Účesy, pánsky svet

Pánske účesy 2019 – najnovšie trendy pre sebavedomých mužov

účes Tom Hardy Buzz na červenom koberci so sakom a košeľovým fúzom

Nový rok si vyžaduje nový vzhľad, či už je to váš šatník, nový štýl alebo úplná zmena. Tu je niekoľko možností, z ktorých sa vám pre pánske účesy 2019 roztočí hlava. Pre náš príspevok sme sa pozreli na najlepšie účesy pre mužov, ostrihané a nastajlované najšikovnejšími kaderníkmi na svete. Napriek tomu, že mnohé z obľúbených účesov za posledných niekoľko rokov budú aj naďalej v trende, kaderníci stále prichádzajú s novými nápadmi na vytváranie nových štýlov. Napriek tomu by muži mali očakávať podrezanie a také vysoké aj nízke strihy a štruktúrované účesy, ktoré budú aj naďalej trendom v pánskych účesoch aj v roku 2019.

Moderné pánske účesy 2019

ofina dlhšie vlasy ashton kutscher

Aj keď existuje toľko štýlových strihov a štýlov, samostatný podrez s pevným quiffom alebo vysoký plešatý účes s rovnými zadnými vlasmi by boli skvelými variáciami na vyskúšanie. Oba účesy nechávajú navrchu dostatok vlasov, aby ste mohli experimentovať s inými skvelými lookmi, akými sú napríklad mohawk, pompadour, citáty, ofina, kefa alebo ostrý účes. Tu sú teda najnovšie pánske účesy na rok 2019. Tiež sme sa postarali o to, aby bola predstavená škála dlhých, stredných a krátkych pánskych účesov, ktoré vyhovejú každému vkusu. Existujú dokonca aj rôzne typy trendových strihov pre mužov s hustými, tenkými, kučeravými, vlnitými a rovnými vlasmi. Či už chcete klasický strih alebo moderný štýl, toto sú najhorúcejšie trendy účesy, ktoré tento rok môžete získať.

Bzučivý zostrih

pánske účesy 2019 najnovšie trendy pre sebavedomých mužov buzz účes zayn

Fešáci z Hollywoodu ako Zayn Malik a Brooklyn Beckham majú na vlasoch žiletky. Tento minimalistický vzhľad kladie väčší dôraz na váš šatník a ostrú líniu čeľuste. Odvážne duše medzi vami kráčajte v šľapajach Jadena Smitha alebo Franka Oceana a doplňte svoj bzučivý strih svetlým farbivom na vlasy. Neexistuje žiadna jediná farba, ktorú by sme nevideli, od odvážnej modrej po neónovú oranžovú. Keď ste s profesionálnym vlasovým umelcom, môžete požiadať o hornú hranicu vlasov, ktoré dosahujú dĺžku 2 alebo 3. Potom by ste mali urobiť nízku hodnotu 1 pre zadné a bočné vlasy. To omladzuje líniu vlasov a vytvára postupný efekt vyblednutia od končekov k vlasovej línii. Ak to požadujete, buzz rez bude čistejší.

Pánsky bobový účes 2019

holičstvo bradley cooper bro flow účes s dlhou bradou

Od minulého roka pánske účesy v roku 2019 opäť objali dlhšie vlasy. Stredne dlhý strih z 90. rokov je najlepšia vec na ozdobenie červených kobercov na Timothy Chalamet a Milo Ventimiglia. Spýtajte sa holiča na túto dĺžku, pričom prednú časť nechajte dostatočne dlhú na to, aby ste sa skryli za ušami, zatiaľ čo zadná strana je navrstvená s akcentom na vrchu. Tento vzhľad je vhodný pre mužov s hustými, štruktúrovanými vlasmi, ale tieto vlastnosti je možné dosiahnuť aj pomocou produktov. Pridajte vrstvy pre mladistvú a romantickú aktualizáciu vzhľadu Notting Hill. Tento vzhľad môže tiež pôsobiť vintage a veľmi nervózne, keď je uterák vysušený a zatlačený späť výrobkom a difúzorom. Stylisti odporúčajú používať zvlhčovač alebo stylingovú penu pre ľahké ovládanie a textúru.

Voľné citáty

Nadýchaný účes pre mužov s bradou dlhými vlasmi na vrchu

Toto je obľúbený medzi kancelárskymi pracovníkmi v meste a má textúrovaný vzhľad podľa tradičného strihu. Povedzte svojmu holičovi, že máte v úmysle nosiť účes voľný, aby mohli odstrániť určitý objem a skrátiť dĺžku. Boky je možné nosiť ľubovoľne dlhé, od čistých a zastrihnuté, aby sa zmenila na dlhá verzia, aby sa vlasy dali zastrčiť za ucho. Pomocou okrúhlej kefy vlasy vyfénujte jedným smerom dozadu. To vytvára silnú základňu. Predtým, ako prejdete quiffom spredu dozadu, votrite si stylingovú pastu medzi ruky. Kroutte prstami, aby ste získali správnu textúru a voľnosť.

Undercut 2019

moderný účes pre mužov 2019 v štýle hipster s bradou a piercingom

Klasický podrez mal boky s dlhým, hladkým chrbtom. Moderný prístup je viac eklektický: uhladený chrbát a, samozrejme, kučeravý. Podrezanie je možné nosiť takmer nekonečným spôsobom. Dve variácie tohto všestranného strihu vytvárajú výrazný kontrast medzi oholenými oblasťami a subtílnejším modernizovaným účesom dandy. Tento vzhľad je založený na postupných vrstvách na zátylku a spánkoch, ktoré vytvárajú šikovný, ale jednoduchý prechod medzi týmito dvoma dĺžkami..

štýlové účesy pre mužov 2019 David Beckham voľné veľké čierne a biele

Ak teda chcete vintage vzhľad Davida Beckhama, siahnite po prípravku na mokré vlasy. Pre modernejšiu možnosť zvážte použitie textúrnej peny na matné vlasy. Oddelené podrezanie je najnovšou a najodvážnejšou verziou tohto klasického trendu. Vlasy na temene hlavy sú po stranách oddelené nápadnou časťou, ktorá vytvára čistú čiaru medzi dvoma rezmi..

Stredne dlhý vlnitý účes

stredne dlhý vlnitý účes jason momoa

Módou sa stali aj dlhé účesy. Investujte do kondicionéra a nechajte vlasy plynúť. Tento štýl bude vhodnejší pre ľudí s vlnitými alebo textúrovanými vlasmi. Napríklad pri udeľovaní cien akadémie myslite na Jareda Leta a nechajte si dĺžku vlasov medzi lícami a spodnou čeľusťou. Na prvý pohľad sa zdá, že je tento účes veľmi jednoduchý na starostlivosť, pretože konce treba pravidelne strihať, ako rastú. Bez pravidelných lemov sa však po stranách budú hromadiť husté, štruktúrované vlasy, takže budete menej vyzerať ako Jon Snow a viac ako Brian May.

pánsky strih podrezaný stále trendový film brad pitt fury

Z tohto dôvodu sa vyhýbajte výrobkom s vysokým obsahom alkoholu, pretože by vysušoval folikuly. Lacné peny tiež spôsobujú, že vaše vlasy pôsobia poškodene. Ak máte obavy, že váš účes bude pôsobiť príliš sucho, dobrý kondicionér môže zabrániť tomu, aby sa vaše vlasy krepovatili a ťažko sa upravovali. Tiež, ak nechcete mať mokrý vzhľad, vyberte si kvalitné krémy, soľné spreje, gély a vosky.

Oddelené podrezanie

samostatný podrezaný podrezaný účes s krátkou bradou a skvelým štýlom

Pre tých, ktorí chcú krátky zostrih so silným efektom, je rozdelené podrezanie fantastickou voľbou. Štýlový a pútavý vzhľad kombinuje brúsené strany a dlhšie vlasy. Navyše tento účes vyzerá skvele aj s bradou.

Účes s nízkym vyblednutím

nízky vyblednutý pánsky účes s dlhšími vlasmi na temene hlavy a bradou

Jednou z najlepších vecí na vyblednutých zrážkach je, že sa dajú ľahko prispôsobiť podľa vášho vkusu. Napríklad, ak chcete decentný, ale štýlový vzhľad, nízka intenzita je vynikajúcou voľbou.

Stredne vyblednutý účes

holičský stredne vyblednutý účes s dlhšími vlasmi na temene hlavy

Pre štandardný vzhľad vyblednutia v roku 2018 musela väčšina mužov zvoliť stredne vyblednutý strih. Tento typ účesu, ktorý prechádza z dlhých spánkov do krátkych, vyzerá predovšetkým štýlovo a šik. Môžete si tiež vybrať verziu typu drop fade, kde sa zoslabenie spustí za ucho, aby sa vytvoril tvar oblúka.

Účes s vysokým vyblednutím

textúra na temene hlavy s kučeravým účesom a vysokým účesom

Vďaka vysokým bokom, ktoré sa rýchlo zužujú od krátkych k dlhým, vyzerá vysoké vyblednutie rovnako pútavo a štýlovo. Uistite sa, že navštívite skúseného holiča, ak chcete tento strih, pretože nezrovnalosti v stupňovaní dĺžky môžu byť veľmi nápadné.

Caesarov účes

moderný účes poníka s bočným francúzskym strihom a svetlými okuliarmi na fúzy

Caesarov rez vykonal sám Julius Caesar a odpradávna je spájaný s mocou. Aby ste si tento silný štýl vyskúšali aj vy, dajte si ostrihať vlasy na malú, vodorovnú ofinu. Môžete tiež pridať rozpustenie pre novšiu verziu tohto vzhľadu.

Francúzsky účes

skombinujte francúzsky účes pre mužov so špičatými špičatými vlasmi na tvári

Francúzsky strih je klasický pánsky účes, ktorý v súčasnosti zažíva výrazný vzostup. Účes má krátku dĺžku, ktorá je v hornej časti tvarovaná dopredu, aby vytvorila malého poníka. V roku 2018 tento štýl vyzeral najlepšie s veľkým počtom textúr alebo trochu rozcuchaným.

Populárne stredne dlhé pánske účesy 2019

brad pitt opona účes záclony štýl s okuliarmi nosia celebrity

S rastúcim záujmom mužov o úpravu vlasov novými spôsobmi sú stredne dlhé účesy stále obľúbenejšie. Vďaka svojej dĺžke ponúkajú tieto strihy veľkú všestrannosť a zároveň pôsobia elegantne a štýlovo.

Bro Flow

Stredne dlhý česaný chrbát pre štýlových mužov v roku 2019

Ak máte radi dlhé vlasy, ale chcete niečo, čo dobre funguje v kancelárii, Bro Flow je ideálnou voľbou. Účes, ktorý ukazuje drsný, ale sofistikovaný vzhľad, je vážne štýlovou voľbou pre mužov všetkých vekových skupín.

Pompadour 2019

dlhší účes pompadour pre mužov

Ak si nechcete ešte len vyskúšať účes pompadour, je to vaša šanca. Ak chcete trendy vzhľad, požiadajte holiča, aby vám nechal dlhé vlasy. Potom pomocou pomády upravte vlasy hore a dozadu, kým nevytvoríte na hlave štýlové vypukliny.

Účes s uhladeným chrbtom

česaný chrbát s oddeleným podrezaním a bradou

Účesy nemusia byť nové, aby boli v trende. Klasické a súčasné štýly sú napríklad štýly s potlačou. Aby ste v roku 2018 skrášlili vzhľad, uistite sa, že vaše vlasy namiesto zaťažovania pôsobia čisto a silne.

Pánske účesy 2019 – skvelé

účes pre mužov stredne dlhý skvelý a krátke strany moderný

Podobne ako pompadour a rovnako štýlový je quiff trochu iný. Na rozdiel od pompadouru má tento plný vzhľad zvlnenie vlasov priamo na hlave, ktoré sa kriví späť k zvyšku.

Fúkanie s fénovaním

fúkaná s odfúknutým účesom trendy pre mužov s hrotmi

Keďže popularita objemných pánskych účesov len rastie, výbuch v roku 2018 bude obrovský. Tento úžasný účes, ktorý vyžaduje stredne dlhé vlasy, sľubuje, že budete pôsobiť ako štýlový závan vetra, ktorý vám udrie do tváre..

Combover

rozčesávací účes s kučeravými parádnymi okuliarmi

Comover už nie je len nástrojom na zakrytie plešatých miest, ale je jedným z najštýlovejších účesov pre mužov. Tento asymetrický štýl funguje skvele pre stredne dlhé zámky a je mimoriadne lichotivý a mimoriadne sofistikovaný.

Falošný mohawk

pánske účesy 2019 irokes strih falošných iro slnečných okuliarov blond vlasy a fúzy trend

Ak hľadáte nový vzhľad, ktorý je vzrušujúci, umelý jastrab môže byť vynikajúcou voľbou. Vďaka ostrému postoju mohawka bez intenzity tento štýl vyzerá skvele a ľahko sa nosí. Uistite sa, že je váš faux jastrab trochu rozcuchaný, aby bol vždy aktuálny.

Účes s ofinou

trendový účes poníka s bočným strihom a plnou bradou

Lesklý štýl sa javil ako prevládajúci výber, ktorý zodpovedá dlhším proporciám ofiny. Textúrované strapce boli tiež urobené správne s veľkým rozmerom a veľkým množstvom matných výrobkov. Pozrite sa a inšpirujte sa účesom. Ak uvažujete o hojdaní stredne dlhého strihu v roku 2018, zvážte ofinu. Ofina je u mužov opäť v trende a vyzerá skvele, ak ju nosíte strapatú a má veľa textúry.

Chaotické vlny

dlhé vlasy a rozcuchané vlny s trendom trojdňovej fúzy v štýle retro ležérneho štýlu

Pokiaľ ide o najlepšie pánske účesy v roku 2018, textúra zohráva zásadnú úlohu. Výsledkom je, že hladké a ploché tvary sú nahradené chaotickými vlnami a neupravenými plodinami. Aby boli tieto strihy dostatočne univerzálne na to, aby ste ich mohli nosiť kdekoľvek, vrátane kancelárie, udržujte boky krátke a upravené.