Aktualności

Halsey zrobiła sobie tatuaż na kilka sekund przed występem w Saturday Night Live

Jeśli przez krótką modną fryzurę i jasny kolor włosów jeszcze nie zrozumiałeś, że Halsey wciąż jest buntownikiem i zawsze znajdzie coś, czym zaskoczy publiczność, to oto twoje potwierdzenie. Halsey była kiedyś impulsywna i wykazywała pewną lekkomyślność, ale ostatnio sprawiła publiczności szczególną niespodziankę..

Halsey zrobiła sobie tatuaż na kilka sekund przed występem w Saturday Night Live - zdjęcie

Halsey zrobiła tatuaż na kilka sekund przed występem w Saturday Night Live – fakty

Opracowany na podstawie informacji dostarczonych przez www.fashion4you.com.ua, w ramach którego można kupić stylowe i niedrogie stroje kąpielowe.

Wczoraj Halsey przygotowała dla publiczności występ-niespodziankę na Saturday Night Live i zaśpiewała z innym gościem ze świata show-biznesu – Lil Wayne. Razem zaśpiewali jedną z ostatnich piosenek rapera “Can’t be broken”. Oryginalny refren wykonał Thomas Troelsen, więc nagła współpraca zachwyciła fanów obu wokalistów..

Wydawałoby się, że to już dużo, ale Halsey poszedł dalej i zrobił sobie tatuaż tuż przed występem. Piosenkarka, której prawdziwe nazwisko brzmi Ashley Nicolette Frangipani, sfotografowała nowy rysunek i od razu chwaliła się nim na swoim blogu na Instagramie: „@jonboytattoo dał mi to kilka sekund przed wyjściem na scenę”. Co, proszę?!

Warto zauważyć, że autorem szkicu został sam Wayne. Halsey ma teraz na ramieniu skalę z napisem „Grzechy” i „Przebaczenie” na miskach, aby utrzymać je w równowadze. Zarówno Lil Wayne, jak i Halsey są skalami według ich znaku zodiaku, ale można to również uznać za odniesienie do piosenki Drake’a i Lil Wayne’a „She will” z 2011 roku, która ma następujący wers: „Na mojej skali Wagi ważę grzechy i przebaczam ”

Oczywiście dziewczyna zagrała po prostu niesamowicie. Wielu zauważyło, że wersja Halsey brzmiała jeszcze lepiej niż oryginał, który brzmiał ostrzej, a Thomas śpiewał zniekształconym elektronicznym głosem. Fani śpiewaków zgodzili się, że nowa wersja wyszła łagodniej i bardziej zmysłowo.

Wydajność wydaje się jeszcze bardziej imponująca, jeśli wiesz, że Halsey właśnie wstrzyknął mu pod skórę igłę, co faktycznie boli. Masz moje słowo. Być może to dało wokalistce zastrzyk adrenaliny niezbędny do jej występu. Występ natychmiast zyskał setki tysięcy wyświetleń na YouTube i tysiące polubień. Na górze znajdują się komentarze, że „ten refren jest lepszy niż standardowy refren”. I wciąż jest wiele podobnych recenzji. Wydaje się, że artyści pilnie potrzebują współpracy w studiu..

Zauważ, że nie jest to pierwszy tatuaż Halsey. Teraz na ciele piosenkarki jest około siedemnastu rysunków i najwyraźniej nie zamierza na tym poprzestać. Co ciekawe, osiem z tych rysunków całkowicie kopiuje tatuaże jej przyjaciół i zostało wypełnionych nimi tego samego dnia. Halsey wydaje się być bardzo zespołowym graczem i nie lubi robić rzeczy w pojedynkę..

Nie jest jasne, co tatuażysta robił za kulisami podczas Saturday Night Live (może o to chodzi, jeśli ktoś z zespołu chce się w ten sposób wyrazić). W każdym razie zbieg okoliczności okazał się niezwykle udany. Pozostaje tylko wyrazić wielki szacunek Halsey za to, że nie boi się robić tego, czego chce i żyje pełnią życia – nowy tatuaż i występ w krajowej telewizji, a wszystko to w zaledwie dziesięć minut!

Halsey wydała już dwa udane albumy „Badlands” (2015) i „Hopeless Fountain Kingdom” (2017), które z powodzeniem znalazły się na listach przebojów w USA i Wielkiej Brytanii. Te albumy dały słuchaczom kilka niezapomnianych hitów, w tym „Colors”, „Now or Never”, „Hurricane”, „New Americana” i ekstremalne – „Without me”, z którym Halsey wystąpił nawet w programie „Victoria’s Secret”.

Uważamy, że ten występ tylko przyczyni się do rozwoju kariery dziewczyny. I życzymy Halsey powodzenia we wszystkich jej przedsięwzięciach i czekamy na nowy materiał i nowe tatuaże.!

Przygotowane przez: mpribytkova (Pribytkova Maria Alekseevna)