Podlahy a dlažba

Dekoratívne 3D dlaždice – nápady na elegantný dizajn stien od Citco

Dlaždica s kvapôčkovým vzorom 3d Citco

the 3d dlaždice sú novou generáciou dlaždíc, ktoré je možné použiť rovnako dobre ako dekoráciu na stenu alebo modernú dekoráciu. Talianska spoločnosť Citco prijala trendy obkladov budúcnosti a vytvorila sériu elegantných a inšpiratívnych obkladov s 3D vzhľadom.

3D dlaždice s klasickými a dekoratívnymi vzormi

biele dekoratívne žiariace dlaždice 3D optika

Romantické a umelecké zároveň, dlaždice z kolekcie Paisley majú zvláštne čaro. the 3d dlaždice sú k dispozícii s klasickými a napriek tomu modernými vzormi, ako aj s kvetinovými, lineárnymi alebo geometrickými vzormi. Krásne vírivé kvapôčky, ktoré zdobia steny, pôsobia štýlovo a elegantne. Tieto tapety s bielym reliéfom sa vykonávajú inovatívnym spôsobom.

Pošlite nápady na dekoráciu steny s 3D dlaždicami

Reliéfna dlažba-biela stena

the 3d dlaždice Zbierka Paislyho Citco treba nielen vidieť, ale aj chváliť. Vyzdobte svoju kúpeľňu podľa najnovších trendov, vytvorte funkčnú stenu vo svojej predsieni alebo obývačke, vyzdobte jedáleň v príjemnom štýle alebo navrhnite vysnenú spálňu – možnosti elegantného dizajnu steny sú nekonečné. Nechajte sa inšpirovať kreatívnymi nápadmi dizajnérov a prekvapte svojich hostí štýlom a originalitou!

Dlaždice s 3D efektom pre jedinečný dizajn steny

Biela chodba s 3D efektom