Tatuaż

Wielokolorowe gałki oczne – doświadczenie (historia) Matt Gone

Matt jest jedną z niewielu osób, które zdecydowały się na wytatuowanie oczu. Po raz pierwszy zrobił sobie tatuaż na oko w 2010 roku. Prawa gałka oczna jest zielona, ​​lewa niebieska.

Tak, Matt wytatuował sobie oczy w swojej łazience przy lustrze! To było w 2010 roku. Tylko 20 osób na Ziemi ma tatuaże na oczach! Dziewięć miesięcy temu Matt wytatuował sobie język i gardło zastrzykiem podskórnym. Na jego ciele nie ma już wolnej przestrzeni poza oczami..

Wielobarwne gałki oczne - doświadczenie (historia) Matt Gone - zdjęcie 1

Technika tatuażu

Technika tatuowania oczu jest prosta, ale ryzyko problemów jest bardzo duże. Matt okleił oczy taśmą klejącą, aby były otwarte. Zrobiłam to przed lustrem i w dotyku.

Początkowo eksperymentował z kilkoma kolorami w małych plamkach. Matt włożył małe płatki brokatu do oczu i wytatuowany niebieski w jednym oku i zielony w drugim. Jedno oko stało się zielone, drugie niebieskie. Oczy w różnych kolorach są oryginalne. Naprawdę przyciągają uwagę ludzi..

Mieszane wyniki

Wyniki były mieszane. Tatuaż okazał się nierówny, kolor nie był równomiernie rozłożony. Podczas ostatniej sesji Matt wstrzyknął zbyt głęboko i przebił naczynie krwionośne w prawym oku, co spowodowało ogromne podbite oko. Ból nie ustąpił przez cały tydzień, był nie do zniesienia. Matt leżał w łóżku przez 2 dni z lodem przed oczami, nie ruszając się. Wszystko się zagoiło, ale on na tym nie poprzestał.

Wielobarwne gałki oczne - doświadczenie (historia) Matta Gone'a - zdjęcie 2

Matt wciąż chciał dokończyć oczy. Nie były skończone. 4 lata później Matt podjął ryzykowną decyzję o wstrzyknięciu mu atramentu w oczy. Postanowił uzyskać fiolet na zewnątrz i złoto w środku. Jedyną osobą, której Matt ufał, że wytatuował sobie oczy, był Emilio Gonzalez..

W październiku 2013 r. Emilio wytatuował oczy Matta, dodając magenta na krawędziach i złoto w środku. To było w Rumunii na Konwencji Tatuażu w Bukareszcie.

Cechy zabiegu:

 • Zajęło to tylko 5 minut.
 • Podczas zabiegu bardzo trudno było utrzymać otwarte oczy..
 • O wiele lepiej, gdy nie ty, ale ktoś inny tatuuje twoje oczy.!

Konsekwencje tatuowania oczu

Po 4 godzinach Matt poleciał z powrotem do domu. Tylko kilka godzin lotu, ale oczy miał spuchnięte od ciśnienia w samolocie. Ustąpienie guza zajęło 3 miesiące. Matt musiał użyć sztucznych łez. Pęcherzyki powietrza w tuszu do tatuażu mieszane kolory na oczach.

Wielobarwne gałki oczne - doświadczenie (historia) Matta Gone'a - zdjęcie 3

Zastrzeżenia:

 • Nigdy nie lataj samolotem po tatuażu gałki ocznej!
 • Zakaz nurkowania?!
 • Trzymaj się z dala od zmian ciśnienia powietrza!
 • Wszystko zagoi się w ciągu tygodnia.

Wielobarwne gałki oczne - doświadczenie (historia) Matta Gone'a - zdjęcie 4

Badanie wzroku przez okulistę

Matt niedawno odwiedził okulistę, aby sprawdzić jego oczy. Kontrola trwała 3 godziny. Lekarz nie stwierdził trwałego uszkodzenia oczu. „Emilio Gonzalez wykonał świetną robotę tatuując twoje oczy” – powiedział specjalista od siatkówki. Wzrok Matta jest w idealnym stanie, a nawet 4 lata po tatuażu nie potrzebuje okularów. Prawdziwy atrament zmieszał się w jego oczach, gdy leciał po niebie w samolocie.

Jeśli ktoś spróbuje powtórzyć ten efekt, może stracić oczy..

wnioski

Wielobarwne gałki oczne - doświadczenie (historia) Matta Gone'a - zdjęcie 5

Tatuaż na gałce ocznej nie jest zabiegiem dla każdego. Ale jeśli się na to zdecydujesz, po tatuowaniu zadbaj o swoje oczy. Mianowicie:

 • Dziewczynki nie powinny nosić makijażu przez pierwsze dni..
 • Oczy należy zaszczepić środkiem dezynfekującym przez tydzień..
 • Jeśli odczuwasz ból, natychmiast skonsultuj się z lekarzem.
 • Monitoruj stan oczu, poddaj się badaniom okulisty przed i po zabiegu.

Pamiętaj, że efekt tatuowania gałek ocznych może być nieprzewidywalny dla każdego..

Przygotowane przez: pani-maria (Ermishina Maria Vasilievna)