Dekorácie a oslavy, Halloween

Strašidelné halloweenske dekorácie pre skvelú párty

strašidelné halloweenske dekorácie čarodejnícky klobúk popcorn nápad cukríkové perie dekorácie na stôl

“Zombie sa bavili.”

Večierok sa práve začal

Medzi hosťami bol aj Wolf Man

Dracula a jeho syn “

 Pieseň „Monster Mash“ od Picketta a Capizziho

Desivé halloweenske dekorácie na dezertný stôl 

strašidelné halloweenske dekorácie dezertný stôl pavúk obrus potrhaný

Dom na jednej Halloweenska Párty pripraviť sa je vážna vec! Ak sa do toho chystáte, urobte to štýlovo! Halloween je jednou z najzaujímavejších nocí v roku, ktorú milujú dospelí i deti. Existuje veľká šanca, že sa zbavíte vlasov a oblečiete sa extravagantne, ako chcete – čím dramatickejšie, tým lepšie. Halloween je ideálnym časom obliecť sa do tých strašidelných, podivných a nádherných kostýmov a premeniť ich na niekoho (alebo niečo) strašne iného. V dôsledku toho teatrálne strašidelné halloweenske dekorácie absolútna nevyhnutnosť pre nezabudnuteľnú párty.

Strašidelné halloweenske dekorácie predných dverí

strašidelné halloweenske dekorácie dvere pavučina tekvica kostra lampa

Začnite prednými dverami, prekvapte a potešte svojich hostí veľkolepým vstupom na Halloween. Ozdobte svoje vchodové dvere sezónnymi a vhodnými strašidelné halloweenske dekorácie. Skvelým nápadom by bolo zarámovať vchod sušenou kukuricou na klasoch a sezónnymi girlandami z dubových listov. Tie sú najlepšie pripravené aspoň mesiac vopred. Hrozné strašiaky sú vyrobené zo sušených tekvíc. Tieto sú namaľované bielou farbou, natreté čiernym alebo farebným plsteným perom a potom nabodnuté na tyčinky. Strašiaky potom zaistia vo veľkých kvetináčoch naplnených penou.

Večierková dekorácia v podobe dverového venca

strašidelné halloweenske dekorácie veniec duch bobule vetvy čierna

Halloween je tá noc v roku, kedy je veľmi dôležité vytvoriť veľkolepú párty atmosféru. Musíte úplne prerobiť svoj domov, aby sa stal vierohodnou kryptou, upírskym hradom alebo skladiskom príšer. Tradične sa kladie dôraz na strašidelné Halloweenske dekorácie groteskne vytesaný Jack O’Lantern (Halloweenske tekvice). Ľahko sa krájajú pomocou jednoduchého kuchynského riadu (nezabudnite k mäsu pripraviť výbornú sezónnu polievku alebo pikantný tekvicový koláč). Lucerna vyzerá nápadne, ale celé ich skupiny sú ešte vzrušujúcejšie. Aby vaša halloweenska párty získala ešte príjemnejšiu atmosféru, sú tu predstavené niektoré vtipné, ale vkusné dekorácie.

Dekorácia so strašidelným efektom

strašidelné halloweenske dekorácie pavučina dezertný stôl koberec tekvica biela

Hlavnú miestnosť večierka môžete týmto spôsobom ozdobiť potrhanými tkaninami. Je to úžasný spôsob, ako napodobniť pavučiny. Potom distribuujte ešte niekoľko tekvíc. Ako vidíte, tieto nemusia byť nevyhnutne vyrezávané, aby vyzerali atraktívne.

Paranormálne portréty

paranormálne-portréty-s-LED-svetlami-DIY-Halloween-nápad

Očarte svoj obytný priestor strašidelnými fotografiami svojej rodiny a predkov.

Krok 1: Vytvorte čiernobiele kópie svojich rodinných portrétov na bežný papier pre tlačiareň a orežte ich podľa hotových rámikov na obrázky.

Krok 2: Aby fotokópie získali starý vzhľad, zľahka ich umyte špongiou z veľmi zriedeného roztoku čiernej farby zmiešanej s vodou. Nechajte papier uschnúť. Alternatívou je použiť studený čaj alebo kávu (samozrejme bez mlieka).

Krok 3: Veľmi ostrým nožom opatrne prerežte oči pred portrétmi

Krok 4: otvorte rám obrazu späť, vyberte sklo a potom do neho umiestnite portrét predka.

Krok 5: Vložte malé červené LED svetlá do očných zásuviek. Pridajte dochutenie falošnými pavučinami.

Ak chcete získať strašidelné obrázky, vystrihnite malé trojuholníky z bieleho papiera a dajte svojim paranormálnym portrétom tesáky!

Tajomný Halloween nápady na osvetlenie

halloweenske tekvice

Svetlé stropné svetlá nie sú na Halloween vôbec žiaduce. Na nadprirodzenej večierkovej atmosfére nepridajú. Možno obmedzené elektrické LED osvetlenie alebo dramatické smerové alebo akcentačné osvetlenie. Skúste zakryť žiarovky tkaninou z hustej čiernej farby, aby osvetlenosť podliehala. Ak chcete, aby boli tieto dočasné odtiene „oslnivejšie“, prilepte na látku lesklé drahé kamene alebo kovové mesiace a hviezdy. Svetlo pri sviečkach je najpôsobivejšou a najvhodnejšou formou halloweenskeho osvetlenia a bude mať ten najlepší efekt ako vy strašidelné Halloweenske dekorácie ukázať.

Pozn. Uistite sa, že všetky sviečky sú zaistené a chránené pred ohňom, inak by ste mohli byť báječní Halloweenska Párty sa v reálnom živote zmení na nočnú moru!

Ako urobiť zo svietnikov strašidelné halloweenske dekorácie

DIY svietnik nápad na Halloween party

Na vytvorenie super atmosférického osvetlenia potrebujete niečo z obyčajného skleneného svietnika alebo dokonca zaváraninové poháre.

Krok 1: Zmerajte výšku a obvod skleneného držiaka sviečky, ktorý zdobíte.

Krok 2: Naskenujte alebo si stiahnite podivný, nádherný čiernobiely obrázok do počítača. (Nezabudnite skontrolovať obmedzenia kopírovania) a potom pomocou programu Adobe Photoshop alebo podobného softvéru upravte veľkosť a formát každého jednotlivého obrázku tak, aby zodpovedal vášmu poháru alebo plechovke..

Krok 3: Keď má obrázok správnu veľkosť, vytlačte ho. Nechajte pôsobiť niekoľko minút, aby atrament úplne zaschol.

Krok 4: papier odstrihnite tak, aby mal veľkosť vášho svietnika a bol o 1,5 cm širší ako jeho obvod.

Krok 5: Omotajte papier tesne okolo skleneného držiaka sviečky a prekrytie zafixujte obojstrannou páskou. Pridajte do svojej strašidelnej sviečky sviečku a zapáľte ju!

Inú formu výroby sviečky „urob si sám“, ktorá je rovnako účinná a zábavná, si prečítajte – čítajte ďalej.

Osvetlite si cestu halloweenskymi lampášmi Plechovky

DIY plechovka pokyny Halloween osvetlenie

Pre túto super strašidelnú Halloweenska ozdoba budete potrebovať: plechovky, vrták 3,17 mm, skrutky, drevené kolíky alebo metly, čiernu, bielu a oranžovú farbu v spreji a zásobu sviečok.

Krok 1: Plechovky umyte a odstráňte štítky

KROK 2: Naplňte plechovky vodou a zmrazte ich.

KROK 3: Vyvŕtajte otvory cez bočnú stranu plechoviek a jednu do spodnej časti.

Krok 4: odstráňte ľad a nastriekajte plechovky farbami.

KROK 5: Do drevenej tyče vyvŕtajte dieru a vystrčte ju do zeme.

Krok 6: Nádobu pripevnite k metle a zapáľte sviečku.

Jednoduché, ale pôsobivé svetelné efekty, ktoré môžete používať rok čo rok!

Nápady na dekoráciu na halloweensku párty

nápady na dekoráciu halloweenskej párty

Zistili sme, že osvetlenie je dôležité pre vytvorenie správnej halloweenskej nálady a že je lepšie uprednostniť svetlo sviečok. Skombinujte blikajúce sviečky so svojou grotesknou tekvicou Jack O’Lantern, sezónnym lístím a svojimi podivnými paranormálnymi portrétmi a ste na dobrej ceste k dokonalosti Halloweenska Párty pripraviť sa. Vylepšite svoju strašidelnosť Halloweenske dekorácie Pokračujte falošnými pavučinami, prachom a možno sušenými listami na podlahe a ste skutočne pripravení na vzrušujúcu halloweensku párty.

od Jaz

Strašidelné halloweenske dekorácie sú dramatickým večierkom, ktorý upúta pozornosť pri vchode

Nápad na dekoráciu predných dverí na Halloween

veranda dekorácia halloween

Halloween dekorácia verandy

Halloween dekorácia verandy

        strašidelné halloweenske nápoje – dekorácia večierky – Ľadová ruka

dekorácia párty na halloweenske nápoje

Očarte večierok super strašidelnými halloweenskymi ozdobami

strašidelné efekty-halloween-párty-stôl

nápad na vonkajšiu výzdobu Halloween