Dekorácie a oslavy, Halloween

Strašidelné a lacné halloweenske dekorácie – časť 2

strašidelné-halloween-dekorácie-netopiere-predné dvere

Ako pokračovanie nášho posledného článku existuje ešte niekoľko skvelých nápadov, ktorými sa môžete inšpirovať. Rovnako ako predtým, všetky tieto sú strašidelné a lacné Halloweenske dekorácie ľahko sa vyrába a stojí málo alebo nič. Ďalšou výhodou je, že mnohé z týchto myšlienok majú dlhú životnosť a môžete ich uložiť na ďalšie roky. Preto sú dvakrát tak ekonomické. Pre tých z vás, ktorí sú ohľaduplní k životnému prostrediu, v tomto článku zohrávajú úlohu recyklované materiály. Netopiere, duchovia a odseknuté ruky – to všetko tu vytvára atmosféru, ktorú potrebujete pre svoju nezabudnuteľnú halloweensku párty. Ak teda preferujete ten svoj Halloweenske dekorácie drotieť sa, čítať ďalej a užívať si kreativitu.

Strašidelné halloweenske dekorácie – vytvorte strašidelnú lampu

Strašidelné-halloweenske dekorácie-DIY-strašidelné-lampióny

Plastové fľaše na mlieko nevyhadzujte; v tomto ročnom období ich môžete recyklovať. Tieto plastové fľaše sú super manévrovateľné a ideálne na premenu na strašidelné lampáše a iné strašidelné halloweenske dekorácie. Pomerne veľa z nich vytvára strašidelnú cestu, ktorú by si návštevníci obľúbili. Môžete získať inšpiráciu zo všetkých druhov zdrojov pre návrhy tvárí a vyjadriť svoje vlastné nápady. Kostry, mimozemšťania, upíri – dobre poslúži akýkoľvek obrázok s výkonnými črtami tváre.

inštrukcie

• Budete potrebovať zväzok veľkých plastových fliaš na mlieko, čierny kraft papier a malé svetlá, ktoré sa zmestia do akéhokoľvek strašidelného lampáša. Ideálne sú LED svetlá.

• Každú fľašu mlieka najskôr opláchnite a osušte.

• Potom papierovým nožom vyrežte v spodnej časti každej fľaše na mlieko malý otvor.

• Ak chcete urobiť strašidelné črty tváre pre akúkoľvek halloweensku lampu, budete musieť z čierneho papiera vystrihnúť oči, nos a ústa. Jednoduché formy sú najexpresívnejšie. Pokiaľ ide o mladšie deti, urobte ich prefíkanejšími, na večierkoch pre dospelých môžete nechať svoje tváre pôsobiť naozaj rušivo.

• Fľaše na mlieko otočte tak, aby rukoväť smerovala dozadu. Prilepte podivné črty tváre na plochú stranu a dovnútra umiestnite malú svetielko alebo umelú sviečku.

• Umiestnite toľko lampášov, koľko môžete, na okraj cesty alebo pozdĺž steny, aby ste dosiahli úžasný efekt.

TOP TIP: Na dosiahnutie farebného a slávnostného efektu môžete na osvetlenie strašidelných chodníkov použiť osvetlenie vianočného stromčeka.

Strašidelné halloweenske dekorácie – Naplňte svoj dom lietajúcimi netopiermi

Halloween-dekorácie-netopieria maska-papier-vystrihnutý

Obraz netopiera, vždy spojený s Halloweenom a strašidelnými aktivitami, bol považovaný za obzvlášť desivý pre zmysly. S niekoľkými kúskami čiernej plsti a pásky môžete vytvoriť trepotajúcu sa kolóniu netopierov, ktorá by vo vašom obytnom priestore lietala tak rýchlo, ako upírske mrknutie! Tieto tradičné strašidelné Halloweenske dekorácie sa robia veľmi rýchlo a ľahko.

inštrukcie

• Zbierajte alebo kupujte kúsky čierneho filcu alebo čierneho sulfátového papiera. Čím viac ich máte, tým lepší je účinok.

• Biela krieda alebo niečo podobné nakreslite na každý kus čiernej plsti alebo papiera obrys netopiera. Opatrne to vystrihnite. Dobré šablóny pre tvary netopierov môžete získať z internetu.

• Na každú stranu siluety netopiera naneste obojstrannú pásku. Položte netopiere na steny, stropy alebo kuchynské linky.

TIP: Ak chcete vytvoriť super strašidelný luster s netopiermi, vyskúšajte tento nápad. Namiesto použitia lepiacej pásky urobte diery v špičkách netopierích tvarov. Potom cez každú pálku prevlečte rôzne dĺžky neviditeľnej rybárskej šnúry alebo šnúrky a odhalte ich zo stropu. Táto strašidelná halloweenska dekorácia vyzerá skvele a vrhá do miestnosti desivé tiene.

 Remeselný nápad na Halloween – ozdobte fľaše papierom

Papier na fľaše na Halloweenske dekorácie

Strašidelný nápad na Halloweensku výzdobu s tekvicami

Halloween dekorácie-tekvica-mačka-duch

Strašidelné-Halloween-dekorácie-sviečky

Strašidelné-halloweenske dekorácie-strašidelne žiariace-mliečne-plastové fľaše

Strašidelné-halloweenske dekorácie-veranda-lietajúce netopiere

Strašidelné-halloweenske dekorácie-lietajúce-netopiere

Strašidelné-halloweenske dekorácie-lietajúce-netopiere-svetlá

Desivé halloweenske dekorácie – kostrové ručičky na halloweensku zábavu

Strašidelné-halloweenske dekorácie-darčekové stoly-cukrovinky-tašky

Môžete to urobiť strašidelným Halloweenske dekorácie používajte ako vrecúška so sladkosťami alebo na hranie žartov svojim deťom. Potrebným materiálom je balíček priehľadných plastových rukavíc, ako je tento, ktorý sa po použití vyhodí. Vložte falošné ruky na nečakané miesta v okolí domu, aby prekvapili a vydesili vašu rodinu a hostí.

Strašidelné-Halloween-dekorácie-kostra-ruky-tašky

inštrukcie

Ak chcete dosiahnuť najlepší účinok, nakreslite bielou fixkou na vonkajšiu stranu priehľadných rukavíc kostrové ruky. Nie je to príliš ťažké, šablón na internete nájdete veľa.

• Do každej priehľadnej rukavice naplňte malé cukríky, pukance alebo nastrúhaný farebný papier. Pre ešte väčšiu hrôzostrašnú zábavu by každá ruka mohla byť naplnená želé, aby sa dosiahol studený trasúci sa efekt. Ak chcete vytvoriť krvavú odseknutú ruku, naplňte priehľadnú rukavicu nastrúhaným červeným papierom, aby ste mali strašný krvavý efekt.

• Otvorený koniec rukavice pevne zaistite gumičkou, aby obsah držal na mieste.

Aby ste odhalili svoje ozdobné odseknuté ruky, urobte z kancelárskych sponiek háčiky a prevlečte ich cez gumičky. Zaveste ich okolo domu s čistým vlascom a vytvorte ilúziu strašidelných plávajúcich rúk.

TOP TIP: Aby boli deti šťastné, môžete kostrové ručičky použiť aj ako halloweenské vrecúška s cukrovinkami.

Strašidelné a lacné halloweenske dekorácie – bannery a girlandy

Strašidelné halloweenske dekorácie girlandy

A teraz niečo menej kruté. Prečo nepridáte slávnostný halloweensky banner alebo veniec k svojmu Halloweenske dekorácie. Je to pre vás skvelý spôsob, ako pripraviť dom na strašidelné udalosti.

Tu je popísaný jednoduchý spôsob, ako vyrobiť jednoduchý sviatočný veniec s príslušným príslovím. Túto myšlienku samozrejme môžete jednoducho použiť na radu a prispôsobiť si girlandu akýmkoľvek materiálom a príslušenstvom. Pre prepracované a strašidelné Halloweenske dekorácie.

Strašidelné-Halloween-ozdoby-veselé-halloween-bannery

inštrukcie

• Vyberte si vhodný halloweensky výrok alebo pozdrav pre svoju ozdobnú girlandu. Jednoduché správy ako „Veselý Halloween“ alebo „Trick or Treat“ sú v poriadku.

• Vyberte si remeselný papier alebo kartón vo farebnej kombinácii, ktorá sa hodí k vašim ďalším dekoráciám. Pre strašidelný veniec je dobrá čierna, červená a zelená. Ak chcete slávnostný jesenný dojem, použite hnedú, oranžovú, červenú a fialovú, ktoré sú farbami sezóny.

Farebný papier / lepenku nakrájajte na štvorce alebo iné tvary podľa vlastného výberu. Na každé písmeno správy budete samozrejme potrebovať jeden.

• Používajte farebné značky opatrne a nakreslite každé z písmen. Ak chcete získať profesionálny vzhľad, stiahnite si šablóny z internetu.

• V hornej časti každého písmena urobte malý otvor a potom cez ne prevlečte sponkou ako háčik.

• Ozdobné písmena zaveste na dlhý kúsok šnúrky alebo stuhy.

• Váš halloweensky veniec alebo banner je teraz pripravený na zavesenie.

Desivý a lacný banner s ozdobami Halloween

TOP TIP: Pre oveľa vzrušujúcejší efekt a prispôsobenie si girlandy pridajte medzi jednotlivé písmená dekorácie alebo ozdobné vystrihnuté tvary. Postrek falošných pavučín pre skutočne zvláštny vzhľad.

Takže príprava lacných halloweenskych dekorácií môže byť skutočne zábavná a tieto slávnostné nápady určite pozvú vás a vašu rodinu s párty duchom. Skombinujte tieto jednoduché nápady na dekoráciu s tými, ktoré sú popísané v prvom článku. Váš dom by bol zaručene skutočným domom hrôzy na „All Saints Eve“. Je oveľa originálnejšie predvádzať domáce ozdoby a vaša rodina a hostia budú ohromení vašim úsilím.

od Jaz

 Creepy-Halloween-ozdoby-kostra-ruka-svietnik

15 tipov na Halloweenske líčenie pre celú rodinu

Strašidelné-Halloween-dekorácie-záhradné-lampióny

Strašidelné-halloweenske dekorácie-DYI-lampáše

Strašidelné-Halloween-dekorácie-tašky-cukríky

Strašidelné-halloweenske dekorácie-tekvice-netopiere

Strašidelné a lacné halloweenske dekorácie