Dekorácie a oslavy, Halloween

Nádherné zlaté a strieborné halloweenske tekvice

zlato-strieborná-tekvica-stredobod-halloween-stolík

Zásadný význam pre celú oslavu Halloweenu má Halloweenska tekvica čestné miesto. Tieto krásne, slávnostné, oranžovo sfarbené plody sa pri tejto príležitosti premenia na podivné a nádherné dekorácie a hrôzostrašný Jack O’Lantern. Pôvodne pochádza z Írska, táto tradícia cestovala do Ameriky s prvými írskymi osadníkmi a stala sa súčasťou halloweenskej zábavy v globálnom meradle. Tento článok predstavuje, čo sa stane s tradičnou tekvicou alebo Jackom O’Lanternom, keď bola zverená do rúk výtvarníkov a dizajnérov. Táto galéria je najneobvyklejší zlaté a strieborné halloweenske tekvice vás môže inšpirovať aj k vytváraniu veľkých umeleckých diel na Halloween.

Nádherné zlaté a strieborné halloweenske tekvice – pozlátené tekvice

veľkolepé-pozlátené-halloween-tekvice

Úžasné zlaté a strieborné halloweenske tekvice je najlepším spôsobom, ako vytvoriť centrum halloweenskej tekvice. Skutočne, prečo len jedna, keď celá kopa trblietavých tekvíc a tekvičiek bude vyzerať veľkolepo vo vnútri alebo mimo vášho domova? Prečítajte si pokyny.

Luster so zlatými jesennými halloweenskymi tekvicami

jesenný luster-zlatý-halloween-tekvice

Tento čierny luster v gotickom štýle je vyrobený z malých leštených, zlaté halloweenske tekvice ozdobený. Zlaté plody a listy akoby plávali nad ozdobeným stolom, kde sú zavesené na lampe na neviditeľnom vlákne. Krása tohto podmanivého exponátu spočíva v tom, že je vhodný aj na dlhšie trvajúcu jesennú dekoráciu, v dôsledku čoho ho nie je potrebné po Halloweene odstraňovať.

Zlaté a strieborné halloweenske tekvice v dekoratívnom, jesennom zobrazení

zlato-strieborná-tekvica-dekoratívna-jesenná-výstava

Zlatá a strieborná halloweenska tekvicaVyzerá skvele ako súčasť skôr eklektického displeja. Rustikálnu skriňu je možné tiež transformovať dotykom zlata a tekvice a tekvice začleniť do kompozície vedľa pozlátených terakotových kvetináčov a papierových ruží. Všetky sú ozdobené zlatým a strieborným listom.

Senzačné zlaté a strieborné halloweenske tekvice

senzačné-zlaté-strieborné-halloween-tekvice

 Fotografie prostredníctvom blogu o balíkoch hnedého papiera

Ak hľadáte niečo veľmi cool a elegantné, pozrite sa na toto senzačné strieborné halloweenske tekvice. Plody boli ozdobené strieborným metalickým efektovým lakom a potom boli pridané zložité vzory s trblietavými sklenenými krištáľovými kamienkami. Všetko, čo potrebujete, je k dispozícii v dobrých obchodných domoch. Na ich vytvorenie je potrebné malé množstvo zručnosti a úsilia, ale ak máte pevnú ruku a trochu trpezlivosti, môžete dosiahnuť krásne efekty, ako sú tieto. Samozrejme, bolo by tiež ľahké použiť zlatú farbu na rovnako nádherný efekt.

Ako si vyrobiť vlastné zlaté a strieborné halloweenske tekvice vytvoriť

lesklé-strieborné-halloween-tekvice

Existujú dve základné metódy na vytvorenie tejto báječnej zlaté a strieborné halloweenske tekvice. Prvá technika je možno najjednoduchšia, ale nie je ani najtrvalejšia.

K strieborné tekvice Na jeho výrobu potrebujete kovovú farbu v spreji. Prezentovaný dizajnér odporúča hliníkovú farbu, aby sa dosiahol rovnaký efekt ako na obrázkoch. Ak máte radšej zlaté tekvice, nahraďte ich zlatou farbou. Potrebujete tiež šablóny alebo šablóny, ktoré vám poskytnú vhodné návrhy pre vašu prácu. Budete potrebovať jemné fixku a silné, rýchle lepidlo. Sortiment remeselných drahokamov a možno aj metalických nití dodáva konečnú úpravu.

Metalická farba na zlaté a strieborné halloweenske tekvice

metalická farba-strieborná-halloween-tekvica

Príprava: Zaistite, aby ste mali čisté a bezprašné pracovisko. Vopred položte všetky materiály a na povrchy položte ochranný papier, aby ste predišli poškodeniu metalickou farbou a lepidlom.

KROK 1: Utrite prach alebo špinu z tekvíc alebo kalabás a potom nastriekajte 2 vrstvami metalickej farby. Buďte opatrní a prečítajte si pokyny na plechovke s farbou. Prílišné striekanie naraz môže vo vás zanechať nežiaduce kvapkania a slabosti.

Dekoračné materiály na zdobenie halloweenskych tekvíc – zlaté a strieborné halloweenske tekvice

dekoratívne materiály-ozdoba-halloween-tekvice

KROK 2: Keď je kovový lak úplne suchý, musíte označiť svoj dizajn. Na to potrebujete jemné fixku a na správne čiary použite šablónu alebo šablónu. Plánovanie návrhov v predstihu je dôležité, aby ste sa vyhli farbám mimo obrysov.

Krok 3: Keď ste spokojní s rozložením vášho návrhu, je načase dať vaše drahokamy na miesto (alebo iné dekoratívne materiály, ako je metalická niť). Na dizajn naneste bodky lepidla a rovnomerne ich naneste. Potom pripevnite ozdoby na lepidlo. Musíte byť trpezliví a robiť to po etapách, inak môže lepidlo pred dokončením vyschnúť.

Halloweenská tekvica maľovaná striebornou farbou v spreji

halloween-tekvica-maľovaná-strieborná-farba-spreja

Je to skutočne také jednoduché, podľa toho, ako sebaistí ste, môžete popustiť uzdu svojej fantázii zlaté a strieborné halloweenske tekvice na ktorý by bol aj samotný Faberge hrdý.

Zlaté a strieborné halloweenske tekvice – pútajú pozornosť na halloweenskom stole

zlatý-tekvica-pútač očí-halloween-stôl

Ozdobte svoje zlaté a strieborné halloweenske tekvice lístkom zlata

Tento proces je o niečo náročnejší, ale prináša najúžasnejšie a najjemnejšie efekty. Nasledujúce pokyny používa Carol Kemeryová získal, dizajnéra a maliara, ktorý navrhol a vyrobil kompletnú sadu príslušenstva na pozlátenie tekvíc. Ich výrobky nájdete na ich webových stránkach a názov spoločnosti je “Karomálne farby”.

Krok 1: Uistite sa, že povrch tekvice je čistý a suchý. Na utesnenie povrchu naneste štetcom špeciálny základný náter. Nechajte ich sušiť 30 až 60 minút.

návod-dekorácia-halloween-tekvica

Krok 2:  Umiestnite nálepky na tekvicu a potom rozotrite lepivú veľkosť po celom povrchu vrátane nálepiek. Nechajte pôsobiť, kým nebude číry a lepkavý, 10 až 20 minút.

koleda-kemery-návod-ozdoba-halloween-tekvica

KROK 3: Vložte zlatý alebo strieborný list. Kusy plechu, nazývané Schaibin, jednoducho ležali naplocho na tekvici, aby mali pekný povrch. Mäkkou handrou vyhlaďte listy na povrchu, aby ste vyplnili všetky medzery. Uložte prebytočné listy na ďalší projekt.

ako-pozlátený-muž-halloween-tekvice

KROK 4: Pinzetou opatrne odlepte nálepky.

zlato-lístok-pozlátené-halloween-tekvice

Krok 5: Toner naneste štetcom. Toner utrite mäkkou handričkou, aby ste dosiahli požadovanú farbu. Pre dramatickejší efekt nechajte toner tmavší okolo kufra alebo v štrbinách.

rozprávkovo zdobené-halloween-tekvice

Toto je proces, pomocou ktorého boli vytvorené rozprávkové zlaté tekvice (zobrazené na začiatku tohto článku). Teraz teda máte inšpiráciu a metódy, ako urobiť svoj vlastný pôsobivý zlaté a strieborné halloweenske tekvice dosiahnuť. Tieto nádherné dekorácie určite stoja za námahu a budú skrášľovať váš domov počas celej jesennej sezóny.

od Jaz

Dekorácia stola – zlaté a strieborné halloweenske tekvice ako stredobod

dekorácia stola-zlatá-tekvica-stredobod

pozlátené halloweenske tekvice

pozlátené halloweenske tekvice

Čierne a zlaté halloweenske tekvice

čierno-zlaté-halloween-tekvice