Životný štýl

Limitované kožené puzdro pre iPhone 5 S – cíťte sa jedinečne!

limitované kožené puzdro na diamantovú zlatú lebku pre iPhone 5 S

IPhone 5S je stále relatívne nový, to však nebráni tomu, aby švajčiarska spoločnosť Golden Dreams uviedla na trh novú edíciu kožených obalov. A ak ste na luxuse a chcete ozdobiť svojho verného spoločníka obzvlášť originálnym spôsobom, nebudete to mať s výberom ani ťažké, ani neurobíte chybu. Púzdra sú vyrobené z čiernej krokodílej kože a lebky z 18 karátového zlata. To limitované kožené puzdro pre iPhone 5 S je k dispozícii za skromných 14 650 dolárov. S limitovanou edíciou – bolo vyrobených iba 7 kusov – môžete hrdo tvrdiť, že vlastníte jedinečný kus.

Limitované kožené puzdro pre iPhone 5 S.

Kožené puzdro iphone 5s v limitovanej edícii, luxusný doplnok, vzor lebky

Má to? limitované kožené puzdro pre iPhone 5 S zvedavý? Potom by vás mohlo zaujímať, že okrem týchto siedmich Zlaté sny vyrobia ďalšie tri lebky. Ozdobí vás viac ako 550 bielych a čiernych diamantov. A pokiaľ ide o zlatú časť, máte tiež z čoho vyberať. Drahý kov nie je ponúkaný iba v žltej farbe, ale aj v elegantnej bielej alebo jemnej ruži.

Edícia lebky bude predstavená v roku 2014 na Salon International de la Haute Horlogerie v Ženeve a už teraz vzbudzuje záujem všetkých, ktorí sa zaujímajú o štýlové a luxusné príslušenstvo pre smartfóny.

Luxusné puzdro na iPhone z krokodílej kože, v ktorom sa budete cítiť jedinečne

Kožené puzdro na iPhone 5s, krokodília lebka, 18 karátové zlato

Lesklá a iskrivá lebka si príde na svoje v čiernom koženom puzdre s efektným a luxusným vzorom krokodíla. Ozdoba sa skladá z dvoch častí: hlavy a zubov. Diamanty sa atraktívne lesknú pri akomkoľvek svetle a nepochybne priťahujú pozornosť každého. Nielenže rozbúši srdce všetkým ženám, ale aj mužom. Na nasledujúcom obrázku sa bližšie pozrite na lebku posiatu diamantmi.

Lebka zdobená 550 čiernobielymi diamantmi

kožené puzdro lebky v limitovanej edícii bielych a čiernych diamantov