architektúra

Huf Homes – moderný spôsob stavby

Huf domy - moderné montované stavby

Na čo si dať pozor, keď začíname stavať nový dom? Chceme niečo čerstvé a chutné. Chceme niečo chutné, niečo čerstvé. Chceme budovu, ktorá je kvalitatívne a efektívne postavená. Snažíme sa o priestor a veľa svetla. V neposlednom rade potrebujeme dom rýchlo a v rozumnom rozpočte. Našťastie domy HUF ponúkajú toto všetko a ešte oveľa viac – pokiaľ ide o účinnosť a úsporu energie, sú považované za „zelené“ domy. To je v skutočnosti viac, ako by si človek mohol priať, nie?!

Inovatívny dizajn domu – domy Huf

Praktické a elegantné - domy Huf

Domy HUF sú montované, ale nenechajte sa mýliť – nie sú všetky rovnaké. Presný opak – každý dom je iný a určený len pre vás! Samozrejme, vyzerajú veľmi podobne a rodinu HUF poznáte. Rodina HUF a jej konštrukcia sa vám v zásade musí páčiť, ale keď to urobíte, budete mať úplnú slobodu.

Základnými stavebnými prvkami sú drevo a sklo, ktoré spájajú architektonický štýl s prostredím, ale napriek tomu ponúkajú maximálnu izoláciu. Každá časť tohto domu je vyrobená s nemeckou presnosťou a kvalitou.

moderný architektonický štýl – dom HUF

Domy Huf - sklenená fasáda vpredu

Keď je váš vysnívaný dom hotový, môžete si vybrať interiérový dizajn. V HUF si môžete vybrať čokoľvek, váš dom je vybavený podlahovou krytinou a môžete sa nasťahovať o týždeň. To všetko znie pekne, však? Nezabudnite však, že svoj dom musíte objednať a zaplatiť oveľa skôr.

Ak sa vám teda páči čiernobiely dizajn týchto domov, som si istý, že oceníte rýchlosť stavby. Neskôr môžete vo výzdobe použiť viac farieb!

Domy Huf - vzrušujúci dizajn interiéru v obývacej izbe