Nábytok

Moderný hliníkový záhradný nábytok od Kettal

Moderné hliníkové ležadlo

Kettal sa špecializuje na výrobu Terasový nábytok. Jej nová kolekcia s názvom Maia sa vyznačuje moderným dizajnom. Štýlový a moderný záhradný nábytok navrhla talentovaná španielska architektka Patricia Urquiola, ktorá pracuje v Miláne. Hliník zdôrazňuje trochu retro vzhľad nábytku a zároveň pôsobí veľmi súčasne. Pri výrobe záhradný nábytok boli použité materiály najvyššej kvality.

Moderný a elegantný – záhradný nábytok od Kettal

náhradný nábytok z hliníka do záhrady

záhradný nábytok by mali upútať pozornosť, mali by spájať funkčnosť a elegantný dizajn. Kettal dobre porozumel potrebám svojich zákazníkov a ponúka kolekciu, ktorá je očarujúca, ale aj veľmi praktická. Hodí sa do dvora, záhrady alebo dvora a vytvára pohostinnú a útulnú atmosféru. Nábytok ponúka relaxáciu pod holým nebom po dlhom dni v práci. Sú veľmi dobre premyslené – navrhnuté tak, aby boli odolné voči poveternostným vplyvom a dali sa ľahko pohybovať.

Moderný záhradný nábytok – kolekcia Kettal

Biely moderný záhradný nábytok

Hliníkový rám tohto záhradného nábytku je k dispozícii v dvoch farbách – čiernej a bielej, ale vankúše a stolíky sú k dispozícii vo viac ako 20 farbách. Prakticky nekonečné možnosti vzrušujúcich farebných kombinácií, ktoré uspokoja každý vkus. Okrem ponúk kolekcie Maia Kettal Nábytok na terasu, ktorý je navrhnutý podľa vašich základných zásad – štýlu a funkčnosti.

 Rebecca T..

moderný čierny nábytok do záhrady

moderné ležadlá k bazénu

moderné hliníkové stoličky a stôl v záhrade