Nápady na vianočné dekorácie

Mini kvadrokoptéra ako darček pre mužov s hravým inštinktom

mini-kvadrokoptéra-skeye-piko-prst

Vďaka rýchlemu rozvoju technológie získali drony veľkú popularitu. Okrem toho, že drony robia skvelé fotografie z vtáčej perspektívy, doručujú aj malé a stredné balíky. Dnes vám ukážeme jednu skvelú Mini kvadrokoptéra, ktorí dokážu v každom mužovi prebudiť herný inštinkt.

Mini kvadrokoptéra Skeye Pico

mini-kvadrokoptéra-skeye-piko-najmenší-dron

Skeye Pico Drone váži iba 7 gramov a je pravdepodobne najmenším dronom na svete s veľkosťou 2,2 x 2,2 x 1,9 centimetra. Mini Quadcopter Skeye Pico je taký malý, že sa zmestí iba na konček prsta. Je to pekná hračka, ktorá je vhodná pre deti a veľkých chlapcov.

Mini kvadrokoptéra Skeye je pekná hračka

mini diaľkové ovládanie kvadrokoptéry

Mini dron je možné ľahko ovládať pomocou súvisiaceho diaľkového ovládača, má 3 úrovne citlivosti a technológiu RFT (Ready-to-fly). Skeye Pico môže nielen plávať hore alebo dole, ale vďaka 6-osovému systému riadenia letu a citlivosti gyroskopu dokáže aj skutočné letové manévre. Farebné LED svetlá ho robia dobre viditeľným aj v tme.

mini-kvadrokoptéra-skeye-piko-jednoduchá preprava

Malý dron sa zmestí do zodpovedajúceho, farebne zladeného diaľkového ovládača a dá sa ľahko prepravovať kdekoľvek. Maximálna vzdialenosť je približne 50 metrov a doba letu je iba 7-8 minút. Od tejto maličkosti ste naozaj nemohli čakať viac. Batéria 3,7 V potrebuje na nabitie iba 30 minút.

mini-kvadrokoptéra-skeye-piko-modré-led-svetlá

mini-kvadrokoptéra-skeye-piko-2-centimeter

mini-kvadrokoptéra-najmenší-na-svete-skeye-piko-dron

mini-kvadrokoptéra-diaľkové ovládanie-hračka-muška

Mini dron Skeye s kamerou

mini-kvadrokoptéra-hd-kamera-skeye-mini

Dron Skeye Pico nemá kvôli malým rozmerom HD kameru, ale jeho sesterský dron Skeye Mini je o niečo väčší a môžete s ním fotografovať a natáčať videá..

mini-kvadrokoptéra-hd-kamera-dlaň-veľká

Mini kvadrokoptéry sú k dispozícii od TRNDlabs