Aktualności

Ucieknij przed wytatuowanym kotem

Pomimo tego, że kot ma wyraźnie widoczne tatuaże w postaci kryminalnych rysunków, do tej pory nie pomaga to w jego poszukiwaniach.

Ucieczka wytatuowanego kota - cały Jekaterynburg szuka kota z więziennymi tatuażami - zdjęcie 1

Ucieczka wytatuowanego kota Besika – poszukiwanie kota z więziennymi tatuażami

W sieciach społecznościowych popularność zyskuje opinia, że ​​kot nie potrzebuje tatuaży, chociaż on sam nie może tego powiedzieć..

Właścicielem wytatuowanego kota o imieniu Bes ik, inicjatorem nakładania więziennych tatuaży na jego ciało jest mieszkaniec Jekaterynburga, zawodnik MMA mieszanych sztuk walki – Ruslan Kara. Właściciel mówi, że nie może ani jeść, ani spać, więc martwi się stratą ukochanego zwierzaka.

Ucieczka wytatuowanego kota - cały Jekaterynburg szuka kota z więziennymi tatuażami - zdjęcie 8

Kot zniknął w drodze z Jekaterynburga do Czelabińska, na autostradzie, po prostu wyskoczył w nocy z okna samochodu.

Pomimo faktu, że utrata kota jest codzienną i nijaką sytuacją, wokół utraty wytatuowanego kota powstało wiele szumu w sieciach społecznościowych, ponieważ kot miał tam własną i dość popularną stronę, na której zdjęcia z chwytliwymi fabułami były regularnie pościły z udziałem już chwytliwego kota sfinksa pokrytego więziennymi tatuażami.

Ucieczka wytatuowanego kota - cały Jekaterynburg szuka kota z więziennymi tatuażami - zdjęcie 3

Zwolennicy zwierząt zajmują następujące stanowisko: kot był nie do zniesienia do takiego życia, nie był zadowolony z tatuaży i uciekł przed nieznośnymi warunkami egzystencji.

Ucieczka wytatuowanego kota - cały Jekaterynburg szuka kota z więziennymi tatuażami - zdjęcie 5

Właściciel twierdzi, że dla popularnej i cennej rasy kotów tatuaże na ciele nie są wynikiem szaleństwa właściciela, ale pewnego rodzaju ochroną przed kradzieżą kota i jego późniejszą odsprzedażą, tk. tatuaże pełnią funkcję specjalnego znaku cennego zwierzęcia.

Ucieczka wytatuowanego kota - cały Jekaterynburg szuka kota z więziennymi tatuażami - zdjęcie 9

Obejrzyj wideo: