Domy snov

Dom a pozemok na odľahlých miestach pre úplnú relaxáciu

dom a dôvod prázdninové domy-vzdialené-hory-jazero-more

Pre pohodu a dokonalú pohodu zohráva v dome dôležitú úlohu nielen zariadenie, ale aj poloha nehnuteľnosti. Ak je prostredie príjemné, automaticky sa cítite oveľa príjemnejšie. To je logické. Ale ak si chcete skutočne oddýchnuť po namáhavom dni v práci, možno hľadáte Dom a pozemok, ktoré sa nachádzajú mimo akejkoľvek civilizácie a zaručujú úplný relax. Radi by sme vám predstavili takéto prázdninové domy a vily v tomto článku. Začni snívať!

Dom a nehnuteľnosť s výhľadom

dom a dôvod chata-klein-hora-výhľad-more

Domov a pozemky v tomto prípade od Prentiss Balance Wickline Architects sú na odľahlom mieste na ostrovoch San Juan, štát Washington. Je to malá chata s názvom Eagle Point. Ponúka nádherný výhľad na okolie, ktorého súčasťou je aj more. Aby dotvorili prirodzený vzhľad, strecha bola vysadená tiež zeleňou. Chata ponúka všetko, čo potrebujete na skutočný relax.

Dom a nehnuteľnosť vo Francúzsku

dom a prízemná čierna fasáda drevený lesný pozemok nápad

Keďže je tento dom obklopený všetkými druhmi vegetácie, máte pocit, že ste skutočne ďaleko od zvyšku sveta. Dom má moderný dizajn s čiernou drevenou fasádou a veľkými oknami, cez ktoré môžete pozorovať prírodu. Dom a pozemok sú ideálne pre relaxačnú dovolenku aj pre každodenný život. Dom Black Wood navrhol Marchi Architects.

Pozemok a dom na pobreží

dom a prízemný minimalistický obývacia izba-okno predné pobrežie-sklo

Tí, ktorí považujú more za obzvlášť relaxačné, si užijú predovšetkým dom a nehnuteľnosť na pobreží. Vďaka prírodným materiálom sa vila nádherne prispôsobuje prírodnému prostrediu a veľké predné okná ponúkajú perfektný výhľad na more. Ekologický majetok poskytuje aj systém, ktorý uchováva vodu a spracováva a čistí špinavú vodu. Dizajn pochádza od spoločnosti Patterson Associates a nájdete ho na Novom Zélande.

Dovolenkový dom na Novom Zélande

dom a Grund gebrigslandschaft-drevo-architektúra-veľké-okná

Dom a pozemok zaberajú plochu 20 hektárov a patria manželom, ktorí pracujú vo filmovom priemysle. Toto útočisko má páru ponúknuť možnosť relaxácie a slúži ako prázdninový dom. Nachádza sa na polostrove s pôsobivou prírodou a krajinou. Dom, ktorý je z veľkej časti vyrobený z dreva, bol navrhnutý spoločnosťou Herbst Architects.

Ústup za polárnym kruhom

dom-dôvod-škandinávsky štýl-dizajn-dreva-dovolenka

Architekti Kolman Boye postavili tento atraktívny a útulný dom. Predstavuje škandinávsky štýl, ktorý sa zdá byť iba logický, pretože dom a majetok sú v Nórsku. Ak chcete uniknúť stresu každodenného života, je to správne miesto. Uprostred divokej prírody vás nič a nikto neruší. Čo viac chcete?

Moderný dom s bazénom

dom-základný-relaxačný-bazén-terasa-výhľad na drevo-rastliny

Dom ALON od AABE má moderný dizajn a zaručuje úplný relax okrem iného aj vďaka veľkému bazénu. Dvojpodlažný dom má tiež veľké predné okná, ktoré zaručujú perfektný výhľad na more. Dom a nehnuteľnosť sa nachádza na francúzskom pobreží – vysnívaný dom, ktorý chce každý!

Škótska krajina

dom-zakladny-rodinny dom-minimalizmus-bauhaus-bungalov

V tomto prípade ponúka dom a pozemok výhľad na jazero Loch Dunvegan v Škótsku. Aby bol tento pohľad čo najdokonalejší, za moderný dizajn vďačí tímu z Dualchas Architects. Poloha uprostred kamenistej a zelenej krajiny Škótska robí z tohto rekreačného domu perfektné útočisko, kde je zaručený relax.

Moderný bungalov 

dom-zem-moderný-domov-pláž-čierna-architektúra

Dom a majetok nemusia mať na dovolenke vždy rovnakú veľkosť. Tento bungalov s moderným blokovým dizajnom a čiernou fasádou dokazuje, že aj malé ústupy môžu splniť svoj účel. Chata, ktorú navrhol Fearon Hay Architects, sa nachádza priamo na pláži. Vďaka sklopným predným oknám sa budete cítiť ešte bližšie k moru. Storm Hut sa nachádza na ostrove na Novom Zélande.

Neutrálna fasáda

dom-Grund-Bunglaow-štýl-drevené-dosky-bielo-sivé

Vizuálne by tento dom mal čo najviac splynúť s okolím. Ak chcete tomu všetkému uniknúť, je to správne miesto pre vás. Dom a nehnuteľnosť sa nachádza na jazere v kanadskom Ontariu s architektúrou Superkül Inc. Dom obložený drevom sa nazýva SHIFT a kombinuje tradičné prvky s moderným štýlom.

Minimalistický dizajn

dom-zem-minimalizmus-kameň-bazén-dizajn-patio

Táto luxusná vila je päťpodlažný dom, ktorý ponúka všetko, čo potrebujete na relaxáciu: pohodlné zariadenie, bazén a prostredie snov s bujnými rastlinami. Dom a nehnuteľnosť sa nachádza na ostrove Koh Samui v Thajsku, dizajn vyvinul Marc Gerritsen. Naked House očarí modernou architektúrou a výhľadom na more.

Dom na ostrove

dom-zem-okno-predný-nosič-útes-odľahlý-prázdninový-dom-nápad

Tento dom a dôvod sú obzvlášť vzdialené. Nachádza sa na malom ostrove Fogo v Kanade. Dom má predĺžený tvar s minimalistickým dizajnom, ktorý napodobňuje ročné obdobia. Tu nie ste nijako vyrušovaní. Dizajnéri v Saunders Architecture sa o tom presvedčili.

Horská krajina a moderný dizajn

dom-zem-drevo-strešná škridla-betón-každý deň-relax-hory

Dom má moderný dizajn, nechýbajú prvky, ktoré sú typické pre horskú chatu. Program EXE Studio odviedol pri vytváraní ústupu perfektnú prácu. Dom a nehnuteľnosť sa nachádzajú v Srbsku a presnejšie na svahu na hore Maljen. Drevený šindľ v šedej farbe so zvetraným vzhľadom dodáva chate autentický vzhľad.

Dom a nehnuteľnosť na útese

dom-základný-moderný-dizajn-panoramatický-prázdniny-luxusný

Náš článok končíme atraktívnym a moderným domom postaveným na útese. Dom a pozemok tak ponúkajú obzvlášť zaujímavú cenovku, ktorá zapôsobí na každú stranu domu. To vytvára obzvlášť príjemnú atmosféru vytvorenú spoločnosťou Gubbins Architectos. Vila sa nachádza v tuniskom Tunquéne a nazýva sa Mirador.

Návrhy od Prentiss Balance Wickline Architects

Marchi Architects 

Pattersons Associates

Herbst Architects

Architekti Kolman Boye

AABE

Dualchas Architects

Architekti Fearon Hay

Superkül Inc.

Marc Gerritsen

Saundersova architektúra

EXE Studio

Gubbins Arquitectos