Obklady stien

Stenový dizajn s farbami – nápady v zlate a jemných zlatých nuansách

Pri návrhu steny je zlatá farba steny pravdepodobne extravagantnejšia. Žiarivé zlato na stenách obývačky je vnímané ako svieže, klasické a ušľachtilé a zaisťuje luxusné pohodlie. Vďaka farbe a jemným alebo lesklým nuansám si môžete vytvoriť svoj vlastný osobný pocit, že ste doma. Tu je niekoľko inšpirácií, ktoré môžete využiť vo svojom interiéri!

Dizajn steny s farebnými nápadmi pre luxusné farby stien

Nástenný dizajn s farbami-zlato-mramor-gauč-biela-lampa-arco

Stenový dizajn vo vašich vlastných štyroch stenách má veľký vplyv na nálady a pocity. Aby ste sa cítili príjemne, mali by ste si vybrať tie farby, ktoré vás pozitívne naladia. Tónový svet farby zlata sa môže líšiť. S výberom správneho odtieňa sa môžete poradiť u špecializovaných predajcov. Nechajte si ukázať niekoľko zlatých tónov alebo ich skombinujte jednotlivo.

Stenový dizajn s farbami zlatá-luxusná-kúpeľňa-čierna-biela-voľne stojaca vaňa

Povrch pozlátenej steny sa mení v závislosti od dopadu svetla a vyzerá ako skutočný drahý kov – tým vylepší váš domov. Majte však na pamäti, že úplne zlatá miestnosť môže byť príliš veľa. Zlato funguje najlepšie vtedy, ak sú zahrnuté aj iné farby, napríklad na susednej stene a keď sa používa iba ako prízvuk. Je lepšie kombinovať zlato s nenápadnými farbami. Alternatívne môžete bielu stenu ozdobiť samolepkou na stenu alebo okrajom v zlatej farbe.

Skrášľujúci nábytok so zlatým listom – návody a nápady na dizajn

Zlatá farba na strope a stene je skutočným vrcholom v byte v New Yorku

Farebné prevedenie v obývacej izbe s lesklými zlatými odleskami

Vylepšite byt zlatou farbou na stenu

Stenový dizajn s farbami zlata-spálňa-fragmenty-svetelná posteľ

Ak zmiešate zlatý tón s inými tónmi v dizajne steny s farbami, môžete vytvoriť veľmi vznešené prostredie. Zlato môže určite nastaviť štýlové akcenty. Zlato s Prašná ružová je úžasne vhodný do spálne. Zlato zmiešané s jasným Žltozelená, trstinovo zelená alebo horčicovozelená, vyžaruje zvláštne teplo. S Čokoládovo hnedá opäť sa zdôrazňuje nádhera zlata. Kašmír je tiež harmonickým sprievodom. Svetlohnedá, okrová, siena a zlato vytvára nádherne pokojnú atmosféru a dáva obyvateľovi pocit bezpečia a bezpečia. tyrkysová a zlato sú tiež obľúbeným farebným duom.

farebná kombinácia zlatá, tyrkysová a biela v obývačke

Skombinujte ušľachtilé zlato so zodpovedajúcimi farbami do štýlovej obývačky

stena-design-farba-zlato-moduly-obklady-reliéf-štruktúra-gauč

Šetrite so zlatou farbou a vymaľujte napríklad okennú stenu zlatom. Zlaté doplnky dodávajú miestnosti niečo isté. Aby ste mohli zlato dobre integrovať do prostredia bytu, môžete do miestnosti umiestniť aj predmety z mosadze – napríklad s podlahovou vázou sa váš domov stane výrazom vašej osobnosti.

Zlatá a tmavá farba sa k sebe hodia

stena-design-farba-zlatá-toaleta-čierna-reliéf-bloecke-osvetlenie

Zlato však možno ideálne integrovať do miestností, ktoré majú viac ako štyri povrchy stien. Ak je táto miestnosť otočená aj na juh, budete tu môcť zažiť nádherné svetlo. Svetlé miestnosti preto používajte obzvlášť dobre na zlaté povrchy. Vďaka tejto metalickej farbe môžete tiež veľa vyťažiť z malých miestností. Odráža svetlo a miestnosť sa zdá byť väčšia.

Farebné akcenty so zlatým efektom

luxusná spálňová stena-pruhy-zlatá farba-trblietavá-stena-dizajn

Malý výklenok alebo okennú stenu môžete vymaľovať svetlým, nie príliš lesklým zlatým tónom, zatiaľ čo zvyšok miestnosti je vyzdobený svetlým tónom. Obe farby môžete oddeliť úzkym pásikom o niečo tmavšej farby. Na to sú dobré aj hranice.

Stenový dizajn s farbami – nápady na akcenty v zlate

Zlato-zamatovo-trblietavé-stena-dizajn-svetlo-omietka-efekt-hodnotné

Ak má vaša izba obloženie steny, môžete to tiež skombinovať so zlatým tónom tým, že na ňu stenu jednoducho namaľujete. Máte na výber medzi rôznymi zlatými tónmi v matnom alebo lesklom prevedení. Obloženie môže byť tiež natreté podľa želania. S bielym drevom vyzerá miestnosť obzvlášť elegantne, v šedej môže pôsobiť modernejšie a v čiernej môže byť dokonca extravagantná a neobvyklá.

Kúpeľňový dizajn-en-móda-prvky-klasika-kúpeľňový-nábytok-zlatá farba

Obloženie stien nie je v kúpeľniach ničím neobvyklým. Môžete teda perfektne implementovať dizajn steny s farbami, ako je zlatá a kombinácia s obložením. V takto navrhnutej miestnosti je drevená podlaha tiež veľmi pekná, pretože pôsobí útulnejšie a ešte teplejšie. Je vhodné zvoliť odtieň dreva, ktorý je podobný zlatému, aby sa vytvorila určitá harmónia a príjemná súhra farieb.

Nápady na luxusnú stenu-farbu-zlato-pohodlie-textúru-obývačku

Pri navrhovaní steny nemusí ísť nutne o farbu na stenu. Na obklady je možné použiť aj tapety a dokonca aj kovové prvky. Myšlienka vo vyššie uvedenom príklade je veľmi zaujímavá a originálny prízvuk bol vytvorený z malých kovových platní, ktoré pripomínajú rybie šupiny. Takéto kovové povrchy je možné kombinovať s inými. Na tento účel slúži skrinka v striebornej farbe.

zariadenie obývačky-nápady-teplé-teplé-steny-maľovanie-koberec-purpurový-vzor

Ak je v obývacej izbe dostatok svetla a ďalších jasných prvkov, je možné zvážiť aj navrhnutie všetkých stien v ušľachtilej farbe steny. Mäkká textúra, ako je typické pre tapety, je obzvlášť vhodná, pretože vytvára útulný nádych, zatiaľ čo hladké a lesklé povrchy pôsobia chladnejšie a elegantnejšie..

zlatá maľba-obývačka-steny-extravagantné-umenie-decó-zariadenie

Čierna a zlatá je obzvlášť extravagantná a očarujúca farebná kombinácia. Ak ste sa rozhodli pre zlaté steny, môžete ich doplniť rovnako zlatými závesmi a čiernym alebo veľmi tmavým nábytkom a vytvoriť tak zaujímavý kontrast. Extravagantný vzhľad môžete dokonca vylepšiť inými výraznými farbami dekorácií a bytových doplnkov.

Elegantné pohodlie so zlatom

Farba steny-zlato-pohodlie-moderná kúpeľňa-trendy v zariaďovaní

Stenový dizajn v zlatých a bielych farbách je možné použiť aj pre moderný štýl zariaďovania. Skvelým príkladom je táto kúpeľňa. Sprchovací kút pozostáva z bielych dlaždíc s niekoľkými zlatými mozaikovými akcentmi, pričom stena nad umývadlom má ušľachtilý zlatý tón, ktorý je vďaka bielemu nábytku ešte účinnejší.

Luxusné, teplé prostredie v zlatej farbe

Herňa-biliardový stôl-stena-dekorácia-s-atmosférickými prvkami

Použitím podobných farieb pre celý dizajn miestnosti môžete vytvoriť všestrannú teplú atmosféru. Skombinujte zlaté steny, napríklad s dreveným stropom a béžovými dlaždicami a nábytkom v zodpovedajúcej farbe. Na bytové doplnky používajte teplé farby, ako je červená, oranžová a žltá. Výsledkom je stredomorský nádych, ktorý môžete dokonca zvýrazniť vhodnými dekoráciami.

Živá stena s trblietavým, zamatovým efektom

Spálňa-okno-stena-zadná stena-lesklá-zlatá-s-jedinečnými-kreatívnymi efektmi

Tu vidíte, ako účinný môže byť zlatý lesk v jasne osvetlenej miestnosti. Akcentačná stena sa nachádza priamo oproti panoramatickému oknu, a preto je priamo osvetlená denným svetlom a keď je pekné počasie, aj slnkom. Naozaj jedinečné, nemyslíte? Tento typ dizajnu steny s farbami dokonca trochu okorení inak jednoduchý, moderný štýl.

Zlato v sadrovom vzhľade

rustikálny-kúpeľňa-stena-hraničná-maľba-svetlý-nie-lesklý-zlatý tón

Z tyčiniek a brezovej kôry bola v tejto kúpeľni vytvorená krásna a prirodzene vyzerajúca kombinácia. Ak chcete do svojho domova vniesť prírodu a nechcete sa zaobísť bez krásnej akcentovej farby, môžete to využiť ako inšpiráciu. Samozrejme, aby sa vytvorila určitá harmónia, mali by sa zvážiť aj prírodné textílie pre žalúzie a ďalšie veci.

Trendový dizajn s ozdobami

Obývacia izba-zlatá-jemne-štruktúrovaná-tapeta-trendy-dizajn

Pre dizajn tejto spálne bola zvolená pomerne jemná zlatá farba. Spojili sa dve nuansy, ktoré sú tiež ozdobené atraktívnymi ozdobami a pôsobia tak obzvlášť vznešene. Na strope je tiež akcent vo vysokom lesku, ktorý to celé opäť odráža.

Zlatú stenu môžete uvoľniť pomocou nástenného umenia

Nástenný dizajn-s-farbami-nápady-spálňa-zlaté-jemné-omietky-efekt

Dobrá atmosféra v kúpeľni

Zlaté-interiérové-dekorácie-kúpeľne-steny-vaňa-voľne stojace-červené-rolety

Tónovanie inými farbami

Stredomorská obývačka-obývačka-živé-akcenty-dobrá atmosféra

Nástenný dizajn s farbami – zlatý v interiéri

spálňa-stena-dizajn-s-farbami-nápady-tónované-zlaté

Zamatovo zlaté

obývačka-domáce-kino-nábytok-sedacia súprava-pohodlné-steny-ušľachtilé-zlatené

Očarujúce detaily miestnosti

kúpeľňa-niekoľko-povrchov-stien-teplých-zlatých tónov-maľba-stredomorského štýlu

Interiér v zlatom prevedení

Okenná stena-sivá-maľba-nábytok-klasika-zlaté-akcenty-závesy

Zlatá stena s unikátnymi kreatívnymi efektmi

Zlato-stena-omietka-textura-trblietave-zamatovo-efekt-stena-dizajn-napady

Dekorácia s atmosférickými prvkami 

Farebné akcenty-so zlatým efektom-lišty-očarujúce-izbové-detaily-nápady

Zlato jemne štruktúrované

čierno-zlaté-spálne-farby-plné napínaných plisovaných žalúzií-okien

Kachľová stena v zlatej farbe

nápady na kúpeľňové steny-obklady-zlatá-čierna-stena-zrkadlo-márnosť

Zlato pre pohodlie na chodbe

Farba steny-zlato-pohodlie-interiérové ​​schody-stena-umenie-štýlové-osvetlené

Studená modrá udáva tón

Zlato-tónované-s-inými-farbami-modrá-kúpeľňa-stena-dizajn-s-farbami-nápady

Bordeaux v kombinácii so svetlým zlatom

bordovo-červeno-farebné-akcenty-subtílne-zlatom vymaľované-steny