architektúra

Moderný štýl Bauhaus v severnej Kalifornii – rezidencia Summerhill

Penzión v Kalifornii

Táto krásna rezidencia ponúka vzrušujúcu kombináciu moderného Štýl Bauhaus v severnej Kalifornii a excentrický minimalistický dizajn interiéru. Predstavujeme vám interiér, ktorý odráža idylickú modernú architektúru. Krásny interiérový dizajn umožňuje, aby si okolie prišlo na svoje.

Moderná architektúra – štýl Bauhaus v severnej Kalifornii

štýl moderná-minimalistická-architektúra-Bauhaus

Summerhill Residence sa nachádza v severnej Kalifornii, oblasti známej výrobou vína. Ten neuveriteľný Štýl Bauhaus v severnej Kalifornii je výsledkom spolupráce dvoch agentúr – Edmonds a Lee Architects zo Sankt Franzisco. Dizajnéri kládli dôraz na pohodlie, jednoduchosť a praktické zariadenie.

Štýl Bauhaus v severnej Kalifornii zaujme elegantným interiérom

moderná sklenená fasáda jedálne

Luxusný interiér v Kalifornii

Dom je charakteristický svojim členením – dve dvojité budovy – hlavná budova a penzión sú vizuálne prepojené vonkajším bazénom. Z Štýl Bauhaus v severnej Kalifornii sa vyznačuje jednoduchou konštrukciou, bohatým využitím dreva a veľkoryso zasklenou fasádou, ktorá ponúka nádherný výhľad na okolie.

Fasáda z domu v Kalifornii

moderný dom v štýle Bauhaus v Kalifornii

Interiér je zariadený elegantným nábytkom v neutrálnej farebnej schéme. Šedá, biela a čierna definujú obývací priestor. Cez sklenenú fasádu hojne prichádza slnko a dom vyzerá na tejto lúke ešte priestrannejšie. Postavený v roku 2008 a navrhnutý spoločnosťou Edmonds a Lee Architects, toto Štýl Bauhaus v severnej Kalifornii presvedčí svojou štýlovou konštrukciou.

Text od Abigail

Bazén vonku doma v Kalifornii

moderná-minimalistická-architektúra-fasádny-dom-kalifornia

Fotografie Bruce Damonte