architektúra

Moderná architektúra domu v Mexiku

Dizajn od Twentyfourseven

moderný dom-dizajn-predný

Moderný dom AE sa nachádza v Mexico City v Mexiku. Projekt budovy s úžitkovou plochou 817 metrov štvorcových, ktorý navrhol architektonická kancelária Twentyfourseven, bol úspešne dokončený v roku 2010. Architekti využili mestské predpisy a vytvorili moderný Architektúra domu s rôznymi objemami. Štruktúra nehnuteľnosti ju odlišuje od všetkých ostatných domov v okolí. Architekti namiesto jedného komponentu rozdelili dom na dva – jedna časť je orientovaná na juh, zatiaľ čo druhá ponúka nádherný výhľad na okolie.

Elegantná architektúra domu – luxusná nehnuteľnosť v Mexiku

Sklenená fasáda minimalistická architektúra

Tieto dve zložky tvoria krížovú štruktúru. Šikovný Architektúra domu ponúka inovatívne riešenie – rôzne nadstavby a stavebné objemy chránia súkromnú časť majiteľa a zároveň pôsobia, že obývačka vyzerá otvorene. Dom AE pozostáva z troch poschodí, vrátane suterénu. Vnútorné priestory sú jednoducho usporiadané. Po vchode prídete do priestranného obývacieho priestoru, ktorý sa plynulo otvára do záhrady vpredu a na nádvorie na zadnom dvore. Do ostatných miestností vedie chodba a schodisko, ktoré spája všetky poschodia. Moderné Architektúra domu ponúka obyvateľom príjemné prostredie. Bol špeciálne navrhnutý tak, aby ste si mohli užívať prírodu okolo seba.

minimalistická architektúra domu s inovatívnym dizajnom

minimalistický okrúhly stôl do jedálne

moderný drevený nábytok do obývačky

Moderné Architektúra domu od Twentyfourseven hladko spája vnútorné a vonkajšie priestory. Interiéry pôsobia teplejšie vďaka tmavej drevenej podlahe a pripomínajú vegetáciu v záhrade. Veľké okná prepúšťajú svetlo do domu a ponúkajú výhľad na okolie. Biele steny a stropy dodávajú minimalistickú farebnú schému.

Od K.H. Christovej

moderný krb do obývačky

minimalistická kuchyňa

moderná biela kuchyňa

minimalistická spálňa

minimalistická sklenená stena spálne

Mramor v kúpeľni

Minimalistická architektúra mramorovej kúpeľne

Farebná detská izba

Farebná dekorácia do detskej izby

moderná skrinka s knižnicou

Skrinka na police

moderná záhrada

moderná záhrada domu