10 sposobów, aby tatuaże stały się atutem firmy

Sieć jest pełna opowieści o ludziach, którzy upijają się i tatuują widoczne części ciała, a następnie miesiącami szukają pracy. Zostali odesłani do domu z wywiadów, ledwo widząc ich sposoby wyrażania siebie..

10 sposobów na zdobycie tatuaży jako aktywów biznesowych - informacje i przykłady zdjęć

10 sposobów na zdobycie tatuaży jako aktywów biznesowych – informacje i przykłady zdjęć

10 sposobów na zdobycie tatuaży jako atutu biznesowego – cała zabawa

W strumieniu takich rewelacji pojawiają się wzmianki o tym, jak ktoś położył na skórze tatuaż z logo firmy i zarobił trochę pieniędzy.

Ale jeszcze rzadsze są historie o tym, jak tatuaże są ważnym atutem biznesowym..

Przykład sukcesu

Kobieta biznesu z Melbourne była w stanie to zrobić. Chirril-Lee Ryan jest szefem projektu w dużej firmie. Swój pierwszy tatuaż zrobiła w wieku 16 lat. Gdy zbliżała się do swoich czterdziestych urodzin, całe jej ciało pokrywały rysunki, które teraz postrzega jako całość..

10 sposobów na zdobycie tatuaży jako aktywów biznesowych - zdjęcie 1

Ryan zapewnia, że ​​nigdy nie straciła pracy ani możliwości zdobycia stanowiska z powodu tatuażu. Od około 20 lat buduje karierę jako projektantka. A tatuaże tylko jej w tym pomogły.

„Kiedy wchodzę do pokoju, dialog zaczyna się, zanim wypowiem pierwsze słowo” – przyznaje. – Moje kreatywne credo jest zawsze ze mną. Nie widzę powodu, dla którego moje tatuaże wpłyną na moją pracę w przyszłości..

Aby wspierać ludzi o podobnych zainteresowaniach, Chirril-Lee wymieniła kilkanaście powodów, dla których jej tatuaże stały się ważnym atutem biznesowym..

Powody do sukcesu

  1. Nieustanne przypomnienie talentu twórczego. Gdyby dostawała dolara za każde pytanie, czy jest artystką, czy projektantką, zostałaby milionerem..
  2. Komfort od dyskomfortu. Po spędzeniu godzin na tatuowaniu Ryan nauczył się znosić dyskomfort. Pomaga to wykazać się wytrwałością i odpornością w czasach kłopotów z czasem..
  3. Zaufanie do talentu twórczego. Pomyślnie dobrane tatuaże na różne części ciała przypominają dziewczynie, że musi stale rosnąć ponad siebie pod względem kreatywności, wierzy, że poradzi sobie z tym zadaniem.
  4. Zmienić agenta. Ludzie boją się tatuaży, bo boją się zmian. Nic nie trwa wiecznie pod księżycem: im szybciej zdasz sobie z tego sprawę, tym łatwiej pogodzić się z nieuniknionym.
  5. Gotowość do zaangażowania. Tatuaże są zwykle stosowane na całe życie. Ich obecność to umiejętność wyznaczania długofalowych celów, co docenia wielu pracodawców..
  6. Zadzwoń do dialogu. Wiele osób pozostaje na jednym stanowisku przez lata, ponieważ wstydzi się awansować. Ale posiadanie tatuażu pozwala dawać ludziom jedzenie do rozmowy. Ich poznanie staje się znacznie łatwiejsze..
  7. Przełamywanie stereotypów. Tatuaże mają złą reputację. Uważa się, że zadają je przestępcy i apostaci, źli ludzie, którzy robią podłe rzeczy i ciągną nędzną egzystencję. Ale jeśli dobry człowiek, który poprawia ludzkie życie, nosi tatuaże, to pomaga niektórym przezwyciężyć ciasnotę umysłu, nauczyć się patrzeć na świat szeroko..
  8. Długotrwałe wrażenie. Trudno zapomnieć o mężczyźnie pokrytym od stóp do głów ciekawymi, wysoce artystycznymi tatuażami..
  9. Dążenie do pracy lepszej niż inni. Negatywne mity i uprzedzenia na temat ludzi z rysunkami na ciele są nieuniknionym faktem. Taka postawa motywuje do cięższej pracy, do robienia lepszych projektów niż inni. Próbując rozbić na strzępy absurdalne stereotypy, Ryan idzie „dodatkową milę”, aby udowodnić niektórym ludziom, jak bardzo się mylą..
  10. Przypomnienie o znaczeniu różnic. Każde spojrzenie w lustro przypomina Chiril-Lee, że jest odpowiedzialna za to, co zrobiła ze swoim wyglądem. Ale to był jej wybór. A ilu ludzi jest prześladowanych lub ignorowanych z powodu koloru skóry lub akcentu??

Odwaga, chęć uczynienia świata lepszym, swoboda twórcza, umiejętność życia poza ramami i stereotypami: te cechy odczytuje każdy, kto używa tatuażu. Jeśli zrozumiesz, komu potrzebne są takie cechy biznesowe i dlaczego, nie będzie problemów z pracą. A ci, którzy już to zrozumieli, mogą podzielić się swoimi historiami sukcesu, takimi jak Chiril-Lee Ryan.

Przykłady zdjęć:

Obejrzyj wideo:

Przygotowane przez: Ivorontsova (Irina Vorontsova)