Okná a dvere

Plisé žalúzie – prispôsobené clony na ochranu osobných údajov a ochrana pred slnkom pre všetky okná

moderne zariadené rolety skladané zrkadlá voľne stojace

Moderná dekorácia okna a variabilná ochrana pred slnkom pre každý tvar okna s plisovanými žalúziami na mieru

Dizajn okna ovplyvňuje kvalitu bývania, vizuálne aj funkčne, oveľa viac, ako si mnohí myslia. Nielenže je možné doplniť osobný vkus a štýl zariadenia alebo nastaviť farebné akcenty, ale predovšetkým je možné poskytnúť potrebnú ochranu súkromia a slnka.

Ak chcete navrhnúť svoje okná nielen krásne, ale aj podľa moderných aspektov s ohľadom na efektívne využitie denného svetla, energeticky úspornú tepelnú ochranu alebo dávkovanie zdravého svetla, potrebujete veľmi univerzálne, flexibilne ovládateľné a presne padnúce súkromie a slnko ochrana na okne. Pretože v závislosti od dennej doby alebo ročného obdobia, tvaru okna alebo orientácie okien sú kladené najrozmanitejšie požiadavky na účinnú ochranu súkromia a slnečnú ochranu. Skladané žalúzie na mieru ponúkajú presne túto všestrannosť, ktorá sa prejavuje nielen veľkým výberom tkanín, ale aj veľkým počtom modelov..

Ochrana osobných údajov a ochrana pred slnkom s plisovanými žalúziami – funkcie a vlastnosti

Látky žltá nástenná dvojmiestna pohovka dizajnové dekoračné vankúše

Nájdete tu obzvlášť veľký výber napríklad skladaných tkanín na individuálne prispôsobenie. B. na plissee.org. K dispozícii je viac ako 400 tkanín v rôznych prevedeniach, farbách a vlastnostiach. Aby ste tu našli správnu skladanú tkaninu rýchlejšie, môžete použiť rôzne možnosti filtra, napr. B. podľa farieb, priepustnosti svetla, tepelnej ochrany alebo vzoru.

Tepelná ochrana, ochrana súkromia a ochrana pred slnkom v lete aj v zime

Rolety do obývačky nápady na bývanie nápady útulné posedenie drevené stoličky

Fotometrické hodnoty, ktoré poskytujú informácie o tom, koľko slnečného svetla sa odráža, absorbuje alebo prepúšťa skladaná tkanina, sú obzvlášť dôležité pre požadovanú ochranu proti slnku na okne. Vysoká hodnota odrazu vždy znamená vysokú úroveň tepelnej ochrany. Vysoká hodnota prenosu pre vysokú úroveň prenosu svetla. Aby bolo možné v lete ponúkať lepšiu tepelnú ochranu, skladajú sa žalúzie s tepelnou ochranou spravidla na zadnej strane s reflexným povlakom. Tá môže byť biela, strieborná alebo lesklá ako perleť. Voštinové plisované rolety obmedzujú výmenu tepla pri okne iným spôsobom: vďaka voštinovej štruktúre vytvárajú ako vzduchové vankúše na okne ďalšie vzduchové komory, takže tepelné straty je možné v zime tiež výrazne obmedziť..

Svetlé dávkovanie na ochranu pred stmavnutím alebo oslnením

Pohovka dizajnérsky nábytok stolička nástenná polica drevené podlahy

Skladané textílie sú k dispozícii v rôznych svetelných priepustnostiach od priehľadných po polopriehľadné alebo od tmavých po tmavšie. Priehľadné textílie ponúkajú takmer žiadnu ochranu pred svetlom a v tmavších farbách je možné ich použiť iba ako svetelný filter. Trochu viac ochrany napr. B. na druhej strane pred efektmi oslnenia na obrazovke ponúkajte polopriehľadné textílie v tlmených farbách alebo tlmené tkaniny, ktoré prepúšťajú iba malé množstvo svetla. Na účinné zatemnenie sa odporúčajú skladané zatemňovacie rolety, ktoré sú úplne nepriehľadné. To, koľko svetla chcete prepúšťať oknom, je samozrejme možné tiež určiť plynulým ovládaním skladaných žalúzií..

Ochrana súkromia s nepriehľadnými skladanými žalúziami

čiernobiely nápad na klasický dizajn

Ak chcete chrániť svoj obytný alebo pracovný priestor pred nechcenými pohľadmi, skladaná roleta je veľmi vhodná ako obrazovka na ochranu osobných údajov. Pretože na jednej strane je z čoho vyberať veľký výber nepriehľadných tkanín, a na druhej strane môžete skladanú žalúziu umiestniť presne tam, kde je obrazovka súkromia potrebná, vďaka variabilnej ovládateľnosti. Polopriehľadné skladané rolety sú ideálne ako priesvitné obrazovky na ochranu osobných údajov. Ak chcete dosiahnuť dobrú tepelnú izoláciu alebo zatemnenie súčasne, môžete zvoliť tlmené skladané žalúzie alebo zatemňovacie rolety..

Plisované žalúzie so špeciálnymi nátermi

Nastavte obývaciu izbu denná posteľ s ochranou proti slnečnému žiareniu

V závislosti od miesta použitia treba pri výbere materiálu dbať aj na vhodnosť materiálu. Špeciálne nátery a druhy tkanín robia z. B. je zaistená vhodnosť vlhkej miestnosti na použitie skladanej rolety v kúpeľni alebo v zimnej záhrade. Skladané látky spomaľujúce horenie a antibakteriálne skladané textílie odpudzujúce špinu sú tiež súčasťou veľkého výberu tkanín pre Plisé vyrobené na mieru na plissee.org nájsť.

Skladané modely pre obdĺžnikové, šikmé alebo okrúhle tvary okien

Farebná televízna skrinka so šikmou strechou chráni zrak pred slnečným žiarením

Vďaka skladacej štruktúre skladaných tkanín a inovatívnej napínacej a koľajnicovej technológii je možné skladané žalúzie vyrábať na mieru pre najrozmanitejšie tvary okien. Výber modelov siaha od napnutých a voľne visiacich plisovaných žalúzií pre obdĺžnikové okná až po systémy plisovaných svahov alebo lichobežníkové skladané žalúzie až po napnuté skladané rolety pre strešné okná alebo stropné okná. Tieto sa líšia nielen svojim tvarom, ale aj rôznymi možnosťami ovládania. Aj okrúhlym tvarom okien je možné prispôsobiť ochranu súkromia a ochranu pred slnkom plisovanými žalúziami. V prehľade modelov na plissee.org nájdete viac ako 30 rôznych skladaných roletových tvarov, ktoré môžete nakonfigurovať podľa svojho želania s požadovanou tkaninou a rôznymi možnosťami montáže a prevádzky.

Skladané možnosti montáže

moderné štýlové zariadenie skladané žalúzie namiesto závesov

Tiež kvôli veľkému výberu možností inštalácie majú skladané žalúzie o niečo pred ostatnými systémami ochrany pred slnkom pre okná. Inštalácia do zasklievacej lišty je obzvlášť praktická a elegantná, a preto je zvyčajne určená ako štandardná inštalácia. Väčšinu skladaných modelov je možné pripevniť aj na okenné krídlo, do výklenku, na stenu alebo strop. Zvlášť žiadaná je skladaná skladaná žalúzia bez vŕtania. To je možné na všetkých bežných plastových oknách, pričom je možné použiť nielen upínacie nosiče, ale aj nosiče lepidiel. To vám umožní pripevniť skladanú roletu na povrchy okien, ktoré sa nedajú otvoriť bez vŕtania, napr. B. na svetlíkoch.

Vďaka tomuto veľkému počtu prevedení, tkaninovým funkciám, skladaným modelom a možnostiam montáže a prevádzky získate pomocou skladanej žalúzie na mieru presne takú ochranu súkromia a slnka, akú potrebujete, a nemusíte robiť žiadne kompromisy, pokiaľ ide o individuálna dekorácia okna. A ak chcete zistiť, či pre vaše okno niečo je alebo koľko stojí skladaná žalúzia na mieru, môžete použiť konfigurátor www.plissee.org Neváhajte to vyskúšať a vopred požiadajte o bezplatné vzorky skladanej látky.

Ak si nie ste istí, či skladané rolety vôbec zapadajú do vášho bytu a vášho životného štýlu, stojí za to pozrieť sa na veľkú galériu na ochranu pred slnkom nižšie. www.plissee.eu. Na tejto stránke sú znova a znova uverejňované nové obrázky šťastných plisovaných nevidomých zákazníkov.

Vstupná hala rolety skladané látky dvojfarebné nahé neutrálne