Odporúčané, prázdninové domy a dizajn hotelov

Plážová vila na ostrove Bali v Indonézii

Bazén s palmami

Dychberúca krásna vila na pláži na ostrove Bali v Indonézii fascinuje svojim luxusným, ale aj tradičným nádychom. Tropický teplý ostrov každoročne láka tisíce turistov a fascinuje ich exotikou v Indickom oceáne. Vila je v súlade s polohou, 150 metrov od pláže v meste Cemagi. Súkromné ​​plážové domy a vily na juhozápadnej strane Bali sú k dispozícii na prenájom. Pozrime sa.

Vila na pláži- raj na zemi

Vchodové brány z prírodného kameňa

Toto luxusné Plážová vila v Cemagi má päť spální a päť kúpeľní s tradičným a moderným nábytkom. Hneď ako vojdete do vstupnej haly, prejdete mohutnými drevenými bránami, ktoré boli umelecky navrhnuté, a stretnete prírodu s kamenistou stenou a vôňou potoka s malými odvodňovacími líniami, ktoré nás vítajú. Tehlové múry so závesnými rastlinami nám prinášajú príjemný pocit. Návštevník si môže oddýchnuť od dlhej cesty na obrovských pohovkách a veľkých mäkkých kreslách. Táto vila fascinuje svojou veľkou rozlohou nielen vo vnútri, ale aj vonku. Krytá veranda je pripravená s veľkým stolom a stoličkami z tmavého dreva a umožňuje vám príjemné večerné jedlo s priateľmi, partnerom alebo rodinou. Čerstvo pokosené trávniky a bazén vám ponúkajú príležitosť zažiť svoje súkromné ​​šťastie a radosť. Exotické krajiny s palmami symbolizujú trópy. Je to raj na zemi a čistý zážitok pre jemné chute.

Vila s 5 spálňami na pláži

Spálňa s výhľadom na oceán

Spite ako kráľ v piatich spálňach! Kto by to nechcel ?! Vezmite svojho milovaného a urobte si krásny čas na Bali v Indonézii. Luxusná plážová vila si zachováva tradičný a klasický dizajn izieb, ale ponúka moderné prvky a pripomína skutočnosť, že tu na vás nezabudnú. Spite na mäkkých, veľkých manželských posteliach, popíjajte kávu a popoludní si užívajte knihu na masívnom ratanovom nábytku alebo obklopení vankúšmi na pohovke, a než si ľahnete do postele, oceán si vás podmaní svojou majestátnou silou..

 Distribuované romantické zákutia na sedenie a zábavu

Veranda-mt-záhradný nábytok-na sedenie

Zažite západ slnka okolo krbu

Záhradný domček na Bali-in-Cemagi

Nádherná krajina okolo vily

Výhľad na oceán a pláž

Opaľujte sa a relaxujte v záhrade vily

Záhradný dom s bazénom na Bali

Päť spální s tradičným nábytkom

Pohovka s gaučom-stôl-sivá-podlaha-druhé poschodieSpálňa s umývadlomVstupná hala s pohovkou a kreslami