Obklady stien

Pieskovcové dlaždice – pôvodný obklad na stenu do obývačky

Dizajn z pieskovcovej dlaždice-Lithos

the Pieskovcové dlaždice sú skvelým spôsobom, ako okamžite vyvolať záujem o dizajn steny a pridať akcenty do elegantnej textúry steny. Kolekcia Nuance od Lithos Design ponúka vysoko kvalitné a ultramoderné varianty obkladov stien v moderných bytoch.

Reliéfne pieskovcové dlaždice s rôznym dizajnom

Štvorcový vzor z pieskovcovej dlaždice Lithos

Reliéfny povrch Pieskovcové dlaždice sa vyrába na 6 CNC strojoch. Originalita návrhov je preto posilnená zručnými procesmi rezania, spracovania a tvarovania. Vyzerá to, že svetlo sa hrá na pieskovci, vytvára zaujímavé optické efekty a zvyšuje kontrast. Šedá je štýlová a elegantná. Tieto originálne návrhy vytvoril Raffaelo Galiotto.

Pieskovcové dlaždice Lithos – moderný taliansky príbeh vášne

Obklady na pieskovec v talianskom štýle

Príbeh Lithos Design je krásny taliansky príbeh vášne, know-how a špičkových technológií. Spoločnosť založili bratia Claudio a Alberto Bevilacqua. Dizajnér Raffaelo Galiotto obohatil značku svojim štýlom a prispel k tomu, že táto nádhera Pieskovcové dlaždice okamžite rozpoznateľné.

Originalita a štýl v modulárnom dizajne stien

Pieskovcová dlaždica dekoratívny vzor Lithos

Tajomstvo Dizajn Lithos Výrobky sú skryté v modulárnych stenách – v prirodzenom opakovaní podobne vyzerajúcich Pieskovcové dlaždice. Návrhy majú originalitu a to je zdôraznené. Lithos je uznávaný ako jeden z najinovatívnejších startupov na trhu s kamenným dizajnom. Môže sa spoľahnúť na mladých zamestnancov, ktorí sú orientovaní na zákazníkov a majú jasné nápady. S autentickým podnikateľským duchom sa dizajnéri pozerajú stále ďalej a nechávajú sa svojou prácou inšpirovať.

Sivý dizajn steny – dekoratívny vzor reliéfu

dekoratívne dlaždice z prírodného kameňa vzor sivá

Nástenný dizajn so zaujímavými vzormi vĺn

Vlnový vzor litos z dlaždíc z prírodného kameňa