Dekorácie a oslavy, Halloween

Desivé halloweenske dekorácie na stôl a podivné nápady na dekoráciu baru

Halloweenske dekorácie na stôl čierno-bielo-strašidelná atmosféra

Ťažiskom halloweenskej oslavy je samozrejme správne jedlo a pitie. Žiadna dekorácia domu to nedokáže Halloweenske dekorácie na stôl  nahradiť – či už strašidelné, strašidelné alebo veľkolepé – tu je niekoľko skvelých nápadov, ktoré zvýšia vašu kreativitu.

Strašidelné halloweenske dekorácie na stôl

zelený-Halloween-dekorácia-urob si sám

Gwynne Wasson má elegantné Halloweenske dekorácie na stôl prezentované mimoriadnou farebnou schémou. Toto usporiadanie je ideálne pre bufety. Jednoducho pripevnite starú čipkovanú oponu na stenu a potom umiestnite stredný kus čiernych držiakov na sviečky – kde môžu hostia nájsť sviečky namiesto sviečok..

Zelené halloweenske dekorácie na stôl

strašidelná pavučinová dekorácia na stôl Halloween

Oranžové dekorácie kontrastujú s inak tmavou farebnou schémou. Alternatívou k tomuto dizajnu sú biele pavučiny na zelenom obruse, čierne akcenty na obrúskoch a elegantné čierne taniere.

Blood red – Halloweenske dekorácie na stôl s upírskou tematikou

červené sviečky-čierny obrus

Krvavo červená je v strede Halloweenske dekorácie na stôl od dizajnéra Courtney Dial. Ideálne pre Draculu a jeho strašidelných hostí – aby ste mohli napodobniť tento vkusný nápad na halloweensku výzdobu, potrebujete najskôr čierny zamatový obrus – perfektné pozadie pre karmínové akcenty. Červené obrúsky sú zložené tak, aby vyzerali ako kvapkajúca krv. Červené sviečky slúžia ako vyváženie ozdobeného svietnika. Mimochodom, jasné svetlo sviečky je dokonalé a červené víno si príde na svoje. Tento báječný dizajn určite spôsobí medzi hosťami pocit.

Halloweenske dekorácie na stôl – lebky

strašidelná-lebka-čierno-biela-halloweenska dekorácia

Je to jedna z skutočne desivých dekorácií halloweenskeho stola – lebky na stole pripomínajú hosťom, že sú smrteľní. Farebná schéma je plná kontrastov – čiernej a bielej. Jemný obrus pripomína pavučinu a strašidelné lebky tvoria ozdobu v strede stola.

Čiernobiela posvätná dekorácia

čiernobiela dekorácia stolu Halloween

Téma pokračuje nastavením bufetu. Oranžová farba je jedinou ďalšou farbou v miestnosti. Čiernobiela farebná schéma umožňuje, aby si lebky prišli na svoje a zároveň vytvára elegantnú atmosféru. Čierne svietniky sa k tejto dekorácii hodia a pripomínajú starý čiernobiely horor.

Dekorácia halloweenskeho stola – nápad

Nápad na dekoráciu halloweenskeho stola

Použité boli kosti, lebky, čarodejnícke klobúky a mnoho ďalších zaujímavých tradičných halloweenskych symbolov. Ak chcete napodobniť túto vzrušujúcu výzdobu, potom absolútne potrebujete jednu vec – trblietavé lebky. Ponúkame vám ďalšiu alternatívu, ktorá sa replikuje jednoduchšie – čierne lebky a svietniky, ktoré ladia, a ozdobné malé biele tekvice.

Trendy trblietavé lebky

Dizajnérka Tamgypsy vytvorila halloweensku dekoráciu na stôl, ktorá sa trbliece. Sú navrhnuté so zmyslom pre humor, aby lebky nepôsobili tak strašidelne. Dekorácia je farebná, dokonca môže pôsobiť trochu kýčovito, ale púta pozornosť každého.

DIY – zvláštny nápad na dekoráciu baru na Halloween

Barové dekorácie Halloween

Autor: Joanne Palmisano

Je to skvelý nápad, ktorý bude pekným doplnkom k vášmu Halloweenske dekorácie na stôl bude. Zvláštny nápad na výzdobu baru je vhodný pre ručné práce a my vám dáme podrobné pokyny, aby ste podobný efekt dosiahli aj vo svojom dome. Ako základ budete potrebovať starý servírovací vozík, ktorý môžete použiť ako strašidelný halloweensky bar.

Nálepka na fľašu vína na Halloween

Etiketa fľaše vína Halloween

Stále budete potrebovať – ​​servírovacie vozíky, bielu pavučinovú tkaninu, lepiacu pištoľ, lepidlo, fľaše od piva a vína, prístup k počítaču a tlačiarni, falošné pavúky, falošnú ruku, kartón, červenú farbu a ovsené vločky.

Etiketa vo fľaši na víno-urobte to sami

Tinker-sami-víno-fľaša-etiketa

Krok 1 – Aby ste si mohli vyrobiť zaujímavé štítky na fľaše pre svoj bar Halloween, môžete si stiahnuť a vytlačiť ukážky online. Tie z bežných fliaš vína urobia strašidelné nápoje. Štítky je možné meniť, takže si môžete vytvoriť svoj vlastný osobný dizajn. Na lepenie nových štítkov na fľaše použite lepidlo.

Zaujímavé pavučiny na obrus

zaujímavý-obrus-pavučina

Krok 2 – Aby ste dosiahli maximálny efekt, pripevnite bielu látku na halloweensku lištu podľa obrázku. Prilepte ho na rohy, ale ponechajte dostatok voľného miesta, aby ste sa ľahko dostali k spodnej polici.

Veľký čierny pavúk

falošný pavúk halloween

krok 3 – Kúpte alebo vyrobte veľkého čierneho pavúka a pripevnite ho k tkanine. Ak chcete, môžete okolo veľkého usporiadať niekoľko menších pavúkov.

Krok 4 – Aby to vyzeralo autentickejšie, môžete v regáloch zomlieť aj falošnú krv. Ovsené vločky na krvi budú vyzerať ako koža a ľudské časti.

Krok 5– Zlá ruka na vozíku dodáva lište strašidelný efekt.

Krok 6 – Usporiadajte fľaše a poháre na víno. Čierna sviečka môže rozsvietiť bar – a je to! Niekto sa chce napiť?

Šťastný Halloween.

Halloweenske dekorácie na stôl-pohár na víno-červené-želé-hrana

Halloween-dekorácie na stôl-strieborné podnosy-oči-sklenené-havranie vetvy

Halloween-dekorácie na stôl-malý-papier-netopier-vidlička

Halloween-dekorácie na stôl-maľované-tekvice-trblietky-vetvy-lebky

Halloweenske dekorácie na stôl cukrík-držiak na sklo-čierne-samolepky

Desivý halloweensky obrus

strašidelný halloweensky obrus

Zaujímavá halloweenska dekorácia

Veselú halloweensku výzdobu

Halloweenske dekorácie na stôl-strašidelné nápady