Uncategorized

Život s Ikeou: výrobca nábytku zrekonštruuje obývačky najznámejších televíznych seriálov

Život s kobercovým nábytkom do obývačky Ikea Simpsons

Od „Priateľov“ cez „rodinu Simpsonovcov“ po „Stranger Things“: pre novú reklamu švédsky výrobca Ikea zrekonštruoval obývaciu izbu troch najobľúbenejších televíznych relácií. V spolupráci s reklamnou agentúrou sa výrobcovi za menej ako dva mesiace podarilo vybrať nábytok, osvetlenie a koberce z rozsiahleho sortimentu a obnoviť vzhľad niektorých z najznámejších televíznych programov na svete. Reklamná kampaň bola pôvodne určená pre trh Blízkeho východu. Inzerát sa teraz bude vysielať v Spojených arabských emirátoch. Ale myšlienka je taká kreatívna, že dokonca spôsobila senzáciu po celom svete.

Život s Ikeou: Obývacia izba „rodiny Simpsonovcov“ v štýle 70. rokov

Život s Ikea Simpsons Obývacia izba Coach Nočná stolná lampa Okrúhly koberec

Tri obývačky sú nielen ľahko rozpoznateľné, ale odrážajú aj rôzne štýly bývania. Obývačka, ktorú poznáme z relácie „Rodinní Simpsonovci“, ponúka priestorovo nenáročnú a funkčnú alternatívu pre rodiny s malými deťmi. Farebný interiér zároveň prináša retro nádych zo 70. rokov do vašich vlastných štyroch stien. Tí, ktorí sa tak rozhodnú, môžu odvážne kombinovať výrazné farby ako fialová, zelená a ružová. Paletu farieb dopĺňa hnedá, béžová a krémová.

Život s Ikeou: Obývacia izba „Priatelia“ je funkčná a očarujúca

Život v obývačke Ikea Priatelia prerobení

Pôvodné

Obývacia izba „Friends“ je tiež farebná a funkčná, ale priestrannejšia. Izba je rozdelená do niekoľkých oblastí: Pohodlné posedenie pred televízorom a útulné posedenie pred oknom ponúka dostatočné posedenie pre všetkých hostí..

Život v obývacej izbe Ikea Friends si zvoľte svoj vlastný štýl nábytku

Reprodukuje Ikea

Niekoľko bočných stolíkov a komôd poskytuje dostatočný úložný priestor pre bytové doplnky, kvetinové úpravy a poháre. Je to perfektný životný priestor pre niekoľko spolubývajúcich alebo pre mladé páry, ktoré majú radi hostí.

Život s Ikeou: Obývacia izba „Stranger Things“ predstavuje vzrušujúcu kombináciu štýlov

Život s filmovou sériou Original Ikea Stranger Things

Pôvodné

Obývacia izba, ktorá je inšpirovaná televíznou šou „Stranger Things“, vyzerá mimoriadne útulne. Predstavuje vzrušujúcu kombináciu štýlov: vintage kreslo a poličku s knihami, retro tapetu a moderný konferenčný stolík je možné prekvapivo dobre skombinovať.

Zmeňte štýl bývania s Ikea Stranger Things Keryen veniec rozkladacie kreslo kožené

Reprodukuje Ikea