Okná a dvere

10 návrhov interiérových dverí na rok 2013- nápady na bývanie pre váš dom a byt

moderné sklenené dvere-žlté dvere do miestnosti

Máme pre vás 10 trendových Návrhy interiérových dverí zberné – sklenené dvere, drevené dvere, posuvné dvere alebo bočné vchodové dvere z kovu – renomovaní výrobcovia dverí predstavili svoju alternatívu k modernému zariadeniu.

Návrhy interiérových dverí od spoločnosti Bertolotto

Sklenené dvere v modernom dizajne modrá

Inovatívny Návrhy interiérových dverí od Bertolotto majú moderný farebný a elegantný model. Spoločnosť má sedem rôznych dverí do miestnosti, z ktorých každý je umeleckým dielom. Ale na rozdiel od väčšiny umeleckých diel ich môžu obdivovať aj susedia – sú skvelé ako bočné vchodové dvere.

Návrhy interiérových dverí – posuvné sklenené dvere

moderné sklenené posuvné dvere

Skrinka so sklenenými dvierkami

Spálňa so skrinkou so sklenenými dverami

Posuvné dvere sú obzvlášť užitočné ako rozdeľovače miestností v malých bytoch. Tieto nádherné návrhy interiérových dverí od Albed ponúknite zaujímavú alternatívu, ako môžete rozdeliť svoju izbu. Sú priesvitné a vhodné do rodiny. Obývaciu časť je možné na tomto trávniku rozdeliť na jedáleň, obývaciu izbu a malú knižnicu. Môžu byť tiež použité ako dvere skrinky.

Trendové farby pre rok 2013 – interiérové ​​dvere od Karima Rashida

moderné vchodové dvere - vnútorné dvere

Zelené dvere do miestnosti

moderný zelený dizajn interiérových dverí

Ak potrebujete do domu čerstvú farbu, môžete ísť na tento nádherný Návrhy interiérových dverí od Karima Rašída za Albed rozhodnúť sa. Pôsobia sochársky – kľučky dverí sú skryté a pôsobia veľmi esteticky. Vhodný do moderných minimalistických interiérov.

Vstupné dvere z nerezovej ocele

Trendy kovových predných dverí

Prvý dojem je vždy obzvlášť dôležitý. Spoločnosť Formy + povrchy ponúka luxusný a inovatívny dizajn predných dverí – kovové dvere. Každé vchodové dvere sú mozaikou z rôznych kovových prvkov. Vďaka prevedeniu pôsobí dom očarujúcim dojmom a priťahuje pozornosť.

Posuvné dvere v trendovom dizajne

Posuvné dvere-moderné stenové panely

Obrazovka Raydoor

Obrazovka Raydoor

Posuvné dvere z Raydoor ponúkajú rozmanitú a pôsobivú alternatívu k tradičným dizajnom. Modely sú pre odhodlaných ľudí, ktorí hľadajú modernú estetiku a funkčnosť v jednom. Dvere sa skladajú z priesvitných panelov, ktoré tvoria rôzne vzory. Systém je ponúkaný v rôznych farbách a je možné ho prispôsobiť interiéru.

Vstupné dvere od Keratür – bezpečné, odolné, inovatívne

moderné vchodové dvere Drevená oceľ Keratur

Keratur uviedla na trh vynikajúcu zbierku moderných predných dverí. Modely boli ocenené cenou za dizajn za dlhú životnosť a inovatívnu výrobu. Praktické, bezpečné, stabilné – to je najlepší spôsob, ako popísať exkluzívne vchodové dvere.

Návrhy interiérových dverí na posuvné dvere Bartels

moderný dizajn systému posuvných dverí

Ak hľadáte inšpiráciu Návrhy interiérových dverí potom tieto kreatívne posuvné dvere z Bartels určite páčilo. Dizajnové dvere do miestnosti je možné perfektne kombinovať s priemyselne elegantným interiérom. Sú vyrobené z dreva a majú minimalistický vzhľad.

Talianska šik a klasická elegancia – dvere do miestnosti od Tonina

Kožené dvere do miestnosti-kamene Swarowski

Talianska spoločnosť Tonin je s ich luxusom Návrhy interiérových dverí známy. Dvere do miestnosti ste obložili kožou. Dvere vyzerajú ako ušľachtilý doplnok akéhokoľvek klasického zariadenia a sú ozdobené kameňmi Swarowski. Návrhy sú k dispozícii v širokej škále farieb – od ružovej a modrej po hnedú a zelenú.

Moderné a chladné dvere do miestnosti

moderný dizajn drevených rámov skladacích dverí

Sklopné dvere v elegantnom dizajne

Sklenené dvere skladacie dvere dom vchodový záhradný nábytok

Moderné a chladné dvere do miestnosti z Nana Wall ponúkajú vzrušujúcu alternatívu k tradičným dverám – skladacie dvere, ktoré hladko spájajú vnútro s vonkajším priestorom. Aj keď sú dvere zamknuté, rám dverí je takmer neviditeľný a môžete si vychutnať nádherný výhľad.

Systém sklenených dverí od spoločnosti Solarlux

inovatívne skladacie dvere-moderné zariadenie domu

Sklenené dvere s dobrou izoláciou

Stavba domu so sklenenými dverami

Dvere z Solarlux sa vyznačujú moderným dizajnom – sú ponúkané so zárubňami z dreva, hliníka, alebo kombináciou oboch materiálov. Môžu byť vyrobené na mieru a prichádzajú v mnohých veľkostiach a rozmeroch. Poskytujú dobrú izoláciu a otvárajú dom na 180 stupňov pre životné prostredie.