Obklady stien

Umelecké tapety z kolekcie Roma Roma od Yo2

váza-ako-s-vekom-stojace-vo vzduchu

the Rómska rómska zbierka od Yo2 výtlačky umelecké tapety digitálnym spôsobom s výberom troch farebných variácií pre každý dizajn. Každý vybraný dizajn je vytlačený na vysokokvalitnej netkanej textílii s prekvapivým efektom, že na stene je skutočné umenie, ktoré je úplne umývateľné.

Umelecké tapety – detaily

Tieto tapety sú vyrábané ohňovzdorné a umývateľné

Rómski Rómovia umelecké nástenné maľby sa vyrábajú v Holandsku. Letové pásy sú široké 46,5 cm a vysoké 270 cm, aj keď je možné objednať aj nekonečné panely. Ak majú vaše steny inú šírku a dĺžku, tapety sa prispôsobia jednotlivo. Materiál, ktorý séria Roma Roma používa, je netkaný materiál s hmotnosťou 130 gramov na m2 bez PVC a s fotografickým povrchovým materiálom s hmotnosťou 50 gramov na m2 na báze akrylovej vody.

Umelecké tapety od Yo2 s určitými vlastnosťami

Žena-Kto-Sedí-Róm-Rómska zbierka

Povrch tapety je označený textilnými tkaninami. Rómski Rómovia umelecké tapety sú výrazne silnejšie a krajšie ako väčšina tapiet na trhu. Povrchová štruktúra je umývateľná a má kontrolovanú odolnosť proti poškriabaniu. Každý prvok tapety má povrchový odpor bez rozťažnosti a dá sa v suchom stave oddeliť a po renovácii opäť pripevniť na požadovanú stenu a miesto. Je dôležité použiť správnu voľbu lepidla. Ak obrázok vyžaduje viac ako jeden panel, je vedľa seba pripevnených niekoľko roliek tapety a každý panel je očíslovaný. Aplikácia začína zľava doprava. Tapety sú vyrábané podľa najvyšších štandardov a je zaručené, že budú požiarne a umývateľné.

Súprava príborov na stenu

Jednotlivé panely sú rozoznateľné, ale efektívne prezentované

Jeden muž v jasných farbách

Umývateľné rúno s krásnymi tlačovými farbami

stôl-nakreslený-na-ceruzku-oranžový-farebný-stôl

Umelecké dielo na stene, ako vo vašej vlastnej galérii 

Stojacia lampa s látkovým tienidlom

Ako skutočné predmety na stene

Vešiaky na páv a klietku

Umenie tlače na netkané textílie

-klasická-svietnik-stolík-dizajn-vyrobený z dreva

Ako ručne vyšité na stenu

sivá stolička-abstraktné kvety

digitálne vytlačené-tapety-od-Roma-Roma