Autá, pánsky svet

Najlepšie terénne vozidlá za rok 2019-terénne autá s mimoriadnym dizajnom

najlepšie SUV terénne autá

Nasledujúci rok sľubuje veľa prekvapení pre fanúšikov terénnych vozidiel a predovšetkým najlepších terénnych automobilov. Niektoré z týchto vozidiel sú obzvlášť obľúbené pre svoje terénne schopnosti a môžu byť neporovnateľnými spoločníkmi bez toho, aby sa museli vzdať pohodlia a bezpečnosti. Štandard 4 × 4 však necháme pre inú položku, pretože rok 2019 sa práve začal. Celé to teda sprevádza exkluzívny arzenál top 15 najlepších SUV, ktoré s bežnými modelmi, ktoré bežne vidíme na ulici, nemajú nič spoločné. Len čítajte ďalej a objavte nové príšery, ktoré budú v roku 2019 výzvou pre Zem a gravitáciu.

SHERP – obojživelné vozidlo

spoľahlivý dizajn sherp ultimate atv obojživelné vozidlo voda

Začíname s terénnym vozidlom, ktoré odoláva pozemskej aj vodnej gravitácii – štvorkolka SHERP Ultimate. Jeho dizajn je založený predovšetkým na jednoduchosti a spoľahlivosti, vďaka čomu je model tiež ľahko opraviteľný. SHERP je terénne obojživelné vozidlo, ktoré sa môže pohybovať kdekoľvek – na súši, na vode, na snehu alebo dokonca na ľade.

spoľahlivý dizajn sherp ultimate atv obojživelné vozidlo púštny piesok

Prenos vysokej spoľahlivosti je zabezpečený minimálnym počtom použitých elektrických zariadení. Vozidlo má tiež obrovské samonafukovacie pneumatiky, každá s objemom okolo 800 litrov. Má tiež schopnosť prechádzať sklonom 35 °, pričom 4-valcový naftový motor s výkonom 44 koní dopĺňa technické prednosti SHERP..

Obojživelné vozidlo Gibbs Terraquad

vozidlá offroad utv terraquad gibbs obojživelný výkon vo vode

Obojživelná štvorkolka Gibbs dosahuje skutočný výkon na ceste aj na vode. Jeho usporiadanie sedadiel vedľa seba robí z auta nielen zábavu, ale aj skutočne spoľahlivý dopravný prostriedok.

vozidlá offroad utv terraquad gibbs obojživelné výkony na súši

Vďaka vysokej rýchlosti a technológii vyvinutej a vyvinutej vo vlastnej réžii dosahuje Gibbs Terraquad 50 km / h na zemi a 45 km / h na vode pri prepínaní z jedného režimu do druhého. Na pevnine poháňa 4-valcový motor s výkonom 140 koní zadné kolesá, zatiaľ čo prúd vody poháňa obojživelníky po vode..

Argo Frontier 750 Scout 8 × 8

rpg podobné vozidlo kamufláž bez strechy osemdielne pneumatiky dvojsedadlo

Ďalším terénnym monštrom je Frontier 750 Scout od lídra na trhu v kategórii ARGO. Vozidlo je vybavené dvojvalcom V od EFI s výkonom 26 k a je chladené vzduchom. Tento model ponúka výkon a všestrannosť, ktoré očakávame od Argo Frontier. Frontier 750 Scout je vhodný pre nadšencov lovu aj dobrodruhov alebo ako vojenské vozidlo a ponúka niečo pre každého. 140 hp Gibbs Terraquad je schopný dosiahnuť rýchlosť 80 km / h, čo z neho robí prekvapivo silné zviera na súši. Hneď ako sa dostanete do vody, uvidíte plné možnosti tohto vozidla.

karoséria auta argo frontier 750 scout bočný pohľad

Na začiatok sa štyri kolesá Terraquadu automaticky otáčajú nahor a namiesto toho ich ovláda spomínaný vodný lúč. Tento prúdový prúd akceleruje Terraquad na pôsobivú rýchlosť 45 kilometrov za hodinu a je dostatočne rýchly, aby za sebou vytiahol vodného lyžiara. Auto pojme dve osoby a je vybavené malou posteľou. Terraquad je zameraný na najskúsenejších rekreačných jazdcov a pravdepodobne sa stane obľúbeným medzi farmármi a poľovníkmi. Ak vám ide aj o bezpečnosť, Terraquad je vybavený ochrannou konštrukciou proti prevráteniu (ROPS) a dvoma bezpečnostnými pásmi.

Terénny a obojživelný burlak

ľahká štvorkolka s pohonom všetkých kolies 4x4 honda trx 500 majster červená

Pre vašu informáciu, Burlakovým primárnym cieľom je pôsobiť v Arktíde. Obojživelný off-road so svojimi 6 kolesami tiež patrí k najlepším terénnym vozidlám a nemôže sa ani ponoriť do močiarov, ani sa „utopiť“. Dizajn obojživelného vozidla vychádza aj z obrneného transportéra – BTR -60, ktorý bol upravený tak, aby bol na nepoznanie, ale stále veľmi efektívny.

burlak truck veľké pneumatiky vhodné pre arktické expedície

S nosnosťou 3 tony unesie toto monštrum bez problémov tucet ľudí. Burlakovo telo je dobre izolované a vybavené kuchyňou, sprchou a ďalším vybavením. Všetky systémy a motor majú prístup z vnútra prístrešku, ktorý má zodpovedajúcu jednu miestnosť s kokpitom.

Šaman s 8 kolesami

štvorkolka šaman 8x8 s pneumatikami jazdiaca na snežnom oranžovom terénnom vozidle

Pokiaľ ide o najlepšie terénne vozidlá uvedené v našom článku, osobitnú pozornosť si zaslúži aj Shaman Avtoros Wamah. Toto všestranné osemkolesové obojživelné vozidlo (štyri vpredu a štyri vzadu), ktoré je možné ovládať individuálne, je v teréne mimoriadne obratné..

šaman ATV 8x8 s pneumatikami vo vodnom jazere

Pre informáciu, pneumatiky stroja majú veľkú kontaktnú plochu (1240/580), ktorá prispieva k bezpečnosti navigácie a zaisťuje, aby stopy v prírode boli čo najmenšie. Na vode môže šaman dosiahnuť rýchlosť 7 km / h, na súši je to 80 km / h. Vozidlo je tiež 6,30 metra dlhé, 2,5 metra široké a 2,7 metra vysoké a prázdna hmotnosť 3,9 tony.

Pásové vozidlá

najlepšie terénne vozidlo hagglunds bandvagn 206 obojživelné vozidlo s reťazami a prepravou prívesu

Najlepšie pásové terénne autá sú ideálne na brodenie ťažkou snehovou pokrývkou. Ponúkajú tiež vynikajúci celoročný výkon. Systém pásov pomáha ťažkým strojom minimalizovať vibrácie, zatiaľ čo ľahký rám týchto vozidiel poskytuje silu a silu potrebnú na ľahké čistenie bahna, nečistôt a snehu. Vďaka zahrnutiu tvrdších konštrukcií na úpravu napätia je rozloženie hmotnosti u týchto typov vozidiel dokonca rovnaké. Nemáte problém s prepínaním medzi kolesami a reťazami.

Hagglunds Bandvagn 206

pásové vozidlá s reťazami červená kabína s prívesom dvojdverové veľa miest na sedenie pre posádku

Hagglunds Bandvagn 206 je jedným z tých terénnych vozidiel, ktoré nič nemôže zastaviť. Tento model od spoločnosti Volvo je prirodzene zvedavý a ukazuje sa, že je vylepšenou druhou generáciou BV 202 Snow Cat, ktorá mala štyri pásy a dlhú kapotu. Kokpit Hagglunds BV 206 ponúka 6 miest na sedenie. Stroj je navrhnutý pre sneh, blato, piesok a dokonca aj drsný terén a môže dosiahnuť 75 km za hodinu. Medzi jeho vlastnosti patrí 2,7-metrový motor Mercedes CDI, 6-stupňová a 4-húsenková automatická prevodovka. Obojživelné vozidlo navyše ľahko prejde rieku alebo jazero.

Ripsaw EV2: ohromujúci high-tech tank

high -tech tank ripsaw EV2 tank luxusná technológia

Pokračujeme v našom zozname najlepších SUV s Ripsaw EV2. Dieselový motor s výkonom 600 koní a dve veľké húsenice umožňujú luxusnému stroju jazdiť plnou rýchlosťou a agilnosťou v náročnom teréne. Najprekvapivejšou vecou na tomto vozidle je jeho najmodernejší interiér-ovládací displej a množstvo rôznych svetiel vo vás vzbudzuje podozrenie, že ste v kokpite lietadla.

high -tech tank ripsaw tank EV2 luxusná technológia interiérový volant

Táto ručne vyrobená štvorkolka bola navrhnutá do extrémneho terénu a do terénu. Základná platforma, na ktorej bolo vozidlo vyvinuté, je vojenská. Je to možno najrýchlejší dvojkoľajný model, aký bol kedy vyrobený. Kombináciou 6,6 -litrového motora Duramax s výkonom 600 k a automatickej prevodovky Allison môže Ripsaw EV2 dosiahnuť rýchlosť viac ako 60 km / h. Hermetický trup je dodávaný v leteckom hliníkovom variante, ktorý ponúka vztlak. Vozidlo je na svoju kategóriu pomerne ľahké a váži iba 3,7 tony.

Tinger Track S500: Extrémne spoľahlivé obojživelné vozidlo

pásové vozidlo tinger track s500 mimoriadne spoľahlivý obojživelník zelenej farby

Toto je ďalší zástupca najlepších terénnych automobilov, ktorý si v našom rebríčku nachádza svoje miesto. Extrémne bezpečné a všestranné pásové vozidlo je úplne nevyhnutné. Vďaka svojej ľahkej a robustnej karosérii a pohodlným a bezpečným sedadlám ponúka vozidlo príjemnú cestu na mnoho hodín.

tinger track s500 s húseničkovým obojživelným vozidlom s možnosťou jazdy v teréne

Jedná sa teda o všestranné terénne vozidlo, ktoré pokrýva päť rôznych modelov automobilov. Má odolnosť proti snehu snežných skútrov, obojživelné vlastnosti obojživelných terénnych vozidiel, schopnosť prechádzať bažinatými oblasťami, ako napríklad bugina, terénne schopnosti a prepravné a pracovné schopnosti traktora. Štvortaktný motor je mimoriadne spoľahlivý a energeticky účinný, pričom reťaze sú vyrobené z vystuženej, vysokopevnostnej ocele. Spolu s užívateľsky príjemným riadením sú k dispozícii silné dvojité reťaze.

Polaris Rampage: ďalšie pásové vozidlo

polaris sa rúti z lietadla stúpajúceho na sneh

Zdá sa, že Polaris Rampage je veľmi agilné a obzvlášť výkonné vozidlo s pohonom všetkých štyroch kolies. Tento stroj je 100% obojživelný a nemôže sa potopiť, ak ľad pod svojou hmotnosťou ustúpi. Toto obojživelné vozidlo poháňa 1 000 cm³ motor Polaris RZR, a preto môže dosiahnuť maximálnu rýchlosť viac ako 60 km / h. Vozidlo tiež používa štandardný volant na ovládanie svojho otáčania v dvoch smeroch.

najlepšie terénne vozidlo na sneh a ľad polárne rampage atv pásové snežné skútre

Ak potrebujete ďalšie vybavenie do ťažkého terénu, môžete vzadu pripevniť prepravnú paletu. Interiér je úplne vyhrievaný a uzavretý, takže sa v ľadových podmienkach budete cítiť bezpečne a pohodlne. Obsahuje tiež konektory pre elektronické zariadenia, ako sú prenosné počítače. Toto agilné a malé vozidlo zvládne blato, sneh, špinu, vodu, piesok, ľad a dokonca aj mrazivé arktické počasie.

Najlepšie terénne autá – BVS10 BEOWULF

pásové vozidlo bvs10 beowulf vojenská kamufláž s prívesom

Táto úžasná štvorkolka je výrobkom od švédskej spoločnosti BAE Systems Hägglunds. Má inovatívnu nechránenú platformu postavenú na predchádzajúcich verziách tohto modelu – Bv206, Bv206S a BvS10. Vozidlo je plne konfigurovateľné a ponúka vylepšenú taktickú a strategickú mobilitu. Dá sa prepravovať na dlhé vzdialenosti letecky alebo po mori.

pásové vozidlo bvs10 beowulf biela kabína na

Moderná verzia kombinuje najlepšie ergonomické technológie a technológie úžitkových automobilov a ponúka štvorkolku, ktorá má pre posádku neporovnateľný komfort s minimálnymi nárokmi na údržbu. Spoločnosť sa tiež drží osvedčeného podvozku a pohonného ústrojenstva a vytvára flexibilnú kabínu, ktorá ponúka nové používateľské rozhranie a dizajnové riešenie..

Ľahké vozidlá s pohonom všetkých kolies

ľahká štvorkolka s pohonom všetkých kolies 4x4 honda trx 500 majster červená s prívesom prevážajúcim drevo

K najlepším terénnym vozidlám patria aj ľahké štvorkolky s pohonom všetkých kolies, ktoré majú spravidla dobré odpruženie, aby zvládli zákruty, skoky a nerovnosti. Štvorkolky si môžete prispôsobiť podľa svojich požiadaviek na výkon a štýl. Tieto typy vozidiel sa vyznačujú vyššími rýchlosťami a citlivými systémami motora ako konvenčné štvorkolky.

Honda TRX500 Foreman – Najlepšie terénne autá

ľahká štvorkolka s pohonom všetkých kolies 4x4 honda trx 500 majster červená

Foreman TRX500 je vybavený kompaktným motorom a robustným, tuhým a ľahkým oceľovým rámom. Vyznačuje sa precíznym ovládaním a plynulejším riadením. Optimálna svetlá výška umožňuje bezproblémovú jazdu po nerovnom teréne. Veľké hydraulické kotúče predných bŕzd zaisťujú vysoký a konštantný brzdný výkon. Atraktívna karoséria navyše ponúka vynikajúcu ochranu pred blatom a dynamický, moderný štýl.

Yamaha Grizzly EPS SE – Najlepšie terénne autá

atv yamaha grizzly EPS SE vozidlo s pohonom všetkých štyroch kolies modré v lese štyri kolesá s hliníkovými ráfikmi

Grizzly EPS SE je vybavený ultramatickou prevodovkou na zvýšenie výkonu. Pohon s dvojitým rozsahom, radenie brány a spiatočka z neho robia jeden z najpokročilejších a najrobustnejších pohonných systémov vo výrobe. Ideálny motor vozidla vyvažuje silného vodiča strednej triedy s veľkým výkonom a zaisťuje vysokú odozvu.

jazda v blate yamaha grizzly eps se atv športové využitie

Posilňovač riadenia minimalizuje útoky a únavu, zatiaľ čo podvozok pripravený na jazdu ponúka výhody nastaviteľného odpruženia a vysokej svetlej výšky. Spoločnosť bola dostatočne premyslená a nainštalovala najnovšie pneumatiky Maxxis Zilla s hliníkovými ráfikmi pre neuveriteľný úžitkový výkon v náročnom teréne.

Kawasaki Brute Force 750 4 × 4 EPS CAMO

najlepšie vozidlá pre terénne štvorkolky kawasaki brute force 750 4x4 eps camo na lov

Brute Force 750 4 × 4 EPS CAMO bol vyvinutý pre dynamickú jazdu v teréne a kombinuje silu 750 cm³ V-Twin s kompaktným a ľahkým balíkom. Výrazne zlepšené jazdné vlastnosti a nový elektrický posilňovač riadenia EPS výrazne ovládajú športové schopnosti stroja.

SUZUKI KINGQUAD 750AXI POWER RIADENIE SE+

ATV suzuki kingquad 750axi posilňovač riadenia se plus svetlomety prírodné stromy

Nová štvorkolka KingQuad je nástupcom najlepšej športovo-úžitkovej štvorkolky Suzuki s pôsobivou matnou karosériou a aktualizovanými špecifikáciami. KingQuad môže zo zastavenej polohy akcelerovať energicky a rovnomerne vďaka motoru vyhovujúcemu emisiám so vstrekovaním paliva a vlastnému prevodovému systému Quadmatic.

ATV suzuki kingquad 750axi posilňovač riadenia se + pohon trail

Robustný rám je ideálny pre rôzne jazdné oblasti a vďaka ťažnej sile vás podporuje pri rôznych úlohách. Vďaka prekalibrovanej geometrii a elektronickému mechanizmu posilňovača riadenia je ovládanie tejto štvorkolky hračkou. Odpruženie funguje nezávisle a bolo vybavené novými zámkami plnenými plynom. Pohyb podvozku je tiež jednoduchšie ovládať vďaka vylepšenej tyči stabilizátora s pružnými kefami.

Gator RSX850i od spoločnosti John Deere

Záchranné vozidlo gator RSX850i John Deere na športové účely v teréne

Keď sedíte v zariadení John Deeres Gator RSX850i, cítite sa ako doma. Vysoké operadlá vítajú vodiča a pohodlne ho objímajú. Vďaka štvortaktnému motoru s elektronickým vstrekovaním paliva sa stroj rýchlo rozbehne za každých podmienok. Dvojvalcový motor V s objemom 839 cm3 je chladený kvapalinou, čo znamená, že pracuje bez námahy aj v tých najnáročnejších podmienkach. Vozidlo s pohonom všetkých kolies je určené na použitie v obzvlášť ťažkých podmienkach.