Nábytok

Moderná nástenná jednotka – modulárny systém dodáva obývačke individualitu

Obývacia stena moderná dekorácia interiér obývačky

the moderná nástenná jednotka sa stala neoddeliteľnou súčasťou každej obývačky. Nástenné jednotky bývali masívne a zaberali v miestnosti príliš veľa miesta. V súčasnej dobe sú menšie, kompaktnejšie a ponúkajú množstvo možností dizajnu.

Moderná nástenná jednotka – kombinácia modulárnych prvkov

Úložná stena obývačky kreslá kožené zasklenie Modulárny nástenný systém

 

Dnešné nástenné jednotky sa skladajú z niekoľkých častí, ktoré tvoria nábytkový systém. Vytvárajú úložný priestor pre knihy, zbierky DVD, časopisy atď. Existujú možnosti pre každý vkus, ktoré môžu osviežiť celú obývaciu izbu. Môžete sa sami rozhodnúť, či je nástenná jednotka veľká alebo malá. Nástenná jednotka môže byť monochromatická – s jasnými líniami v minimalistickom štýle. Môžete však tiež vyskúšať rôzne farebné schémy a pridať vhodné osvetlenie. the moderná nástenná jednotka je možné kombinovať s retro prvkami. Môže byť dokonca použitý ako doplnkový nábytok na pracovisko alebo do pracovného rohu doma.

Farebná škála – základ modernej nástennej jednotky

moderné nástenné systémy dekoračné vázy Držiak na CD televízor

Módne je kombinované s estetickým – konečným výsledkom je pôsobivý dizajn. the moderná nástenná jednotka umožňuje kombináciu ľahkých drevín s jednoduchými tvarmi. Matné a lesklé – určujete povrch. Osvetlenie je možné integrovať do stien obývačky, aby sa vaše suveníry alebo fotografie ukázali ako najlepšie. Nástenná jednotka v bielej farbe s farebnou výzdobou vytvára kontrasty. Táto silná myšlienka vyzerá moderne a klasicky zároveň. Takto môže modulárna nástenná jednotka vyjadriť vašu individualitu.

 Roche Bobois – Čerstvé nápady pre modernú nástennú jednotku

Televízna skrinka modré sivé zbierky kníh Držiak diskov CD na úložný priestor

Ak si nie ste istí, ako navrhnúť nástennú jednotku, tu je niekoľko návrhov od lídra v tejto oblasti- Roche Bobois. Francúzska značka je už viac ako 60 rokov symbolom vysokej kvality. Spoločnosť predstavuje svojim zákazníkom široký sortiment nápadov na nábytok a interiéry. Carlo Marelli a Massimo Molteni sú dizajnérmi najnovšej kolekcie nástenných jednotiek Roche Bobois. Jednotlivé komponenty ponúkajú v 13 rôznych farbách a s rôznymi rozmermi. Modulárne prvky je možné navzájom kombinovať. Ak chcete, môžete nástennú jednotku kedykoľvek prestavať a nájsť dokonalé priestorové riešenie podľa vlastných potrieb.

Nástenná jednotka od Roche Bobois – praktické a trendové riešenie miestnosti

Nápady na dizajn nástenného systému Retro prvky prakticky malý kompakt