Aktualności

Paolo di Canio były piłkarz Lazio – stracił pracę z powodu trzyliterowego tatuażu

Jak się okazało, Paolo Di Canio, były piłkarz Lazio, stracił pracę z powodu tatuażu składającego się z trzech liter, który nieumyślnie był transmitowany na żywo na kanale telewizyjnym Sky Italia, gdzie słynny były piłkarz pracował jako analityk.

Paolo di Canio były piłkarz Lazio - stracił pracę z powodu trzyliterowego tatuażu - zdjęcie 1

Paolo di Canio były piłkarz Lazio – stracił pracę z powodu trzyliterowego tatuażu – zdjęcie 1

Po transmisji na żywo, w której tatuaż z literami DUX został ujawniony wszystkim widzom w kadrze na ciele di Canio, Paolo, do redakcji wpłynął wściekły strumień telefonów, które posłużyły za podstawę do zwolnienia piłkarz. Funkcjonariusze kanału telewizyjnego przeprosili następnie za zaistniałą sytuację..

Tatuaż z literami „DUX”, przetłumaczony jako „Duce” – tytuł osławionego Mussoliniego.

Paolo di Canio były piłkarz Lazio - stracił pracę z powodu trzyliterowego tatuażu - zdjęcie 2 Paolo di Canio były piłkarz Lazio - stracił pracę z powodu trzyliterowego tatuażu - zdjęcie 3 Paolo di Canio były piłkarz Lazio - stracił pracę z powodu trzyliterowego tatuażu - zdjęcie 4

Sam piłkarz, będąc jeszcze zawodnikiem Lazio, wielokrotnie znajdował się w tak głośnych sytuacjach i był nawet karany grzywnami i sankcjami za faszystowskie pozdrowienia z wyrzucaniem rąk do góry, które były adresowane do trybun kibiców.