Aktualności

Piąty tatuaż Brooklyna Beckhama na cześć przyszłej żony Nicole Peltz

Z materiału możesz dowiedzieć się o nowym (piątym) rysunku tatuażu na ciele Brooklyna Beckhama – najstarszego syna pary gwiazd Davida i Victorii Beckham, spojrzeć na zdjęcie, poznać ciekawostki.

Piąty tatuaż Brooklyn Beckham na cześć przyszłej żony Nicole Peltz - Brooklyn Beckham tattoo - zdjęcie 2

Piąty tatuaż Brooklyna Beckhama na cześć przyszłej żony Nicole Peltz: cała zabawa + zdjęcie tatuażu

Brooklyn Beckham z godną pozazdroszczenia częstotliwością wyznaje miłość do swojej wybranki i przyszłej żony Nicole Peltz – tym razem zrobił to w „radykalnie wieczny sposób”, wytatuując sobie na ciele tatuaż na cześć dziewczyny.

Przypomnijmy, że syn Beckhama, aspirujący fotograf, wielokrotnie demonstrował szerokie gesty, wyznając swoją miłość do swojego wybrańca. 23 stycznia 2021 roku, za pośrednictwem portalu społecznościowego Instagram, facet powiadomił opinię publiczną o nowym wzorze tatuażu, który pojawił się na jego ciele, na cześć swojej dziewczyny.

Piąty tatuaż Brooklyn Beckham na cześć przyszłej żony Nicole Peltz - tatuaż Brooklyn Beckham - zdjęcie 3

Oferta Nicole Peltz z Brooklyn Beckham została złożona pod koniec 2020 roku – dziewczyna powiedziała „Tak”.

Nowy tatuaż Brooklyn Beckham znajduje się w górnej części pleców, u podstawy szyi. Rysunek jest tekstowym tatuażem, którego treścią był fragment listu wysłanego do faceta przez jego ukochaną.

Piąty tatuaż Brooklyn Beckham na cześć przyszłej żony Nicole Peltz - tatuaż Brooklyn Beckham - zdjęcie 4

“Moja nieskończona miłość! Przeczytaj te wiersze, kiedy poczujesz się nieswojo. Chcę, żebyś wiedziała, jak bardzo cię kocham. Masz takie dobre serce, którego nigdy w życiu nie spotkałem i mam nadzieję, że nie przeżyję już dnia bez Ciebie bez Twojej miłości. Jestem pewien, że jesteś niesamowity. Możemy przejść przez wszelkie trudności, jeśli zawsze mi ufasz. Kocham Cię nieskończenie. Twoja przyszła żona ”- dosłownie z listu.

Na przykład interesuje nas główne pytanie dotyczące tego znaczącego tatuażu – w jaki sposób facet odczyta dla niego te święte i ważne linijki w tych chwilach, kiedy tego potrzebuje? Tutaj jedno lustro jest niezbędne! Chociaż – można „zrobić zdjęcie” na smartfonie i poczytać…

Piąty tatuaż Brooklyn Beckham na cześć przyszłej żony Nicole Peltz - Tatuaż Brooklyn Beckham - zdjęcie 6

Interesujący

Dodatkowo facet ma tatuaż z oczami ukochanej, rysunek znajduje się na karku, tuż nad tym, o którym tutaj mówimy..

Facet ma też tatuaż z imieniem dziewczyny, a nawet tatuaż z imieniem jej Babci. Tak, jego dziewczyna bardzo kochała swoją babcię, a on zrobił taki tatuaż.

Boimy się nawet pomyśleć, co facet zrobi z tymi tatuażami, jeśli zmienią się uczucia..

Kilka dni wcześniej facet dostał kolejny tatuaż z napisem, który jest również bezpośrednio związany z jego uczuciami do dziewczyny.

Piąty tatuaż Brooklyn Beckham na cześć przyszłej żony Nicole Peltz - Brooklyn Beckham tattoo - zdjęcie 7

Tekst tatuażu: “” Moje życie, moja miłość, moja prawda, mój oddech, mój umysł, moje piękno, mój klejnot.”.

Nawiasem mówiąc, jeśli nie straciliśmy rachuby, to w momencie pisania – 27.01.2021 na ciele młodej Brooklyn Beckham jest dokładnie 30 wzorów tatuaży.