Aktualności

Nowy tatuaż z imieniem dziewczyny na twarzy Aarona Cartera

Z materiału dowiesz się o nowym tatuażu z imieniem ukochanej dziewczyny na twarzy Aarona Cartera, zobaczysz zdjęcie rysunku i poznasz kilka ciekawostek.

Aaron Carter ma nowy tatuaż z imieniem swojej dziewczyny na twarzy - zdjęcie dla strony 2

Aaron Carter ma nowy tatuaż z imieniem swojej dziewczyny na twarzy – trochę ciekawie

Większość wiadomości o tatuażach i urodzie uspokoiła się dopiero po omówieniu niesławnego tatuażu twarzy Aarona Cartera i jego późniejszej naprawy, gdy pojawił się ponownie na zdjęciu podczas procedury farbowania włosów, gdzie zauważono jego nowy tatuaż na twarzy..

Nowy tatuaż z imieniem znajduje się nad prawą brwią Aarona Cartera, został wykonany na cześć jego obecnej kochanki – Melanie Martin, jak wiemy, para spotyka się co najmniej od stycznia 2020 r..

Przypomnijmy, że wcześniej był w związku, który zakończył się niepowodzeniem z Jenną Shi, Jazz Egger i artystką Liną Valentiną.

W sieciach społecznościowych zarówno Aaron, jak i Melanie często udostępniają zdjęcia pary, w tym zdjęcia z łóżka..

Nowy tatuaż Aarona Cartera z imieniem jego dziewczyny na twarzy - zdjęcie dla strony 1

Jakiś czas temu Aaron w swoich sieciach społecznościowych pokazał zdjęcie z obrączką o wartości 80 000 USD, zakłada się, że jest przeznaczone specjalnie dla Melanie, w przeciwnym razie po prostu nie da się wytłumaczyć tego tatuażu..

Oczywiście mamy nadzieję i życzymy Aaronowi długich i szczęśliwych lat z Melanie, co będzie kluczem do odpowiedniego zrozumienia jego tatuażu z napisem nad brwią..

Ale jeśli ich związek nie potrwa długo, Aaron będzie musiał wydać pieniądze na usunięcie napisu z twarzy i kolejne próby zakrycia lub ukrycia tego kontrowersyjnego tatuażu. Przypomnijmy, że wielokrotnie ostrzegaliśmy czytelników przed tatuażami z imionami bliskich, zwłaszcza przed tatuażami z imieniem na twarzy..

Aaron Carter ma nowy tatuaż z imieniem swojej dziewczyny na twarzy - zdjęcie dla strony 3

Co myślisz o tatuażach Aarona Cartera? Co myślisz o tatuażach z imionami bliskich, zwłaszcza na twarzy? Będziemy wdzięczni za Twoją opinię w komentarzach..