Aktualności

Błąd w nowym tatuażu Orlando Blooma

Jak się okazało, po pobieżnym spojrzeniu na nowy tatuaż Orlando Blooma ujawniono irytujący błąd, który natychmiast zaczął przecinać oczy osobie rozumiejącej problem. Informacje, z którymi zapoznasz się poniżej, zainteresują nie tylko tych, którzy szanują twórczość Orlando Blooma, ale także tych, którzy planują tatuaż z napisem w języku, którego sami nie znają..

Błąd w nowym tatuażu Orlando Blooma - zdjęcie dla strony 1

Błąd w nowym tatuażu Orlando Blooma – fakty i zdjęcia

Kilka dni temu Orlando Bloom udostępnił w sieciach społecznościowych zdjęcie swojego nowego tatuażu, które zrobił na cześć syna i zrobił to w niestandardowym formacie, w formie napisu z kropkami i kreskami, w języku Morse kod.

Zaraz po tym eksperci publikacji „Pod ziemią“, W swoim kanale informacyjnym opublikował materiał, w którym ich specjalista od alfabetu Morse’a znalazł irytujący błąd w tym tatuażu.

Materiał mówi, że albo sam Orlando błędnie przetłumaczył imię swojego syna z powodu nieznajomości kodu Morse’a, albo zwrócił się do niewykwalifikowanego specjalisty. W rezultacie jego tatuaż zamiast pożądanego imienia syna „Flynn”, brzmi „Frynn”, tk. litera “L” jest tłumaczona na język Morse’a jako litera “R”.

Zdjęcie z Instagrama Orlando Bloom

Błąd w nowym tatuażu Orlando Blooma - zdjęcie dla strony 3 Błąd w nowym tatuażu Orlando Blooma - zdjęcie dla strony 2

Jak wiecie, jego syn Flynn ma 9 lat, a jego matką jest była żona Blooma, Miranda Kerr..

Sam Orlando Bloom skomentował i dodał, że liczby znajdujące się na tym rysunku tatuażu to data i godzina urodzenia jego syna, którego imię przedstawione jest poniżej w postaci kropek i kresek alfabetem Morse’a.

O tatuaż Orlando Bloom zwrócił się do tatuażysty – Balaza Berxeny’ego, którego praca z prostymi liniami podobała się aktorowi. Jednak wynik w świetle powyższego budzi pewne wątpliwości..

Przykładowe zdjęcia tatuaży @balazsbercsenyi

Oczywiście Orlando Bloom nie jest pierwszą osobą, która wytatuowała się z „błędem”, a w jego przypadku przy użyciu tak oryginalnego pomysłu jak alfabet Morse’a – to całkiem zrozumiałe, tk. dziś niewiele osób ją zna.

Co myślisz o takich napisach w tatuażu? Może znasz alfabet Morse’a i możesz dodać coś do naszego materiału? Czekamy na wszystkie Wasze komentarze na dole strony..