Záhradníctvo

Zaujímavý nápad na záhradný dizajn uľahčuje záhradníctvo

ochutnať lasagne novým spôsobom

Lasagne záhrada – čo to znamená? Možno ste o tom doteraz nepočuli. Áno, toto je novinka e, zaujímavý spôsob, ako navrhnúť záhradu a tvarovať záhradné záhony. Záhradníctvo v Lasagne je však oveľa jednoduchšie ako iné záhradnícke metódy, pretože nevyžaduje kopanie ani obrábanie. Jediné, čo musíte urobiť, je vytvoriť odrezky na zemi a potom ich zasadiť do odrezkov. Môžete to urobiť vo svojej kvetinovej záhrade aj v zeleninovej záhrade. Pokiaľ získate správne pomerané odrezky, môžete mať bohatú záhradu. Odrezky časom stečú, ale budete mať bohatú, úrodnú pôdu.

Nápad na záhradný dizajn – dôležité tipy pre záhradu lasagne

Nápad na záhradný dizajn zvážte dôležité informácie lasagne

Čo môžete dať do odnoží? V odnoží záhrady lasagne nájdete veci ako odrezky, sušené listy zo stromov na jeseň, slamu, noviny, lepenku alebo rastlinný odpad z kuchyne, kávovú usadeninu, čajové lístky a burinu. Tu môžete použiť všetko, čo by ste inak vyhodili na hromadu kompostu a všetko, čo v skutočnosti prirodzene rastie. Ak žijete v blízkosti lesa alebo ak máte po ceste veľa trávy, môžete ju dokonca využiť. Ak nie ste fanúšikom zelených výrobkov, možno budete chcieť požiadať svojich susedov, aby vám výstrižky z ich fariem uložili.

Navrhnite záhradu lasagní. Najprv si vytvorte v záhrade svoju lasagne, tak ako si ju predstavujete. Budeš s týmto Myšlienka záhradného dizajnu byť úplne spokojný. Uistite sa, že medzi posteľami vytvoríte chodníky. Uľahčí vám to odstraňovanie buriny a polievanie záhrady. Odrezky môžete položiť priamo na zem alebo ich vytvarovať z tehál alebo dreva. Môžete použiť aj pneumatiky, aj keď tento typ záhradníctva tam funguje najlepšie a najľahšie, keď máte väčší kontajner. Môžete vytvoriť také záhony na okraji trávy vpravo hore alebo vytvoriť iné ťažko dostupné oblasti. Môžete dokonca vyskúšať štrk, ak chcete túto oblasť premeniť na záhradu.

Hľadáte nový a zaujímavý nápad pre záhradný dizajn?

Nápad na záhradný dizajn, originálne, zaujímavé, veľa dekorácií

Štruktúra odnoží. Prvá odnož by mala byť vrstva lepenky alebo novín. To zabráni tomu, aby sa tráva alebo burina dostala do lôžka lasagní. Navlhčite túto vrstvu v spodnej časti, aby lepšie držala pokope. Druhá odnož by mala byť na striedajúcich sa vrstvách „hnedých“ a „zelených“ produktov. Hnedé položky sú veci ako mŕtve listy, slama a noviny. Zelenými výrobkami sú rastliny, burina a kompostové položky. Mali by ste dať hnedú a potom zelenú vrstvu, kým nedosiahnete takú výšku, akú by mala posteľ mať. Vrstvy by mali byť hrubé asi dva až tri palce.

Výhody záhrady lasagne. Záhradníctvo lasagne je jednou z najľahších a najlepších metód Myšlienka záhradného dizajnu pre všetkých začiatočníkov. Posteľ môžete tvarovať takmer kdekoľvek, okamžite. Nie je potrebné žiadne kopanie ani obrábanie pôdy, aby ste nemuseli čakať, kým to urobí niekto za vás, alebo obetovať svoj čas, aby ste to zvládli sami. Môžete ihneď zasadiť. Tak či onak, budete mať bohatú záhradu. Hnedá vrstva dobre udrží vlhkosť v pôde. Rast buriny by mal byť menší, pretože prvá vrstva bráni rastu buriny. Záhrada je takmer úplne kompostovaná, takže nemusíte pridávať ďalšie hnojivá. Vaša pôda bude bohatá a mäkká, takže bude veľmi ľahké pracovať, ak sa rozhodnete vrátiť k tradičnému záhradníctvu.

Táto myšlienka záhradného dizajnu ukazuje veľmi jednoduchú metódu

Záhradný dizajn ľudia záhradníctvo nie je ťažké lasagne typu

Lasagne záhrada je skvelá Myšlienka záhradného dizajnu obzvlášť pre začínajúcich záhradníkov. Je to jednoduchá metóda záhradníctva, a to ako pri plánovaní, tak aj pri výsadbe. Postele so záhradnými metódami lasagne sú pri výsadbe veľmi univerzálne. Takýmto spôsobom je možné použiť prírodné materiály na obohatenie pôdy a ochranu pred burinou zároveň. Lasagne záhrada je tiež spôsob, ako sa zbaviť živého a mŕtveho záhradného materiálu.

A tu je posledný tip špeciálne pre vás: Konský hnoj je ideálny pre záhradníctvo lasagní. Leží dobre medzi zelenou a hnedou vrstvou a slúži ako samotný kompost. Ak však chcete do svojej záhrady s lasagne pridať konský hnoj, môžete ho použiť ako ďalšiu vrstvu. Prajeme vám veľa zábavy a príjemných hodín vo vašej záhrade lasagne!

Prvá vrstva by mala byť lepenka alebo noviny

Myšlienka záhradného dizajnu kompostové prvky skládka usporiadať

Lasagne záhradníctvo – jednoduchá metóda pre všetkých začiatočníkov   Myšlienka záhradného dizajnu, niekoľko postelí sa krásne tvorí

Vyzerá to zaujímavo a originálne  Pôvodný nápad zaujímavá jednoduchá metóda úľava pre začiatočníkov

Rastliny, burina a kompostované položky pre záhradu lasagní

Nápad na záhradný dizajn posteľná bielizeň rastliny drevená doska

Tento zaujímavý nápad pre záhradný dizajn by sa vám určite páčil

Ideálne kvetinové záhony s drevom alebo tehlami