Architektúra, dizajn bazéna

Moderná architektúra domu s veľkým vonkajším bazénom

Architektúra moderného domu v Južnej Afrike

Metropolis Design sa špecializuje na projekty pre  moderná architektúra domu, ktorý kombinuje luxus a pohodlie pod jednou strechou. Možno je to práve kvôli ich rozmanitosti a dizajnom zameraným na zákazníkov, že ich popularita stále rastie. Ako príklad vám ukážeme dizajn domu, ktorý kombinuje absolútne báječné miesto s vynikajúcim dizajnom. Dom sa veľmi vhodne volal Kúpeľný dom a nachádza sa na predmestí Kapského Mesta v Južnej Afrike. Postavený v roku 2011, predstavuje pre dizajnérske štúdio stopercentný úspech.

Moderná architektúra domu z Južnej Afriky

veľký bazén-vonkajšia terasa

Kúpeľný dom ponúka útočisko pre všetkých, ktorí chcú relaxovať a relaxovať. Vďaka inovatívnemu dizajnu sa hodí moderná architektúra domu skvelé v ich prostredí. Zaujímavé drevené prvky a okrúhla základňa upútajú pozornosť každého. Bohato zasklená fasáda ponúka nádherný výhľad na krásne okolie a vonkajší bazén. Vďaka teplej farbe dreva a bielemu nábytku pôsobí dom teplom a svetlom. Trochu exotická atmosféra je vytvorená vďaka vybraným dekoratívnym kúskom.

 Moderná architektúra domu inšpiruje elegantnými interiérmi

Obývačka-biela-sedačka-stoličky-chata

prázdninový dom s otvorenou obývacou izbou a sklenenou fasádou

V interiéri moderná architektúra domu od Dizajn metropoly opäť môžete vidieť veľa skla, dreva a bieleho nábytku. Veľká časť terasy je plynule prepojená s vnútornou plochou veľkými sklenenými dverami. Mramorový stôl v jedálni priťahuje pozornosť každého. Veľký vonkajší bazén sľubuje veľa príjemných hodín s priateľmi a rodinou.

Abigail

Chata drevená konštrukcia

Moderný malý kuchynský ostrov

moderná-malá-kuchyňa-dom-architektúra

Mramorová dlažba v kúpeľni

Mramorová sprchová stena so sklenenou stenou

Moderná architektúra domu – plán

Plán moderného domu