Zdjęcie tatuaży

Zdjęcie tatuaży

Tatuaż Lery Kudryavtseva

Tutaj dowiesz się wszystkiego o Tatuaż Lery Kudryavtseva, spójrz na przykładowe zdjęcia wzorów tatuaży, poznaj ich cechy, historię wyglądu, znaczenie i znaczenie.

Tatuaż Lera Kudryavtseva - przykłady zdjęć tatuaży celebrytów

Tatuaż Lera Kudryavtseva – przykłady zdjęć tatuaży celebrytów

Tatuaże Lery Kudryavtseva – wszystkie najważniejsze

Wiele celebrytów, gwiazd telewizyjnych zwraca uwagę na tatuaże jako sposób wyrażania siebie. Starają się ozdobić swoje ciało, aby podkreślić swoją indywidualność. Większość tatuaży jest wykonywana po arabsku lub po łacinie. Bardzo rzadko można spotkać sławną osobę z tatuażem wykonanym w jego ojczystym języku rosyjskim. Wielu uważa, że ​​tatuaże w językach niezrozumiałych dla zwykłych ludzi dają nie tylko indywidualność, ale także tajemnicę osoby..

Jak Lera Kudryavtseva wybiera tatuaż.

Znana prezenterka telewizyjna, aktywna przedstawicielka show-biznesu i wreszcie piękna Lera Kudryavtseva, również postanowiła upiększyć swoje już piękne ciało tatuażami. Zdecydowałem i zrobiłem. Sama Lera jest bardzo jasną osobowością. Wszystkie wydarzenia mają potwierdzenie statusu, jeśli Lera bierze udział.

Pierwszy tatuaż Lery.

Nie tak dawno Lera była prostą prezenterką w programie telewizyjnym MUZ, a teraz jej popularność jest poza listami przebojów. Bez niej nie mogą się odbyć najbardziej prestiżowe koncerty muzyczne. Wszystkie pokazy programu ozdabia swoją obecnością. Ołów – Lera Kudryavtseva, sprawi, że każdy program będzie interesujący i ekscytujący w showbiznesie. Ponadto Lera ma swoją własną radość, jest dobrze zorientowana w modzie i ma swój indywidualny gust. Ten smak może być przedmiotem zazdrości każdej odnoszącej sukcesy dziewczyny..

W jednym ze stwierdzeń na temat tatuaży Lera twierdziła, że ​​robiąc tatuaż nigdy nie goniła za modą, ale tylko pod wpływem jej wewnętrznej duszy i na rozkaz serca. Bardzo poważnie traktuje tatuaże. Przed wykonaniem pierwszego tatuażu Lera ponownie przeczytała dużo literatury. W końcu każdy tatuaż ma głębokie znaczenie i znaczenie..

Kiedyś Lera z tatuażem na szyi oczarowała swoją przyjaciółkę Anfisę Czechową. Tatuaż oznaczał (zarówno ciało, jak i duszę). Z biegiem czasu Anfisa dostała ten sam tatuaż na swoim ciele..

Tatuaż sugerowany przez serce.

Podczas romantycznej podróży Lera dostała kolejny tatuaż. Wróciła z podróży z małym napisem z tyłu lewego nadgarstka. Dla Lery tatuaż jest jak dzieło artystyczne odzwierciedlające myśli i uczucia ludzkiej duszy. Napis na dłoni zasugerował serce.

Zdjęcie Tattoo Lera Kudryavtseva 25.08.2018 №009 - Tatuaż Lera Kudryavtseva -

Napis czytał (najważniejszą rzeczą w życiu jest miłość). Wielu napisało, że na elitarnych imprezach tatuaże Lery są aktywnie omawiane. Wszystkich bardzo interesuje, co skłoniło gwiazdę do wykonania właśnie takiego napisu..

W tej chwili tatuaż Lery o miłości jest jednym z najmodniejszych tatuaży wśród miłośników tej sztuki. Według Lery, po nocy od samego rana wiedziała dokładnie, jaki tatuaż chce nałożyć na swoje ciało. Nikt nie wie, sen lub wizja podsuwa obraz przyszłego tatuażu. Ale w żadnym katalogu nie wybrała tego. Najprawdopodobniej ten stan umysłu skłonił ją do zastosowania właśnie słów o miłości.

Rzeczywiście, to prawda (najważniejsza w życiu jest miłość), nie tylko miłość między mężczyzną a kobietą, ale także miłość najwyższa. Pisma mówią przecież, miłujcie się nawzajem. Miłość rządzi światem i wszyscy o tym wiedzą. Może dlatego słowa o miłości dla Lery mają ogromne znaczenie na jej życiowej ścieżce.

Tatuaż Lera Kudryavtseva – przykłady zdjęć z 25.08.2018

Zdjęcie Tattoo Lera Kudryavtseva 25.08.2018 №011 - Tatuaż Lera Kudryavtseva - Zdjęcie Tattoo of Lera Kudryavtseva 25.08.2018 №010 - Tatuaż Lera Kudryavtseva - Zdjęcie Tattoo Lera Kudryavtseva 25.08.2018 №009 - Tatuaż Lera Kudryavtseva -

Zdjęcie Tattoo Lera Kudryavtseva 25.08.2018 №008 - Tatuaż Lera Kudryavtseva - Zdjęcie Tattoo Lera Kudryavtseva 25.08.2018 №007 - Tatuaż Lera Kudryavtseva - Zdjęcie Tattoo Lera Kudryavtseva 25.08.2018 №006 - Tatuaż Lera Kudryavtseva -

Zdjęcie Tattoo Lera Kudryavtseva 25.08.2018 №005 - Tatuaż Lera Kudryavtseva - Zdjęcie Tattoo of Lera Kudryavtseva 25.08.2018 №004 - Tattoo of Lera Kudryavtseva - Zdjęcie Tattoo Lera Kudryavtseva 25.08.2018 №003 - Tatuaż Lera Kudryavtseva -

Zdjęcie Tattoo Lera Kudryavtseva 25.08.2018 №002 - Tatuaż Lera Kudryavtseva - Zdjęcie Tattoo Lera Kudryavtseva 25.08.2018 №001 - Tatuaż Lera Kudryavtseva -

Obejrzyj wideo:

Przygotowane przez: mojsak (Moisak Natalia Siergiejewna)

Read more
Zdjęcie tatuaży

Tatuaż Very Breżniewa

Tutaj możesz zobaczyć wszystkie zdjęcia Tatuaż Very Breżniewa, poznaj cechy rysunków, historię ich pojawiania się i znaczenie rysunków.

Tatuaż Very Breżniewa - przykłady zdjęć wzorów tatuaży celebrytów

Tatuaż Very Breżniewa – przykłady zdjęć wzorów tatuaży celebrytów

Tatuaże Very Breżniewej – cała zabawa

Vera Breżniewa jest jedną z nie tylko najsłynniejszych, ale i najatrakcyjniejszych postaci sceny narodowej. Była solistka grupy „Via Gra”, której udało się zbudować karierę w występach solowych i stać się aktorką, nadal pozostaje standardem atrakcyjności. A jeśli wcześniej piosenkarka nie skąpiła szokujących akcji i zdjęć, zyskując w ten sposób nieco skandaliczną reputację, dziś dała się również poznać jako wzorowa matka i żona..

Pomimo tego, że w mediach można znaleźć wiele szczerych zdjęć Very Breżniewej, ona sama często charakteryzuje się podczas wywiadów jako osoba nieśmiała i skromna. Być może dlatego na ciele artystki można znaleźć tylko dyskretne tatuaże, często ukryte pod ubraniem..

zdjęcie Tatuaż Very Breżniewej z dnia 09.02.2018 №014 - Tatuaż Very Breżniewej -

Tatuaż na nogach

Jednym z najwcześniejszych tatuaży piosenkarza jest zarys pięcioramiennej gwiazdy, wykonany na stopie w kolorze czarnym. Zębatka jest bardzo mała i znajduje się blisko kostek.

Nawiasem mówiąc, każdy tatuaż w kształcie gwiazdy wskazuje na obecność twórczych ambicji i chęci odniesienia sukcesu, które niewątpliwie nadal zdobywa Vera Breżniewa..

Ponadto piosenkarka ma tatuaż wykonany w tym samym stylu obok kości na zewnętrznej stronie kostki. Tym razem obraz ma kształt serca, ale nie różni się elementami dekoracyjnymi ani jasną kolorystyką..

Tatuaż na rękach

Jednym z „świeżych” tatuaży piosenkarki, zauważonym, gdy tylko zdjęcia pojawiły się w sieci, jest napis „Amore” na grzbiecie jej dłoni. Napis jest tłumaczony z włoskiego jako „miłość”. Wybierając ten tatuaż, Vera Breżniewa również postanowiła obejść się bez ekscesów i preferowała prostą kursywę, pozostawiając tatuaż czarny i bez elementów ozdoby lub ligatury, które są często używane w przedstawianiu napisów. Mimo to tatuaż wygląda bardzo stylowo i doskonale uzupełnia wizerunek piosenkarza..

foto Tatuaż Very Breżniewej z dnia 09.02.2018 №002 - Tatuaż Very Breżniewej -

Nawiasem mówiąc, Vera wcale nie była przeciwna stosowaniu tymczasowych tatuaży, a jeszcze nie tak dawno dużą uwagę przyciągały napisy wykonane na nadgarstku piosenkarza henną..

Artystka postanowiła przedstawić imiona swoich córek Sonyi i Sary. I choć po chwili nie było śladu po tatuażu, ten gest nie ominął paparazzi..

Dolny tatuaż na brzuchu

Tatuaż, który kiedyś zasługiwał na szczególną uwagę publiczności, znajduje się w okolicy pachwiny i został zastosowany wyłącznie ze względów praktycznych. Pod tatuażem jest blizna po operacji usunięcia przepukliny, o czym gwiazda kilkakrotnie publicznie informowała w mediach społecznościowych. sieci. Rysunek wygląda jak pomalowane na czerwono serce z małymi elementami dekoracyjnymi..

W większości przypadków takie tatuaże interpretowane są jako nawiązanie do pasji natury, emancypacji i miłosności..

foto Tatuaż Very Breżniewej z dnia 09.02.2018 №007 - Tatuaż Very Breżniewej -

Tatuaże Vera Breżniewej wyróżniają się elegancją, troskliwością i są idealne dla kobiecego wizerunku piosenkarki. Nie tylko nie narażają jej na szwank w oczach opinii publicznej, ale także wskazują na najbardziej pozytywne cechy gwiazdy – romans, oddanie i charyzmę..

Tatuaż Very Breżniewej – przykładowe zdjęcia z 02.09.2018

foto Tatuaż Very Breżniewej z dnia 09.02.2018 №001 - Tatuaż Very Breżniewej - foto Tatuaż Very Breżniewej z dnia 09.02.2018 №002 - Tatuaż Very Breżniewej - foto Tatuaż Very Breżniewej z dnia 09.02.2018 №003 - Tatuaż Very Breżniewej -

foto Tatuaż Very Breżniewej z dnia 09.02.2018 №004 - Tatuaż Very Breżniewej - foto Tatuaż Very Breżniewej z dnia 09.02.2018 №005 - Tatuaż Very Breżniewej - foto Tatuaż Very Breżniewej z dnia 09.02.2018 №006 - Tatuaż Very Breżniewej -

foto Tatuaż Very Breżniewej z dnia 09.02.2018 №007 - Tatuaż Very Breżniewej - foto Tatuaż Very Breżniewej z dnia 09.02.2018 №008 - Tatuaż Very Breżniewej - foto Tatuaż Very Breżniewej z dnia 09.02.2018 №009 - Tatuaż Very Breżniewej -

foto Tatuaż Very Breżniewej z dnia 09.02.2018 №010 - Tatuaż Very Breżniewej - foto Tatuaż Very Breżniewej z dnia 09.02.2018 №011 - Tatuaż Very Breżniewej - foto Tatuaż Very Breżniewej z dnia 09.02.2018 №012 - Tatuaż Very Breżniewej -

foto Tatuaż Very Breżniewej z dnia 09.02.2018 №013 - Tatuaż Very Breżniewej - zdjęcie Tatuaż Very Breżniewej z dnia 09.02.2018 №014 - Tatuaż Very Breżniewej - foto Tatuaż Very Breżniewej z dnia 09.02.2018 №015 - Tatuaż Very Breżniewej -

foto Tatuaż Very Breżniewej z dnia 09.02.2018 №016 - Tatuaż Very Breżniewej -

Obejrzyj wideo:

Read more
Zdjęcie tatuaży

Tatuaże Kseni Borodiny

Tutaj możesz dowiedzieć się wszystkiego o tatuaże Kseni Borodina, zobacz przykładowe zdjęcia rysunków, poznaj ich znaczenie i znaczenie, poznaj fakty z historii pojawienia się na ciele celebryty.

Tatuaże autorstwa Kseni Borodina - informacje i przykłady zdjęć rysunków

Tatuaże autorstwa Kseni Borodina – informacje i przykłady zdjęć rysunków

Tatuaże Kseni Borodiny – cała zabawa

Obecność „trwałego” szkicu na ciele nie jest już rzadkością i prawie nie sposób się tym zaskoczyć. Bez względu na składową charakteru, zdobyte wykształcenie, zawód, ludzie lubią ozdabiać się tatuażami, nadając im ekstrawagancki wygląd. Prezenterka, rozpoznawana przez najpopularniejszy reality show w Rosji, Ksenia Borodina została również właścicielem kilku szkiców tatuażowych. Zastanawiam się, czy obrazy, których nie można wyświetlić, mają tajemniczą historię, czy są tylko ozdobą smukłego ciała.?

                Pierwszy tatuaż.

Po osiągnięciu pełnej dorosłości Ksenia postanowiła ozdobić swoje ciało bolesnym szkicem. Prezenterka telewizyjna nie zaprzecza, że ​​długo wcześniej marzyła o szkicu tatuażu, ale nie chciała denerwować rodziców, ponieważ kategorycznie byli temu przeciwni. Szybko pojawił się pomysł rysowania na nodze – to wyjątkowy delfin, który aktywnie pluska się w wodzie. Przede wszystkim delfin symbolizuje następujące cechy:

  • miłość do wolności;
  • życzliwość;
  • uczciwość.

przykładowe zdjęcie Tattoo autorstwa Ksenia Borodina 05.12.2018 №023 - Tattoo Borodina -

Osobisty wybór gwiazdorskiego prezentera telewizyjnego nie jest znany opinii publicznej, a Borodin nie chce go ujawniać. Można jedynie przypuszczać, że wizerunki delfina są wybierane jako talizman i symbol szlachetności, szczęścia i niewyczerpanej wiary w dobro. Osoby, które zostają właścicielami takiego tatuażu, starają się opanować cechy tkwiące w delfinach i utrwalić je w swoim charakterze.

Nieco później prezenter telewizyjny zmienił tatuaż delfina na wizerunek pióra. Obraz pióra kryje również wiele ważnych znaczeń:

  • wysoka moralność;
  • czystość;
  • odwaga;
  • mieć nadzieję;
  • szczęśliwe sny.

Ksenia celowo zdecydowała się na kolejny rysunek po 10 latach. Prezenterka telewizyjna po raz pierwszy została matką, tatuaż został poświęcony na cześć jej córki Marusyi. Aplikacja wykonywana jest nieco powyżej lewego nadgarstka. Napis „Marusya” mówi o czułych i drżących uczuciach, Ksyusha uważa szkic za bezcenny. Wykonał tatuaż przez znanego profesjonalnego mistrza tatuażu, z którego usług korzysta wiele rosyjskich gwiazd.

Stosunkowo niedawno, za pośrednictwem sieci społecznościowych, prezenterka telewizyjna powiedziała fanom, że postanowiła uwiecznić tatuaż na swoim ciele, dedykując go swojej drugiej córce Teonie literami alfabetu łacińskiego. Jednak słynny prezenter telewizyjny nie jest jeszcze gotowy, aby przyznać opinii publicznej, jakie miejsce zajął ten tatuaż na ciele. Gorliwi fani z niecierpliwością czekają na uwolnienie prezentera telewizyjnego w odkrywczym stroju, aby docenić uzupełnienie na pięknym ciele.

przykładowe zdjęcie Tattoo autorstwa Ksenia Borodina 05.12.2018 №021 - Tattoo Borodina -

przykładowe zdjęcie Tattoo autorstwa Ksenia Borodina 05.12.2018 №026 - Tattoo Borodina - przykładowe zdjęcie Tattoo autorstwa Ksenia Borodina 05.12.2018 №025 - Tattoo Borodina - przykładowe zdjęcie Tattoo autorstwa Ksenia Borodina 05.12.2018 №024 - Tattoo Borodina -

Ksenia Borodina może być śmiało nazwana pierwszą właścicielką mody na tatuaże imion jej dzieci. Następnie inne gwiazdy zaczęły wykonywać podobne ozdoby na ciele, na przykład Alena Vodonaeva. Tylko pomysł nałożenia na delikatne ciało imienia ukochanej małżonki Borodina wydaje się głupi i wulgarny.

Nie jest tajemnicą, że Ksyusha uwielbia pokazywać swoje szkice tatuaży kamerom. Do pewnego stopnia słuszne jest wykazywanie znanemu magazynowi dobrego smaku i indywidualnej powściągliwości w pewnym rodzaju sztuki, podkreślanie własnej samowystarczalności i indywidualnego stylu.

Tatuaże autorstwa Kseni Borodina – przykładowe zdjęcia z 05.12.2018

Obejrzyj wideo:

Przygotowane przez: didi1ud (Tolstikova Irina Nikołajewna)

Read more
Zdjęcie tatuaży

Tatuaż Christiny Aguilery

Tutaj dowiesz się wszystkiego, co najciekawsze Tatuaż Christiny Aguilery, będziecie mogli zobaczyć zdjęcia rysunków, poznać ich cechy, historię, znaczenie i znaczenie.

Tatuaże Christina Aguilera - kolekcja rysunków fotograficznych tatuaży celebrytów

Tatuaże Christina Aguilera – kolekcja rysunków fotograficznych tatuaży celebrytów

Tatuaże Christiny Aguilery – wszystkie najważniejsze

Tatuaże na ciele są dość popularne we współczesnym świecie. Dla jednych to tylko dekoracja, piękny rysunek, dla innych przypomnienie ważnego wydarzenia w życiu lub symbol. Większość ludzi naprawdę nadaje tatuażowi znaczenie, ponieważ ten krok jest bardzo odpowiedzialny. Ponadto istnieje teraz ogromna liczba różnych odmian, od rysunków zwierząt po napisy. Każdy wybiera coś wyjątkowego i „swojego”.

Dzisiaj przeanalizujemy tatuaże bardzo popularnej amerykańskiej piosenkarki. Z pewnością nie zna jej tylko najbardziej leniwy, bo ta dziewczyna to prawdziwy autorytet, utalentowana artystka i ikona stylu. Ma na swoim koncie wiele konkursów i występów wokalnych. Christina zadziwia zasięgiem głosu i wyglądem. Jej gust kopiują oddani fani, którzy chcą wiedzieć o niej dosłownie wszystko. Chodzi o tatuaż Christiny Aguilery. I bardzo je kocha, na jej ciele jest ich 5.

Piękna dekoracja lub symbol?

Najpierw chcę zrozumieć, co te tatuaże oznaczają dla piosenkarza. Czy to tylko dodatek do jej wizerunku, kolejna ozdoba? A może nadal mają głęboki sens? W rzeczywistości Christiny trudno nazwać osobą powierzchowną, więc tatuaże oznaczają coś więcej niż detale stylu, każdy „rysunek” na ciele powstał z jakiegoś powodu, a także ma określone znaczenie.

Zdjęcie Christina Aguiler Tattoo z dnia 02.08.2018 №030 - Tattoo of Christina Aguiler - Zdjęcie Christina Aguiler Tattoo z dnia 02.08.2018 №029 - Tattoo of Christina Aguiler - Zdjęcie Christina Aguiler Tattoo z dnia 02.08.2018 №028 - Tattoo of Christina Aguiler -

Symbol wiecznej miłości i przyjaźni

Jak wspomniano wcześniej, Christina jest bardzo inteligentną i silną kobietą. W wielu wywiadach wspominała, że ​​najważniejsza jest miłość, przyjaźń, życzliwość i nie zapominaj o tym. Dziewczyna naprawdę docenia te szczere uczucia. Dlatego na jej nadgarstku pyszni się zgrabny kwiat, który jest symbolem tak ważnych elementów piosenkarki. Ten tatuaż był pierwszym, który został wytatuowany w 2001 roku. Drugi tatuaż znajduje się na podbrzuszu. Ukochany Chris stał się inspiracją. Teraz ten „rysunek” zawsze będzie jej przypominał o cudownym uczuciu io tej osobie.

Wspaniała Krystyna

Oczywiście nie powinieneś o sobie zapominać. Christina ma całkiem duży tatuaż z jej imieniem. Symbolizuje szacunek do siebie, miłość i harmonię. Aby odnieść sukces i być silną osobą, jest to konieczne. Dla piosenkarki tatuaż jest swego rodzaju punktem orientacyjnym, aby nie poddawać się w trudnych czasach i zawsze wiedzieć, że jest utalentowana i niepowtarzalna! Dziewczyna zrobiła taki krok przed wydaniem swojego albumu. Z pewnością ten czas był dla niej bardzo stresujący..

Zdjęcie Christina Aguiler Tattoo z dnia 02.08.2018 №022 - Tattoo of Christina Aguiler - Zdjęcie Christina Aguiler Tattoo z dnia 02.08.2018 №027 - Tattoo of Christina Aguiler - Zdjęcie Christina Aguiler Tattoo z dnia 02.08.2018 №020 - Tattoo of Christina Aguiler -

Do ukochanego męża

Oczywiście nie bez tatuaży poświęconych ukochanemu mężowi Christiny. Są symbolem miłości, oddania i szacunku. A jej kochanek był przekonany, że uczucia piosenkarza były poważne. Pierwszy rysunek to napis „Kocham cię na zawsze”. Drugi tatuaż to inicjały męża. Nawiasem mówiąc, był to rodzaj prezentu na cześć zbliżającego się ślubu i długiego związku..

Tak więc tatuaże Christiny Aguilery przypominają jej o ważnych wydarzeniach w jej życiu, jej ukochanych i drogich ludziach, prawdach, cechach, które czynią świat lepszym miejscem! A jej praca to owoc długiej pracy, prawdziwa sztuka. A sama Christina jest utalentowaną i niesamowitą kobietą!

Tatuaż Christina Aguilera – przykładowe zdjęcia rysunków z 08.02.2018

Zdjęcie Christina Aguiler Tattoo z dnia 02.08.2018 №032 - Tattoo of Christina Aguiler - Zdjęcie Christina Aguiler Tattoo z dnia 02.08.2018 №001 - Tatuaż Christina Aguiler - Zdjęcie Christina Aguiler Tattoo z dnia 02.08.2018 №002 - Tatuaż Christina Aguiler -

Zdjęcie Christina Aguiler Tattoo z dnia 02.08.2018 №003 - Tatuaż Christina Aguiler - Zdjęcie Christina Aguiler Tattoo z dnia 02.08.2018 №004 - Tatuaż Christina Aguiler - Zdjęcie Christina Aguiler Tattoo z dnia 02.08.2018 №005 - Tatuaż Christina Aguiler -

Zdjęcie Christina Aguiler Tattoo z dnia 02.08.2018 №006 - Tatuaż Christina Aguiler - Zdjęcie Christina Aguiler Tattoo z dnia 02.08.2018 №007 - Tatuaż Christina Aguiler - Zdjęcie Christina Aguiler Tattoo z dnia 02.08.2018 №008 - Tatuaż Christina Aguiler -

Zdjęcie Christina Aguiler Tattoo z dnia 02.08.2018 №009 - Tatuaż Christina Aguiler - Zdjęcie Christina Aguiler Tattoo z dnia 02.08.2018 №010 - Tatuaż Christina Aguiler - Zdjęcie Christina Aguiler Tattoo z dnia 02.08.2018 №011 - Tattoo of Christina Aguiler -

Zdjęcie Christina Aguiler Tattoo z dnia 02.08.2018 №012 - Tattoo of Christina Aguiler - Zdjęcie Christina Aguiler Tattoo z dnia 02.08.2018 №013 - Tattoo of Christina Aguiler - Zdjęcie Christina Aguiler Tattoo z dnia 02.08.2018 №014 - Tattoo of Christina Aguiler -

Zdjęcie Christina Aguiler Tattoo z dnia 02.08.2018 №015 - Tattoo of Christina Aguiler - Zdjęcie Christina Aguiler Tattoo z dnia 02.08.2018 №016 - Tattoo of Christina Aguiler - Zdjęcie Christina Aguiler Tattoo z dnia 02.08.2018 №017 - Tattoo of Christina Aguiler -

Zdjęcie Christina Aguiler Tattoo z dnia 02.08.2018 №018 - Tattoo of Christina Aguiler - Zdjęcie Christina Aguiler Tattoo z dnia 02.08.2018 №019 - Tattoo of Christina Aguiler - Zdjęcie Christina Aguiler Tattoo z dnia 02.08.2018 №020 - Tattoo of Christina Aguiler -

Zdjęcie Christiny Aguiler Tattoo z dnia 02.08.2018 №021 - Tattoo of Christina Aguiler - Zdjęcie Christina Aguiler Tattoo z dnia 02.08.2018 №022 - Tattoo of Christina Aguiler - Zdjęcie Christina Aguiler Tattoo z dnia 02.08.2018 №023 - Tattoo of Christina Aguiler -

Zdjęcie Christina Aguiler Tattoo z dnia 02.08.2018 №024 - Tattoo of Christina Aguiler - Zdjęcie Christina Aguiler Tattoo z dnia 02.08.2018 №025 - Tattoo of Christina Aguiler - Zdjęcie Christina Aguiler Tattoo z dnia 02.08.2018 №026 - Tattoo of Christina Aguiler -

Zdjęcie Christina Aguiler Tattoo z dnia 02.08.2018 №027 - Tatuaż Christina Aguiler - Zdjęcie Christina Aguiler Tattoo z dnia 02.08.2018 №028 - Tattoo of Christina Aguiler - Zdjęcie Christina Aguiler Tattoo z dnia 02.08.2018 №029 - Tatuaż Christina Aguiler -

Zdjęcie Christina Aguiler Tattoo z dnia 02.08.2018 №030 - Tattoo of Christina Aguiler - Zdjęcie Christina Aguiler Tattoo z dnia 02.08.2018 №031 - Tattoo of Christina Aguiler -

Obejrzyj wideo:

Przygotowane przez: rubinowa 125 (wiktoria władimirowna)

Read more
Zdjęcie tatuaży

Tatuaż Aleny Vodonaeva

Tutaj możesz dowiedzieć się wszystkiego o Tatuaż Aleny Vodonaeva, zobacz zdjęcia wzorów tatuaży celebrytów na ciele, poznaj ciekawe fakty dotyczące znaczenia rysunków, interpretacji, znaczenia i historii pojawienia się na ciele.

Tatuaż Aleny Vodonaeva - kolekcja zdjęć rysunków tatuaży celebrytów

Tatuaż Aleny Vodonaeva – kolekcja zdjęć rysunków tatuaży celebrytów

Tatuaż Aleny Vodonaeva – wszystkie najciekawsze

Alena Vodonaeva zyskała popularność, biorąc udział w telewizyjnym projekcie „Dom 2”, obecnie z powodzeniem łącząc karierę modelki i prezentera telewizyjnego. Osobowość jest również interesująca, ponieważ często zmienia zawody i wizerunki, próbuje się w nowych rolach. Nie bez tatuaży, w postaci pięciu napisów na różnych częściach ciała Aleny Vodonaeva. Miłość dziewczyny do tatuaży kojarzy się przede wszystkim z wydarzeniami z jej życia, ponieważ każdy tatuaż symbolizuje pewien etap życia. Na tej podstawie każdy obraz jest rodzajem sakramentu, manifestacją wewnętrznych doświadczeń na zewnątrz.

Ukochane ryciny

Obrazy na ciele wielu osób na cześć kogoś już dawno przestały być ciekawostką. Najbardziej znany tatuaż Aleny Vodonaeva został wykonany na cześć jej dziecka Bogdana. Grawer znajduje się na prawym przedramieniu w formie anglojęzycznego napisu imienia syna. Tatuaż jest oprawiony w niesamowicie piękną i kobiecą czcionkę. Monogramy doskonale oddają całą głębię rycin.

foto Tatuaż Alena Vodonaeva od 03.07.2018 №029 - Tatuaż Alena Vodonaeva -

foto Tatuaż Alena Vodonaeva od 03.07.2018 №042 - Tatuaż Alena Vodonaeva - foto Tatuaż Alena Vodonaeva od 03.07.2018 №041 - Tatuaż Alena Vodonaeva - foto Tatuaż Alena Vodonaeva od 03.07.2018 №039 - Tatuaż Alena Vodonaeva -

Również prawy nadgarstek zdobi równie słynny tatuaż w kształcie litery „A”. Ten obraz symbolizuje imię celebryty Aleny. I znowu wyraźny hit w stylu czcionki, tatuaż wygląda harmonijnie i delikatnie na wdzięcznym nadgarstku dziewczyny.

Ideologia w graffiti

Tajemniczy napis na kołnierzu z tyłu Aleny Vodonaeva często przyciąga uwagę fanów. Sama celebrytka nie skomentuje tego. Tatuaż jest zaprojektowany w języku miłości – francuskim, podkreśla zaokrąglony obraz, a grawer jest kobiecą czcionką dla dziewczynki. Fraza jest leksykalnie skomponowana w dziwny sposób, dlatego trudno ją przetłumaczyć dosłownie. Znaczenie jest takie: „Otrzymałem błogosławieństwo od Boga”. Być może ten konkretny grawer jest rodzajem amuletu dla dziewczyny. Jest to tak osobiste i nienaruszalne, dlatego wiąże się z tym brak jakichkolwiek komentarzy..

Na zewnętrznej stronie lewego przedramienia napis: „Wszystko jest moje. Jestem we wszystkim ”. Trudne do zrozumienia konstrukcje słów. Znaczenie tatuażu może być:

  1. Dziewczyna chce żyć harmonijnie;
  2. Albo Alena podkreśla swoją społeczność z innymi.

Na uboczu gwiazd mówią, że Alena Vodonaeva dostała ten tatuaż po dystansie z byłym chłopakiem Slavą Pantherovem, którego wytatuowane ciało zainspirowało dziewczynę do innego obrazu jej uczuć. Swoją drogą świetny slogan osoby, która osiąga wszystko, czego chce!

foto Tatuaż Alena Vodonaeva od 03.07.2018 №023 - Tatuaż Alena Vodonaeva - foto Tatuaż Alena Vodonaeva od 03.07.2018 №021 - Tatuaż Alena Vodonaeva - foto Tatuaż Alena Vodonaeva od 03.07.2018 №014 - Tatuaż Alena Vodonaeva -

Dedykacja do Meksyku

Ciało Aleny Vodonaeva pokryte jest tajemniczymi tatuażami, które nie zostały jeszcze ujawnione. Być może najwyraźniejszy grawerunek znaleziony na lewym nadgarstku celebryty. Obraz jest ponownie napisem w języku angielskim, który w tłumaczeniu: „Fantastyczny”. Tatuaż w pełni oddaje emocje, których doświadczyła dziewczyna w Meksyku jako właścicielka willi. Obraz ukazuje najwspanialszy okres w życiu gwiazdy. Z komentarzy Aleny ten tatuaż został wykonany przez słynnego meksykańskiego artystę tatuażu, który pracował z załogą słynnego thrillera Tarantino „Kill Bill 2”. Prezenterka telewizyjna dzieli się również tym, że to właśnie ten tatuaż powodował najbardziej bolesne odczucia po zastosowaniu.

Alena Vodonaeva publikuje wszystkie swoje tatuaże, a także procesy ich aplikacji w sieciach społecznościowych, tworząc w ten sposób dodatkową intrygę dla swoich fanów o tajemnicach ich pochodzenia.

Tatuaż Aleny Vodonaeva – zdjęcie rysunków z 03.07.2018

foto Tatuaż Alena Vodonaeva od 03.07.2018 №001 - Tatuaż Alena Vodonaeva - foto Tatuaż Alena Vodonaeva od 03.07.2018 №042 - Tatuaż Alena Vodonaeva - foto Tatuaż Alena Vodonaeva od 03.07.2018 №041 - Tatuaż Alena Vodonaeva -

foto Tatuaż Alena Vodonaeva od 03.07.2018 №039 - Tatuaż Alena Vodonaeva - foto Tatuaż Alena Vodonaeva od 03.07.2018 №038 - Tatuaż Alena Vodonaeva -

foto Tatuaż Alena Vodonaeva od 03.07.2018 №037 - Tatuaż Alena Vodonaeva - foto Tatuaż Alena Vodonaeva od 03.07.2018 №036 - Tatuaż Alena Vodonaeva - foto Tatuaż Alena Vodonaeva od 03.07.2018 №035 - Tatuaż Alena Vodonaeva -

foto Tatuaż Alena Vodonaeva od 03.07.2018 №033 - Tatuaż Alena Vodonaeva - foto Tatuaż Alena Vodonaeva od 03.07.2018 №032 - Tatuaż Alena Vodonaeva - foto Tatuaż Alena Vodonaeva od 03.07.2018 №031 - Tatuaż Alena Vodonaeva -

foto Tatuaż Alena Vodonaeva od 03.07.2018 №030 - Tatuaż Alena Vodonaeva - foto Tatuaż Alena Vodonaeva od 03.07.2018 №029 - Tatuaż Alena Vodonaeva - foto Tatuaż Alena Vodonaeva z dnia 03.07.2018 №028 - Tatuaż Alena Vodonaeva -

foto Tatuaż Alena Vodonaeva od 03.07.2018 №027 - Tatuaż Alena Vodonaeva - foto Tatuaż Alena Vodonaeva od 03.07.2018 №026 - Tatuaż Alena Vodonaeva - foto Tatuaż Alena Vodonaeva od 03.07.2018 №025 - Tatuaż Alena Vodonaeva -

foto Tatuaż Alena Vodonaeva od 03.07.2018 №024 - Tatuaż Alena Vodonaeva - foto Tatuaż Alena Vodonaeva od 03.07.2018 №023 - Tatuaż Alena Vodonaeva - foto Tatuaż Alena Vodonaeva od 03.07.2018 №022 - Tatuaż Alena Vodonaeva -

foto Tatuaż Alena Vodonaeva od 03.07.2018 №021 - Tatuaż Alena Vodonaeva - foto Tatuaż Alena Vodonaeva od 03.07.2018 №020 - Tatuaż Alena Vodonaeva - foto Tatuaż Alena Vodonaeva od 03.07.2018 №019 - Tatuaż Alena Vodonaeva -

foto Tatuaż Alena Vodonaeva od 03.07.2018 №018 - Tatuaż Alena Vodonaeva - foto Tatuaż Alena Vodonaeva od 03.07.2018 №017 - Tatuaż Alena Vodonaeva - foto Tatuaż Alena Vodonaeva od 03.07.2018 №016 - Tatuaż Alena Vodonaeva -

foto Tatuaż Alena Vodonaeva od 03.07.2018 №015 - Tatuaż Alena Vodonaeva - foto Tatuaż Alena Vodonaeva od 03.07.2018 №014 - Tatuaż Alena Vodonaeva - foto Tatuaż Alena Vodonaeva od 03.07.2018 №013 - Tatuaż Alena Vodonaeva -

foto Tatuaż Alena Vodonaeva od 03.07.2018 №012 - Tatuaż Alena Vodonaeva - foto Tatuaż Alena Vodonaeva od 03.07.2018 №011 - Tatuaż Alena Vodonaeva - foto Tatuaż Alena Vodonaeva od 03.07.2018 №010 - Tatuaż Alena Vodonaeva -

foto Tatuaż Alena Vodonaeva od 03.07.2018 №009 - Tatuaż Alena Vodonaeva - foto Tatuaż Alena Vodonaeva od 03.07.2018 №008 - Tatuaż Alena Vodonaeva - foto Tatuaż Alena Vodonaeva od 03.07.2018 №007 - Tatuaż Alena Vodonaeva -

foto Tatuaż Alena Vodonaeva od 03.07.2018 №006 - Tatuaż Alena Vodonaeva - foto Tatuaż Alena Vodonaeva od 03.07.2018 №005 - Tatuaż Alena Vodonaeva - foto Tatuaż Alena Vodonaeva od 03.07.2018 №004 - Tatuaż Alena Vodonaeva -

foto Tatuaż Alena Vodonaeva od 03.07.2018 №003 - Tatuaż Alena Vodonaeva - foto Tatuaż Alena Vodonaeva od 03.07.2018 №002 - Tatuaż Alena Vodonaeva -

Obejrzyj wideo:

Przygotowane przez: maric2895 (Glukhova Maria)

Read more
Zdjęcie tatuaży

Tatuaż Victoria Dayneko

Tutaj możesz dowiedzieć się wszystkiego o rysunkach. Tatuaż Victoria Dayneko, zobacz przykładowe zdjęcia, poznaj ciekawe fakty i historię pojawienia się.

Tatuaże Victorii Daineko – cała zabawa

Stosunek do tatuaży zawsze był niejednoznaczny. Jedni uważają, że prowadzą do nieodwracalnych „uszkodzeń” własnego ciała, inni natomiast sądzą, że w wielu przypadkach tatuaże wyglądają pięknie i estetycznie, a czasami są generalnie dziełem sztuki..

Każdy tatuaż, w taki czy inny sposób, zawiera pewną symbolikę. Mogą to być obrazki, litery lub całe frazy, które mogą wiele powiedzieć o osobowości ich nosiciela. Tatuaże gwiazd mogą również zdradzić swoim fanom tajemnicę..

Tatuaż Victoria Dayneko - przykłady zdjęć wzorów tatuaży celebrytów

Tatuaż Victoria Dayneko – przykłady zdjęć wzorów tatuaży celebrytów

Opublikowane dzięki stronie internetowej zamawiania kwiatów, która prezentuje szeroki asortyment i najbardziej przystępne ceny. Poznaj ofertę i ceny – przejrzeć.

Tatuaże Victorii Dayneko

Zwycięzca “Star Factory – 5” Victoria Daineko ma cztery tatuaże. Jest to stosunkowo małe, ale też nie małe. Warto zauważyć, że wszystkie są wykonane w tym samym stylu i wyglądają bardzo ekologicznie. Teraz o każdym z nich bardziej szczegółowo.

Vika wykonała swój pierwszy tatuaż za zgodą najbliższego i nie mniej znanego przyjaciela, Laysana Utyashevy. Piosenkarka chciała wypełnić nie rysunek, ale symboliczną frazę, jak jej idolka, Christina Aguilera. W końcu to właśnie taki symboliczny tatuaż może zmienić los. Ale mistrz namówił Victorię, by zrobiła sobie tatuaż na nadgarstku i białą farbę ze względu na jakość skarpet. Dlatego ostateczną wersją był tatuaż na szyi z napisem: „Ciesz się każdą chwilą”, co oznacza: „Ciesz się każdą chwilą”. Warto zauważyć, że ten tatuaż powstał po rozstaniu z ukochaną, ale sama Vika wierzy, że takie zdanie stanie się doskonałym przewodnikiem po życiu. Rzeczywiście, jak zauważa piosenkarka, po zastosowaniu pierwszego tatuażu wiele w jej życiu zmieniło się na lepsze..

zdjęcie Victoria Daineko Tattoo z dnia 02.07.2018 №007 - Victoria Daineko Tattoo -

Drugi tatuaż Victorii Dayneko pojawił się z powodu jej sporu z najlepszą przyjaciółką. Było to w następujący sposób. Artem Perminov przekonał Vikę, że może wygrać „Fabrykę. Return ”, chociaż sama piosenkarka nie wierzyła w jej powtarzający się sukces. Być może dlatego Daineko zgodził się na ten zakład. W rezultacie Vika nadal została zwycięzcą programu, ale przegrała kłótnię. Dlatego pod jej pierwszym tatuażem na szyi znajduje się jeszcze jedna – łacińska litera V. Ma kilka interpretacji: jest to pierwsza litera jej imienia i fraza Vi Veri Veniversum Vivus Vici, co jest szczególnie ważne dla piosenkarka – „Za życia podbiłam Wszechświat mocą prawdy”.

Trzeci tatuaż Victorii powstał również w jednym z punktów zwrotnych w jej życiu. Piosenkarka przygotowywała się do nagrania swojego albumu, zgodziła się z jednym z najsłynniejszych producentów w Wielkiej Brytanii, ale w ostatniej chwili przestraszyła się i zawiesiła nagrywanie. W tym trudnym momencie jej bliska przyjaciółka była obok gwiazdy. To z nim Daineko podzielił się pomysłem, że tatuaż z ważnymi słowami pomoże przezwyciężyć strach. Nie wcześniej powiedziane, niż zrobione. A teraz gwiazda ma pod sercem napis: „Aut Viam Inveniam, Aut Faciam, co oznacza:„ Albo znajdę drogę, albo sam ją zrobię ”. Te słowa były tylko zachętą, której potrzebował piosenkarz.

Jeśli wszystko jest mniej więcej jasne z pierwszymi trzema tatuażami, odmawia interpretacji przyczyn pojawienia się czwartej gwiazdy. Zaczęła dekorować ciało Victorii latem 2013 roku. Tatuaż jest wykonany w tym samym stylu co pozostałe trzy i składa się z dwóch przeplatających się liter: „AR”. Wielu kojarzy te inicjały z imieniem byłej kochanki Vicki.

Tatuaż Victoria Daineko – przykładowe zdjęcia tatuaży z 02.07.2018

fot. Victoria Daineko Tattoo z dnia 02.07.2018 №010 - Victoria Daineko Tattoo - fot. Victoria Daineko Tattoo z dnia 02.07.2018 №009 - Victoria Daineko Tattoo - zdjęcie Victoria Daineko Tattoo z dnia 02.07.2018 №008 - Victoria Daineko Tattoo -

zdjęcie Victoria Daineko Tattoo z dnia 02.07.2018 №007 - Victoria Daineko Tattoo - zdjęcie Victoria Daineko Tattoo z dnia 02.07.2018 №006 - Victoria Daineko Tattoo - zdjęcie Victoria Daineko Tattoo z dnia 02.07.2018 №005 - Victoria Daineko Tattoo -

zdjęcie Victoria Daineko Tattoo z dnia 02.07.2018 №004 - Victoria Daineko Tattoo - fot. Victoria Daineko Tattoo z dnia 02.07.2018 №003 - Victoria Daineko Tattoo - zdjęcie Victoria Daineko Tattoo z dnia 02.07.2018 №002 - Victoria Daineko Tattoo -

fot. Victoria Daineko Tattoo z dnia 02.07.2018 №001 - Victoria Daineko Tattoo -

Obejrzyj wideo:

Przygotowane przez: Iwanik1 (Godunow Iwan Siergiejewicz)

Read more
Zdjęcie tatuaży

Tatuaże Victorii Beckham

Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkim Tatuaże Victorii Beckham, zapoznaj się z opcjami rysunków, poznaj ich znaczenie, historię i znaczenie, przeczytaj ciekawe fakty na temat tatuaży celebrytów.

Tatuaże Victoria Beckham - opcje rysunków na zdjęciu

Tatuaże Victoria Beckham – opcje rysunków na zdjęciu

Ciekawe fakty na temat tatuaży Victorii Beckham – zdjęcie

Victoria Beckham (z domu Adams) rozpoczęła karierę w showbiznesie jako członek super popularnego Spice Girls. Wyróżniała się od reszty dziewcząt eleganckimi strojami, za co otrzymała od fanów przydomek „Posh” („Wspaniały”).

W 1997 roku już jako gwiazda, Victoria zaczyna spotykać się z zawodnikiem klubu piłkarskiego „Manchester United” Davidem Beckhamem, w 1999 roku zostaje panią Beckham.

Po rozpadzie grupy Posh postanawia kontynuować karierę solową, ale jej próby nie są zbyt udane. Victoria postanawia zamienić swoją wieloletnią pasję do mody i stylu na biznes, zostaje modelką na pokazach znanych projektantów i zostaje usunięta, by reklamować domy mody. Próbuje też siebie jako projektantka – opracowuje kolekcję jeansów dla marki Rock & Republic, która odnosi niebywałe sukcesy. Później Victoria zaczyna rozwijać własną markę odzieży i akcesoriów, stając się jedną z najlepszych projektantek mody naszych czasów..

Wiktoria Tatuaż

Tatuaże Victorii Beckham, jest ich tylko 5, znalazły wielu fanów i naśladowców na całym świecie.

Po raz pierwszy pani Beckham ma tatuaż na dolnej części pleców – trzy gwiazdki, symbolizujące siebie, jej męża Davida i ich pierwszego syna, Brooklyn Christopher. Wraz z nadejściem dwóch kolejnych synów, Romeo Jamesa i Cruz David, gwiazdy na plecach Victorii stały się pięcioma.

Na lewym nadgarstku ma inicjały jej męża, Davida, jako znak bezgranicznej miłości do niego. Poniżej znajduje się kolejny napis w języku hebrajskim, który można przetłumaczyć następująco: „Razem, zawsze, wieczność”.

Po skandalicznej historii romansu małżonka z jego asystentką, o której trąbiły tabloidy na całym świecie, wszyscy czekali na rozwód jednej z najpiękniejszych par gwiazd. Jednak para znalazła siłę, by iść dalej i składała sobie powtarzające się przysięgi wiecznej miłości i wierności, a także robiła tatuaże z napisem „De Integro”, co po łacinie oznacza „Znowu”. Inskrypcje uzupełniają daty powtórnych przysięgi – 8 maja 2006 r..

Na grzbiecie dawnego pieprzu wytatuowane jest zdanie w języku hebrajskim: „Należę do mojego ukochanego, a mój ukochany jest do mnie”..

Victoria robi tatuaże?

Gwiazda rodziny Beckham, jak każda inna, jest zawsze otoczona wieloma plotkami i plotkami. Małżonkowie przeszli razem wiele skandali i niepowodzeń, ale udało im się zachować miłość i zaufanie do siebie..

Jednak w ostatnich latach coraz częściej pojawiają się pogłoski o możliwym rychłym rozwodzie. Wynika to częściowo z dużego obciążenia pracą Victorii, która powiększa jej imperium mody, co oznacza, że ​​małżonkowie spędzają dużo czasu osobno. Informacja, że ​​Beckhamowie będą mieszkać osobno, nie pozostawia wątpliwości, że związek stał się przestarzały. Ale małżonkowie zaprzeczają problemom rodzinnym – są zmuszeni żyć na różnych kontynentach, prowadząc interesy..

Dlaczego więc pani Beckham usuwa wszystkie tatuaże poświęcone jej mężowi? Z jej pleców zniknął hebrajski napis, a tatuaże na nadgarstkach bledną. Faktem jest, że tatuaże, według samej Victorii, nie odpowiadają jej obecnemu statusowi społecznemu, więc postanowiła się ich pozbyć. Jako dowód małżonkowie regularnie publikują zdjęcia ze wspólnych wakacji..

Zdjęcie Tatuaże Victoria Beckham od 17.03.2017

Tatuaże Victoria Beckham - opcje rysunków na zdjęciu Tatuaże Victoria Beckham – opcje rysunków na zdjęciu Victoria Beckham tatuaże zdjęcie 1 Victoria Beckham tatuaże zdjęcie 2

Victoria Beckham tatuaże zdjęcie 3 Victoria Beckham tatuaże zdjęcie 4 Victoria Beckham tatuaże zdjęcie 5

Przygotowane przez: berberdyna (Tatiana Berdina)

Read more
Zdjęcie tatuaży

Tatuaż Nargiz Zeynalov

Tutaj możesz dowiedzieć się wszystkiego o tatuaż Nargiz Zeynalov, obejrzyj zdjęcia rysunków, poznaj ich cechy, historię, znaczenie i znaczenie.

Tatuaż Nargiz Zeynalova – wszystkie najważniejsze

Jasna i ekscentryczna, piękna i zawsze rozpoznawalna piosenkarka Nargiz Zakirova urodziła się w dość znanej rodzinie. Jej dziadek był śpiewakiem operowym i jednocześnie założycielem opery w Uzbekistanie. Mama, babcia i ojciec też mieli dobre ucho – śpiewali na scenie. Mój wujek był wówczas solistą w słynnej grupie.

Tatuaż Nargiz Zeynalova - kolekcja zdjęć rysunków tatuaży celebrytów na ciele

Tatuaż Nargiz Zeynalova – kolekcja zdjęć rysunków tatuaży celebrytów na ciele

Całe ciało tej kreatywnej osoby zdobią tatuaże. Na pytanie “ile jest ich w sumie?” piosenkarka zawsze odpowiada, że ​​już nie pamięta. Ale o tych najbardziej zapadających w pamięć chętnie opowiada i dzieli się najbardziej intymnymi historiami..

Mistyczne znaczenie tatuaży piosenkarza

Po raz pierwszy Nargiz zaczęła ozdabiać swoje ciało po emigracji do Ameryki, gdzie pracowała w salonie tatuażu w Nowym Jorku. Żywe wydarzenia, które miały miejsce w jej życiu, postanowiła uwiecznić na swoim ciele. Pierwszymi śladami samych wydarzeń, które piosenkarka pozostawiła na pamiątkę, były mistyczne symbole, ponieważ dziewczyna była całkowicie pogrążona w ezoteryce. One były:

     – Omkara;

     – gwiazdy;

     – wzory na głowie.

Na ciele śpiewaka można odnaleźć starożytne teksty i znaki historyczne, które dosłownie sięgają od stóp do głów..

Omkara

Ten znak zaczerpnięty jest z filozofii buddyjskiej i ma ogromne znaczenie, ponieważ uważa się, że ktokolwiek nałoży go na ciało, zmieni swój los na lepsze. Omkara znajduje się po lewej stronie i została „wypchana” w 1996 roku. Ten symbol oznacza pierwszy oddech wszechświata. Tłumaczone jako „uczciwość”, „pokój” i „jedność”. To był pierwszy tatuaż. Dziewczyna zgodziła się bez wahania, gdy tatuażysta, który pracował z nią w salonie, zaproponował jej trening.

Zdjęcie Tatu Nargiz Zeynalova z dnia 03.08.2018 №035 - Tatu Nargiz Zeynalova -

Gwiazdy

Gwiazdy mają znaczenie okultystyczne. Znajdują się one w całym ciele piosenkarza w różnych odmianach. Największy „pentagram”, jak to się nazywa, znajduje się na brzuchu obok nietoperzy, jako znak ochrony, powodzenia i płodności..

Wzory na głowie

To cały zaszyfrowany tekst w starożytnym języku. Sama piosenkarka milczy o jego znaczeniu, pozostawiając intrygę.

Najważniejsze tatuaże dla Nargiz

Jeden z najbardziej lubianych tatuaży pyszni się na całych plecach. Pojawił się nie tak dawno, bo w 2014 roku. To ludzki embrion w łonie matki z hieroglifami „MF”, co oznacza Maxima Fadeeva, który sam wymyślił ten obraz i jest to logo miłości, rodziny. Dlaczego właśnie on? Po prostu Maxim, jak mówi sama piosenkarka, jest bardzo bliską jej duszą osobą, dla dziewczyny ważne było, aby wymyślił szkic tatuażu.

Zdjęcie Tatu Nargiz Zeynalova z dnia 03.08.2018 №027 - Tatu Nargiz Zeynalova -

Drugi nie mniej jasny tatuaż obejmuje całe lewe ramię dziewczyny. To drzewo o kobiecej twarzy. Szkic został dedykowany specjalnie dla niej i został stworzony przez najlepszą przyjaciółkę tatuatora. Drzewo stało się również logo rodziny i oznacza kobiecą zasadę..

Cukrowa czaszka jest postrzegana przez fanów jako przerażający znak, uważa się, że jest symbolem śmierci, choroby, prześladowań. W rzeczywistości tatuaż jest poświęcony pamięci bliskiego przyjaciela. Piosenkarka jest spokojna o śmierć i wierzy, że zmarli nie chcą widzieć nas cierpiących, dlatego stosunkowo fajniej jest, gdy czaszka pyszni się na jej dłoni.

Tatuaż Nargiz Zeynalova – przykładowe zdjęcia z 08.03.2018

Zdjęcie Tatu Nargiz Zeynalova z dnia 03.08.2018 №005 - Tatu Nargiz Zeynalova - Zdjęcie Tatu Nargiz Zeynalova z dnia 08.03.2018 No. 045 - Tatu Nargiz Zeynalova - Zdjęcie Tatu Nargiz Zeynalova z dnia 08.03.2018 No. 044 - Tatu Nargiz Zeynalova -

Zdjęcie Tatu Nargiz Zeynalova z dnia 03.08.2018 №043 - Tatu Nargiz Zeynalova - Zdjęcie Tatu Nargiz Zeynalova z dnia 08.03.2018 No. 042 - Tatu Nargiz Zeynalova - Zdjęcie Tatu Nargiz Zeynalova z dnia 03.08.2018 №041 - Tatu Nargiz Zeynalova -

Zdjęcie Tatu Nargiz Zeynalova z dnia 08.03.2018 No. 040 - Tatu Nargiz Zeynalova - Zdjęcie Tatu Nargiz Zeynalova z dnia 03.08.2018 №039 - Tatu Nargiz Zeynalova - Zdjęcie Tatu Nargiz Zeynalova z dnia 08.03.2018 No. 038 - Tatu Nargiz Zeynalova -

Zdjęcie Tatu Nargiz Zeynalova z dnia 08.03.2018 No. 037 - Tatu Nargiz Zeynalova - Zdjęcie Tatu Nargiz Zeynalova od 03.08.2018 №036 - Tatu Nargiz Zeynalova - Zdjęcie Tatu Nargiz Zeynalova z dnia 03.08.2018 №035 - Tatu Nargiz Zeynalova -

Zdjęcie Tatu Nargiz Zeynalova z dnia 08.03.2018 No. 034 - Tatu Nargiz Zeynalova - Zdjęcie Tatu Nargiz Zeynalova z dnia 03.08.2018 №033 - Tatu Nargiz Zeynalova - Zdjęcie Tatu Nargiz Zeynalova z dnia 08.03.2018 No. 032 - Tatu Nargiz Zeynalova -

Zdjęcie Tatu Nargiz Zeynalova z dnia 03.08.2018 №031 - Tatu Nargiz Zeynalova - Zdjęcie Tatu Nargiz Zeynalova z dnia 03.08.2018 №030 - Tatu Nargiz Zeynalova - Zdjęcie Tatu Nargiz Zeynalova z dnia 03.08.2018 №029 - Tatu Nargiz Zeynalova -

Zdjęcie Tatu Nargiz Zeynalova z dnia 08.03.2018 №028 - Tatu Nargiz Zeynalova - Zdjęcie Tatu Nargiz Zeynalova z dnia 03.08.2018 №027 - Tatu Nargiz Zeynalova - Zdjęcie Tatu Nargiz Zeynalova od 03.08.2018 №026 - Tatu Nargiz Zeynalova -

Zdjęcie Tatu Nargiz Zeynalova od 03.08.2018 №025 - Tatu Nargiz Zeynalova - Zdjęcie Tatu Nargiz Zeynalova od 03.08.2018 №024 - Tatu Nargiz Zeynalova - Zdjęcie Tatu Nargiz Zeynalova z dnia 03.08.2018 №023 - Tatu Nargiz Zeynalova -

Zdjęcie Tatu Nargiz Zeynalova z dnia 03.08.2018 №022 - Tatu Nargiz Zeynalova - Zdjęcie Tatu Nargiz Zeynalova z dnia 08.03.2018 No. 021 - Tatu Nargiz Zeynalova - Zdjęcie Tatu Nargiz Zeynalova z dnia 08.03.2018 No. 020 - Tatu Nargiz Zeynalova -

Zdjęcie Tatu Nargiz Zeynalova z dnia 03.08.2018 №019 - Tatu Nargiz Zeynalova - Zdjęcie Tatu Nargiz Zeynalova z dnia 03.08.2018 №018 - Tatu Nargiz Zeynalova - Zdjęcie Tatu Nargiz Zeynalova z dnia 08.03.2018 No. 017 - Tatu Nargiz Zeynalova -

Zdjęcie Tatu Nargiz Zeynalova z dnia 03.08.2018 №016 - Tatu Nargiz Zeynalova - Zdjęcie Tatu Nargiz Zeynalova z dnia 08.03.2018 No. 015 - Tatu Nargiz Zeynalova - Zdjęcie Tatu Nargiz Zeynalova z dnia 03.08.2018 №014 - Tatu Nargiz Zeynalova -

Zdjęcie Tatu Nargiz Zeynalova z dnia 08.03.2018 No. 013 - Tatu Nargiz Zeynalova - Zdjęcie Tatu Nargiz Zeynalova z dnia 08.03.2018 No. 012 - Tatu Nargiz Zeynalova - Zdjęcie Tatu Nargiz Zeynalova z dnia 08.03.2018 No. 011 - Tatu Nargiz Zeynalova -

Zdjęcie Tatu Nargiz Zeynalova z dnia 08.03.2018 No. 010 - Tatu Nargiz Zeynalova - Zdjęcie Tatu Nargiz Zeynalova z dnia 08.03.2018 №009 - Tatu Nargiz Zeynalova - Zdjęcie Tatu Nargiz Zeynalova z dnia 03.08.2018 №008 - Tatu Nargiz Zeynalova -

Zdjęcie Tatu Nargiz Zeynalova z dnia 03.08.2018 №007 - Tatu Nargiz Zeynalova - Zdjęcie Tatu Nargiz Zeynalova z dnia 03.08.2018 №006 - Tatu Nargiz Zeynalova - Zdjęcie Tatu Nargiz Zeynalova z dnia 03.08.2018 №001 - Tatu Nargiz Zeynalova -

Zdjęcie Tatu Nargiz Zeynalova z dnia 03.08.2018 №002 - Tatu Nargiz Zeynalova - Zdjęcie Tatu Nargiz Zeynalova z dnia 03.08.2018 №003 - Tatu Nargiz Zeynalova - Zdjęcie Tatu Nargiz Zeynalova z dnia 03.08.2018 №004 - Tatu Nargiz Zeynalova -

Obejrzyj wideo:

Przygotowane przez: koń-1 (koń roboczy)

Read more
Zdjęcie tatuaży

Tattoo-77: salon tatuażu w Moskwie. Recenzje, ceny, zdjęcia prac.

Tattoo-77 - salon tatuażu w Moskwie - zdjęcie strony - emblemat

Zrób tatuaż niedrogo w Moskwie + zamów fajny i niepowtarzalny szkic bezpośrednio w salonie tatuażu „Tattoo-77”

Jeden z najbardziej godnych salonów tatuażu w Moskwie, który ma ogromną liczbę niezwykle pozytywnych recenzji klientów.

Zwracając się do mistrzów z studio tatuażu “Tatuaż-77”, nie tylko uzyskasz pełen zakres usług związanych z nałożeniem, usunięciem czy korektą tatuażu, ale także uzyskasz wyczerpujące odpowiedzi na wszystkie pytania, które są tak ważne dla osób, które zamierzają wykonać swój pierwszy tatuaż.

Znaczące fantazje w wysokiej jakości szkicach

Salon jest jednym z nielicznych, który może pochwalić się nie tylko zespołem dobrych tatuatorów, ale również artystami, którzy nie tylko skopiują istniejący rysunek na Twoje ciało, ale pomogą skompletować Twoją wizję przyszłego tatuażu, upragnioną wersję rysunek i pomysł, w wyjątkowy rysunek, który nie będzie łatwym ozdobą ciała, ale też będzie miał swoje znaczenie.

Mistrz z pewnością doradzi Ci co do znaczenia i interpretacji tatuażu, znaczenia wzoru oraz opracuje, zgodnie z Twoimi życzeniami i wymaganiami, niepowtarzalny wzór, który podkreśli Twoje cechy i wyjątkowość.

Autorskie szkice do tatuaży w niskiej cenie w Moskwie - zdjęcie

Ceny tatuaży w Moskwie

Polityka salonu w zakresie cen usług tatuażu jest jak najbardziej powściągliwa i akceptowalna, co pozwala uzyskać naprawdę fajny tatuaż przy minimalnych kosztach finansowych.

Zespół rzemieślników

Salon posiada jeden z najbardziej kreatywnych i doświadczonych zespołów specjalistów, z których każdy ma najwyższy poziom umiejętności i wyróżnia się specjalnymi umiejętnościami w ulubionym kierunku, co pozwoli Ci zrealizować ideę dowolnego tatuażu o maksymalnej jakości, na dowolnej części ciała, w różnych stylach i kolorach.

salon tatuażu w Moskwie Tattoo-77 obraz

Zapytaj profesjonalistę już teraz:

+8 (963) 965-97-97

+8 (499) 183-64-65

[e-mail chroniony]

Read more