Nápady na vianočné dekorácie

Tipy na darčeky pre mužov – rozdajte radosť na Vianoce

Tipy na darčeky pre mužov Vianoce-prekvapenie-milovaní

Každý rok pred Vianocami stojí človek pred otázkou: Čo darujem svojmu blízkemu? Zvlášť ak ste spolu už roky alebo ste ženatí, v určitom okamihu vám dochádzajú nápady na darčeky pre mužov. Tu je niekoľko sladkostí, ktoré vyčaria úsmev na akejkoľvek tvári muža.

Tipy na darčeky pre mužov – vintage hodinky pre muža, ktorý si potrpí na štýl

nápady na darčeky-muži-vianočné-vinobranie-náramkové hodinky-štýl-uvedomelé

Málokto môže v súčasnej dobe ignorovať trend vinobrania: nábytok, elektrické spotrebiče, oblečenie a šperky – v dizajne z dávnych čias všetko žiari. Najmä vintage hodinky pre ženy i pre mužov – obzvlášť štýlovo orientovaný radi ich nosíte v kombinácii so zodpovedajúcimi manžetovými gombíkmi – v súčasnosti sú veľmi obľúbené. Prečo neurobíte radosť svojim blízkym starožitným chronografom? Známky používania a starnutia robia tieto hodinky jedinečnými – nenájdete tu 15. augusta 08. Pretože práve tieto malé „chybičky“ robia každý jeden predmet jedinečným. Vintage hodinky sú zvyčajne klasicky jednoduché a budú skvele vyzerať na zápästí každého štýlového muža. Prípadne môžete samozrejme nájsť staré hodinky starého otca a darovať ich svojmu partnerovi napríklad spoločne s rodičmi alebo starými rodičmi.

Tipy na darčeky pre mužov – darujte nezabudnuteľné chvíle

nápady na darčeky-muži-vianočné-dobrodružné-darčeky-indoor-parašutizmus

Na Vianoce chcete darovať niečo, na čo sa potom bude dlho spomínať. Čo môže byť lepšie, ako dopriať svojmu blízkemu pár nezabudnuteľných chvíľ? Dobrodružné darčeky prinášajú spestrenie pod vianočným stromčekom a ak sú dobre vybraté, urobia obdarovanému veľkú radosť. A keďže poznáte svojho blízkeho skrz -naskrz, presne viete, či by pre neho bol výlet na štvorkolke, indoor skydiving alebo deň paintballu tým pravým darčekom. Pre fanúšikov piva a kohokoľvek, koho zaujíma umenie varenia piva, je napríklad kurz varenia piva alebo ochutnávka piva veľmi individuálnym darom. Málokedy sa stane, že si doprajete také „bonusy“ – tým je darček niečím výnimočný.

nápad na darček-vianoce-muži-prekvapenie

Pokiaľ je to možné, vždy by ste mali vyberať dobrodružné darčeky pre dve osoby, aby sa obdarovaný mohol podeliť o radosť so svojim spoločníkom. tu ešte viac nápadov na originálne dobrodružné darčeky.

Sebavedomí muži majú radi pohodu

nápady na darčeky-muži-vianoce-wellness-poukážky

Málokto z mužov by otvorene priznal, že si rozmaznávanie v kúpeľoch dopraje pravidelne. to je Wellness už dávno nie je čisto ženskou záležitosťou. Ak váš milovaný veľa pracuje a je neustále napätý a chorý, wellness deň dokáže zázraky. Možno pri otváraní darčeka neskočí do vzduchu, ale potom bude veľmi vďačný za malú prestávku od každodenného stresu..

nápady na darčeky-muži-vianoce-wellness-masáž-chrbát-wellness-víkend

Na internete je množstvo poskytovateľov, ktorí ponúkajú wellness výlučne pre mužov. Či už ide o masáž chrbta, ošetrenie tváre alebo reflexnú masáž chodidiel – v závislosti od vašich preferencií budú muži s týmto darčekom rozmaznávaní od hlavy po päty. Prípadne je tu wellness víkend pre dvoch. Perfektný vianočný darček pre skutočných workoholikov.

Pre neslýchané talenty

nápady na darčeky-muži-vianoce-šípky

Tento darček je určený pre tých, ktorí ho obzvlášť pozorne počúvali. Spomenul váš milovaný v určitom okamihu, že sa chceli pred rokmi naučiť hrať na gitare alebo im často na pánskom večeri chýbal terč na šípky? Potom poďme získať to, čo ešte chýba, našťastie pre mužov. Svedčí to o tom, že vždy máte otvorené ucho pre priania svojho partnera – bez ohľadu na to, ako bláznivé alebo hlúpe. S takýmito darčekmi naozaj nič nepokazíte, iba môžete urobiť všetko správne.

nápady na darčeky-muži-vianoce-ročník-náramkové hodinky-huguenin

Práva k obrázku: Flickr Vintage šaty Huguenin, späť z prevádzky Chlap