Domy snov

Garáž na prízemí je dejiskom pôsobivej zbierky automobilov: vysnívaného domu pre milovníkov automobilov

Garáž na prízemí vysnívaný dom milovníkov automobilov konzolový

Skutočný milovník automobilov a architektúry postavil architektonický ateliér Matt Fajkus Architecture tento dom v texaskom Austine. Jedná sa o dvojpodlažný rodinný dom, ktorého prízemie je navrhnuté ako predajňa automobilov. Tam sa úspešne uvádza pôsobivá zbierka automobilov majiteľa domu. Garáž na prízemí však nie je jedinou vecou, ​​ktorá imponuje dizajnu domu. Horné poschodie domu je postavené ako konzola, ktorá sa vďaka veľkým oceľovým nosníkom vznáša šesť metrov nad príjazdovou cestou. Pod ním sa vytvára krytý prístrešok pre autá, ktorý môže chrániť autá pred dažďom.

garáž prízemie architektúra konzolový prístrešok pre auto

Tento veľkolepý dom architekti pomenovali ako predajcu automobilov. Celé prízemie bolo navrhnuté ako predvádzacia miestnosť pre štedrú zbierku automobilov z Texasu. Fascinujúce veterány nájdete v priestrannej garáži a môžete ich obdivovať z horného poschodia.

architektúra moderný vysnený dom konzolová garáž

Garáž na prízemí neslúži len na výstavu vozidiel nadšencov. Má výťah a priestor, kde môže zberateľ naladiť alebo opraviť svoje autá.

moderná garáž prízemie mini automobilový salón súkromné

Obývačky sú na hornom poschodí, priamo nad zbierkou automobilov. Svetlo zaliate schodisko s minimalistickým dizajnom spája dve úrovne domu. Čierne zábradlie je v harmónii s rámom okna, zatiaľ čo drevené schody z dreva pôsobia domácky.

schodiskový dizajn minimalistické drevené schody oceľové zábradlie

Druhé poschodie je navrhnuté tak, ako keby sa miestnosti vznášali nad garážou na prízemí. V hornej časti schodiska je veľká sklenená priečka v čiernom ráme, ktorá ponúka pohľad na zbierku automobilov.

otvorená obývačka obývacia izba kuchyňa vstup na terasu

Obývacia izba je navrhnutá s konceptom otvoreného obývačky a pozostáva z obývacej časti a kuchyne s veľkým kuchynským ostrovom. Akcentovaná stena s dreveným obložením vytvára v inak bielom interiéri domácu atmosféru.

terasa moderný vonkajší nábytok pergola čierna

Priamo vedľa obývacej časti je priestranná terasa s veľkou pergolou v čiernej farbe. Posuvné sklenené dvere od podlahy k stropu umožňujú bezproblémový prechod medzi interiérom a exteriérom a spájajú tak dom s vonkajším priestorom.

interiérový dizajn okno pohľad garáž prízemie

Úzka chodba vedľa kuchyne vedie do komfortne navrhnutej domácej kancelárie s drevenými podlahami, stenami a stropom. Nasleduje kúpeľňa, ktorá má monochromatický dizajn v bielej a sivej farbe. Denné svetlo prúdi svetlíkom nad oblasťou sprchy, ktorá je navrhnutá so štruktúrovanými stenovými panelmi v bielej farbe.

moderný drevený obklad na stenu do kancelárie

Na konci chodby je spálňa, ktorá je umiestnená v konzolovej časti domu. Tu okná od podlahy až k stropu otvárajú výhľad na ulicu a kúpu miestnosť za denného svetla.

projekcia okná od podlahy k stropu čierny rám výhľad

minimalistická kúpeľňa biely sivý sklenený predelový nástenný svetlík

Tento vysnívaný domov v Texase pochádza z Architektúra MF navrhnuté.