fitness

Udržujte svoje nohy v kondícii cvičením pilates – tréningom hviezd

Cvičí brušné nohy a posilňuje svaly tela

Pilates patrí už viac ako desať rokov k obľúbeným tréningovým metódam hviezd – intenzívny a zároveň príjemný tréning udržiava telo v kondícii. Herečka Vanessa Paradis na ne prisahá Cvičenia pilates – pomáhajú jej udržať nohy v kondícii.

 S cvikmi Pilates na postavu snov

Udržujte rovnováhu vdychujte tréningový plán pilates

Tí, ktorí pravidelne cvičia, rýchlo dosiahnu svoju vysnenú postavu. Najlepšie výsledky dosiahnete kombináciou 30 minút behu, po ktorých nasleduje 30 minút Cvičenia pilates odporúčané počas dňa. Minimálne 2 hodiny pred tréningom by ste nemali nič jesť – inak vám hrozia problémy so žalúdkom. Stačí sa zahriať na mieste 5 minút a zahriať sa. Potom začnite cvičiť v ľahu. Rukami objímte pravú nohu a pomaly ju ťahajte k sebe. Držte druhú nohu rovno. Super efektívne cvičenie je toto – najskôr natiahnite ruky dopredu a potom žujte. Pomaly natiahnite pravú nohu dopredu. Potom sa vráťte do východiskovej polohy. Začiatočníci sa môžu opierať chrbtom o stenu. Opakujte 20 -krát.

Cvičenie pilates tonizuje boky

Cvičenie rovnovážneho dýchania kombinujte svaly

Utiahnite svaly nôh Cvičenia pilates v kombinácii s Therabandom. Pomocou stuhy môžete okolo nôh uviazať kruh s priemerom asi 50 cm a potom posunúť jednu nohu dopredu a potom druhú.

Nohy a boky je možné trestať aj inak – stačí ísť po schodisku namiesto výťahu. To svaly pripraví na večerné cvičenia a udrží ich v kondícii.

Cvičenie udržuje nohy v rovnováhe

Nohy cvičia dobrú postavu, ženy, pilates

Cvičenie Zostaňte zdravými cvičeniami na bruchu

Cvičenie pilates doma v ľahu

Cvičte nohy a rýchlo schudnite

Cvičenie fotografií začiatočníkov ruky a nohy

Cvičenia na zoštíhlenie tela udržujú nohy v kondícii

Tréningová metóda Hviezdy schudnú a udržia si kondíciu