Nápady na vianočné dekorácie

Zbohom vianočný stres – kreatívne nápady na darčeky nielen na poslednú chvíľu

Vianočné-diy-ucycling-balenie darčekové nápady

Domáce vianočné darčeky sú opäť veľmi trendy. Nové kľúčové slová sú „urob si sám“ alebo „urob si sám“ alebo upcykluj. Ekologicky uvedomelé využitie zdrojov nahromadených v priebehu rokov v domácnosti na očarenie príjemcu úplne novými kreáciami a jedinečnými predmetmi. Nielen na Vianoce, samozrejme. Zvlášť ako nápadité suveníry k narodeninám alebo pozvánkam na záhradnú párty môžete získať aaahs a oohs. V tomto článku nájdete niekoľko kreatívnych nápadov na darčeky, ktoré sa dajú ľahko a rýchlo replikovať.

Nápady na darčeky z lepenky

Tipy na darčeky -vianoce -cyklovanie-kartón-toaletné rolky

Kartón je napríklad veľmi dobrým východiskovým materiálom na otváranie šišiek založených na prírode. Z papierových roliek toaletného papiera môžete vytvoriť nádherné vianočné kalendáre tak, že ich zabalíte do farebného papiera a na prednú a zadnú stranu pribalíte kartónový obal, ktorý má na prednej strane zodpovedajúce číslo.

Tipy na darčeky vyrobené z murárskych nádob a plechoviek

nápady na darčeky-vianočné-lampáše-sprej-plechovky

Efektné držiaky na čajovú sviečku môžu byť vyrobené z plochých plechoviek, napríklad z tuniaka. Jednoducho odstráňte viečko a zvyšok plechovky nastriekajte farbou (napr. Zlatou alebo bielou). Potom namaľte na ozdobnú pásku alebo ozdobné motívy, ako je vianočný stromček atď., Alebo nastriekajte šablónou.

nápady na darčeky-vianočné-sklenené-vílové svetlá-vetvičky-cukríkové palice

Priestranné jednorazové okuliare je možné ľahko zmeniť na náladové svetlá. Jednoducho umiestnite svetelnú reťaz LED do skla a svetlo je pripravené. Okuliare je možné samozrejme tiež natrieť alebo nastriekať šablónami, aby sa dosiahli svetelné efekty. Postriekané zlatom / striebrom ich možno použiť aj ako vázu na vianočné vetvičky alebo dekoračné materiály.

nápady na darčeky-vianočný stromček-dekorácie-drotár-deti-soľ-cesto

Ak predsa len potrebujete tip na ozdobu vianočného stromčeka na poslednú chvíľu, môžete rýchlo pristúpiť k figúrkam zo slaného cesta. Pomôcť s tým môžu aj deti, pretože slané cesto sa dá veľmi rýchlo vyrobiť z dvoch dielov múky, dvoch dielov soli (najlepšie odmerajte pohárom) a ½ dielu vody, ktorá by mala byť čo najmenej vlažná. Cesto sa jednoducho vyvaľuje a vykrajuje ako bežné cesto na sušienky. Po dvoch hodinách sušenia pri izbovej teplote sa figúrky slaného cesta pečú jednu hodinu pri 60 až 80 stupňoch a opäť pri 100 až 120 stupňoch dve hodiny. Postavy potom môžu byť namaľované farbou a ozdobené trblietkami atď. Figúrky nielenže zanechajú trvalý dojem na vlastnom strome, ale sú tiež pekne zabalené ako darčeky.

nápady na darčeky-vianočné-darčekové tašky-urob si sám-drotár-hnedý papier

Nemáte po ruke darčekovú tašku? Vyrobte si sami! Z pevných listov kalendára si môžete sami veľmi rýchlo vyrobiť očarujúce darčekové tašky s veľmi osobným nádychom. Pokyny k tomuto a mnohým ďalším nápadom sú dostupné na internete.

Pretože kutilstvo je teraz takmer nevyhnutné a upcyklácia sa k nemu perfektne hodí, niektorí drotári a kreatívni ľudia už začali s vlastnými nápadmi. Tiež o tom premýšľate a stále hľadáte možnosti financovania? Investovanie do akcií je súčasťou dobrého portfólia financovania. Pod brokervergleich.com nájdite najlepších maklérov, ktorí vám dajú najlepšiu ranu za peniaze.

nápady na darčeky-drotár-vianoce-balenie-vianočný stromček