Architektúra, dizajn bazéna

Zrekonštruovaná moderná rezidencia s elegantným interiérom

moderne zrekonštruovaná rezidencia v Singapure

Štýlové zrekonštruované moderné sídlo od ONG&ONG priťahuje pozornosť všetkých v pokojnej štvrti na západnom pobreží Singapuru. Rodinný dom na ulici 28 West Coast Grove bol kompletne zrekonštruovaný, aby do obytnej časti vstupovalo viac svetla. Dizajn bol vyvinutý s veľkým dôrazom na detail, čo viedlo k skutočnému útočisku s útulným interiérom a veľkou záhradou uprostred hektického mesta..

Svetlé a prírodné prvky definujú zrekonštruované moderné sídlo

Drevená fasáda-moderná-rezidencia-singapur

the zrekonštruované moderné sídlo  kombinuje prírodné materiály, ktoré odrážajú slnečné svetlo. Voda, čerstvý vzduch a exotické rastliny definujú vonkajší priestor. Mnoho pohodlných sedacích súprav sľubuje príjemné hodiny vonku pre celú rodinu. Jazierko s orientálnymi motívmi a zaujímavým osvetlením vytvára v záhrade magickú atmosféru. Vnútri boli steny roztrhané, takže prvé poschodie sa dalo bez problémov spojiť s terasou. Lesklé biele steny pomáhajú maximalizovať svetlo. Fasáda je rozsiahle presklená a ponúka krásny výhľad na okolitú zeleň a záhradu. Schodisko so skleneným zábradlím znižuje zábrany.

Zrekonštruovaná moderná rezidencia s elegantným interiérom

veľký obývačka-biely nábytok

the zrekonštruované moderné sídlo od  ONG&ONG sa vyznačuje elegantným bielym koženým nábytkom. Nábytok je obmedzený na minimum, aby interiér pôsobil priestrannejšie a ľudia sa tu mohli voľne pohybovať. Kuchyňa je zariadená úplne v bielej farbe – vstavané panely a veľa kuchynských skriniek „skrývajú všetko príslušenstvo, takže vyzerá úhľadne. Drevo je spojovacím prvkom medzi vonkajším priestorom a interiérom – bambusová strieška a steny obložené drevom v obývacej izbe vytvárajú útulnú atmosféru. Malé kamienky pred schodiskom zvýrazňujú a slúžia ako ozdoba.

Od Jaz

Zrekonštruovaná ochranná strecha – fasáda domu

zrekonštruovaný baldachýn domu

Elegantné schodisko so sklom na chodbe

Interiér chodby s drevenou stenou

Biela minimalistická kuchyňa

biela minimalistická kuchyňa

Exotická biela kúpeľňa

exoticko-biela-voľne stojaca vaňa

Bambusový baldachýn

Rodinný dom z bambusového prístrešku

Moderný rodinný dom v Singapure

moderná fasáda rodinného domu

Moderný zrekonštruovaný dom

moderne zrekonštruovaný dom