Životný štýl

Kúpte si plachetnicu – Balmains Group, špecialista na vybavenie plachetníc

plachetnica drevené okuliare slnečné okuliare hobbyMáte radi plachtenie alebo plachtenie? Alebo radšej staviate napríklad helikoptéry?  Kúpte si plachetnicu, skvelá myšlienka. the Balmains Spoločnosť Sailboat Equipment Group ponúka tiež ploché veslárske člny a plachetnice, ktoré si urobíte sami. Jediná vec, ktorú musíte urobiť, je riadiť sa pokynmi a krokmi, ako sa postaviť. Podľa BBCo tento proces budovania trvá asi 30 hodín. Ako úplne postavený kus má plachetnica rozmery 2,98 m x 1,30 m x 0,30 cm a hmotnosť asi 50 kíl. Mimochodom, skvelý nápad stráviť čas so synom alebo vnukom.

 Kúpa plachetnice – sen alebo realita

Veslovací drevený čln biely čln

Počnúc modelovými člnmi, veslami a zbieraním plachetníc ako koníčkom a zábavou vo svojom detstve ste vždy snívali o tom, že budete vlastniť plachetnicu. Nemyslite si dlho, urobte to a kúpte si plachetnicu. Milujete more, potrebujete relax a rekreáciu alebo hľadáte nový šport? Kúpte si plachetnicu je riešením. Skvelý nápad, ktorý môžete uskutočniť.

Vyberte si správne – kúpte si dobrú plachetnicu 

Drevená plachetnica z červenej farby

Pred rozhodnutím sa pozrite na trh. Kúpte si plachetnicu ide online aj vtedy, keď máte pred očami dobrú značku. Vezmite si napríklad značku Balmains a urobte si malý prieskum na internete, aby ste zistili, čo si o nej zákazníci myslia a ako značku hodnotíte. Ďalšou možnosťou by bolo získať informácie na mieste. Navštívte veľtrh lodí a jácht a možno by ste skôr získali užitočné a užitočné informácie o kúpe plachetnice.

Skvelý čas pre dvoch

Pláž-pieskové stromy-západ slnka-plachetnica-s veslami

Choďte po mori pri západe slnka

Plachetnica-na-pláži-hobby-zábava-voľný čas

Super pocit

Plachetnica-veslo-blond-žena

Zábava pre dospelých i detiKapitán-plachetnica-Námorná-móda-deti

BomBoard – modulárny vodný skúter von z kufra