Krása, nechtový dizajn

Aké sú trendy v lakovaní na leto 2014

trendy v nechtoch-lak-leto-2014-farby

Je sezóna sandálov a plážovej módy. Preto je správna starostlivosť o ruky a nohy zásadná. Aby sme vyzerali elegantne a atraktívne, v tomto teplom a slnečnom období používame čerstvé nuansy laku na nechty, ktoré dopĺňajú naše oblečenie, účes a make-up a prinášajú dobrú náladu.

Trendy v oblasti lakov na nechty pre manikúru a pedikúru toto leto

top-trendy-farby-lak-na nechty-leto-2014

Leto je pestré a plné dobrodružstiev a takto vyzerajú módne trendy na rok 2014 – aktuálne farby na bikiny, slnečné okuliare a oblečenie sú tiež v Trendy v lakovaní prenos. Na prvom mieste sú základné farby a niektoré technologické nuansy doplnené o trblietavé efekty a tmavé nápady z morskej palety..

Správna starostlivosť o ruky a nohy v súlade s trendmi lakov na nechty v roku 2014

oceán-more-farby-nechty-lak-nuansy

Predtým, ako spoznáme súčasné farby, mali by sme sa postarať o citlivé ruky a mierne hrubú podrážku. Na začiatok si kúpte malú vaňu a pár bavlnených rukavíc a ponožiek špeciálne navrhnutých na upokojenie pokožky prostredníctvom masiek..

Ruky

elle-nail-lacquer-blue-glitter-trend-farby

Vytvorte kúpeľ pre ruky, napr. B. s teplými olejmi. Olivový olej sa stará o citlivú pokožku rúk a nechtov a dodáva jej prirodzenú vlhkosť. Tento olej použite ako kúpeľ alebo do masky s medom. Na túto masku zmiešajte jednu čajovú lyžičku medu a jednu čajovú lyžičku olivového oleja. Potom si dajte masku na ruky a dajte si dve vrstvy rukavíc – najskôr z plastu a zhora z bavlny. Nechajte masku pôsobiť 30 minút a potom opláchnite teplou vodou.

Podrážky

Profesionáli odporúčajú jednoducho behať po pláži, aby si ošetrili drsné oblasti pokožky. Vaše nohy sa v mori cítia skvele a dostávajú prírodnú kúru so soľou a minerálmi. Ak ale nie ste pri mori, môžete sa tiež kúpať so soľami večer doma a potom tiež peeling. Potom nohy navlhčite krémom alebo olejom.

Trendové farby lakov na nechty v roku 2014 – žltá

slnečno-farby-lak na nechty-nápad-žltá-svetlá

Šedá a béžová

laky na nechty-trendy-2014-leto-farby-tela

Farba mäty piepornej

mäta-korenie-farba-nápad-módne trendy-klinec

Fialová

fialovo-nechty-lak-trend-leto-2014-farby

Morské farby

ľahké-laky na nechty-nápady-leto-2014-trendy

Ružová

elle-lak na nechty-svetlé farby-svetlá-móda

Modrá

modrý-lak-lak-nápad-nuansy-svetlé farby