nápady-letná starostlivosť

Slamený klobúk plážový morský opaľovací krém