architektúra

Svetlé farby pre pobočku banky v Japonsku

Farebná pobočka banky na japonskej fasáde

Banky zvyčajne nie sú spojené s umeleckým dizajnom a jasnými farbami, ale tu je príklad dizajnu orientovaného na budúcnosť od architektonickej firmy Emmanuelle Moureaux v Tokiu v Japonsku. Urobili ste architektúru a interiérový dizajn pre novú pobočku Banka Sugamo Shinkin v Tokiwadai vyvinuté. Je to kreatívny a hravý dizajn s veľkými a malými oknami krásne, svieže odtiene, ktoré sú vyrezané vo fasáde.

Pekná čerstvá pobočka banky

Farebná pobočka banky v Japonsku - drevená podlaha

Budova vyniká svojou svetlé odtiene ktorý identifikuje rytmický sortiment okien. Nie, nie je to vaša typická banka, ale rozhodne stojí za zváženie. Súhvezdie listov v 24 rôznych odtieňov na bielych stenách a oknách sa prekrýva prirodzené olistenie skutočných stromov na nádvoriach. Prírodné, zauzlené drevené podlahy lákajú prírodu.

Pobočka banky vyzerá jasne a sviežo

Yard v pobočke banky v Japonsku

Na druhom poschodí tohto ultra moderného pracovného priestoru sú  Prijímacie miestnosti, kancelárie a 4 nádvoria, zatiaľ čo tretie poschodie je vyhradené pre zamestnancov. K dispozícii je 7 svetlom zaplavených nádvorí s Stromy a kvitnúce rastliny, pretože každá izba je prepojená so všetkými ostatnými. Architekt Emmanuelle Moureaux tvrdí, že nenávidela napätie a nervozitu v bankách, a preto chcela vytvoriť priestor, kde by ľudia mohli uvoľnene prežívať prírodu a pracovať. Myslíme si, že sa jej to podarilo !

Farebná pobočka banky v Japonsku

Farebný interiérový dizajn v pobočke banky v Japonsku

farebná pobočka banky v Japonsku

nočná pobočka banky v Japonsku