Nábytok

Mobilná nástenná jednotka v malom byte v New Yorku

mobilná nástenná jednotka multifunkčná pohovka do obývačky

Architektonická firma MKCA navrhla interiér tohto 45 -metrového bytu v New Yorku mobilná nástenná jednotka má ponúknuť. Áno, čítate dobre! Tento byt má obytnú plochu iba 45 metrov štvorcových a je najnovším úspechom MKCA v oblasti „výskumu mikrobytov“. Napriek svojej malej ploche tu nájdete všetky funkčné a priestorové prvky pre život, prácu, spánok a obliekanie, ako aj kuchyňu, jedáleň a kúpeľňu.

Mobilná nástenná jednotka s otočnou televíziou

mobilná nástenná jednotka televízny gauč bočný stolík osvetlenie LED

Automatický posuvný úložný prvok sa posúva z jedného konca miestnosti na druhý, odhaľuje medzery a mení svoje funkcie počas dňa a večera. Táto mobilná nástenná jednotka vymedzuje rôzne zóny. Odtiahnutím pohyblivého prvku zo steny odhalí šatňu, zónu so vstavanou komodou a zásuvkami na odkladanie oblečenia. Keď sa táto predtým skrytá miestnosť úplne otvorí, môžete zložiť posteľ queen. Posuvný prvok je napájaný a zapojený. To vám umožní pripojiť televízor a audio systém, ako aj všetky ostatné audiovizuálne a sieťové komponenty v byte. Mobilná nástenná jednotka poskytuje aj ďalší úložný priestor.

Mobilná stenová jednotka oddeľuje obývaciu izbu a spálňu

mobilná nástenná jednotka nápad na zariadenie nábytku biela polička do šatníka tyrkysová

Otočný systém s reproduktorom špecifickým pre zákazníka umožňuje televízii otáčať sa v polkruhu (180 stupňov okolo svojej osi). Televíziu tak môžete pohodlne sledovať z posedenia alebo postele a dokonca aj zo šatne. Mobilná nástenná jednotka má tiež vstavaný nočný stolík s energiou na lampu na čítanie a budík hneď vedľa čela postele. V priebehu dňa alebo keď je posteľ skrytá, sa spálňa stane opäť súčasťou obývacej a pracovnej časti bytu. Vedľa lakovanej nástennej jednotky je možné vidieť otvorenú knižnicu a police z práškovo lakovanej ocele. V spodných skrinkách je umiestnená tlačiareň a ďalšie periférne zariadenia počítača, zatiaľ čo susedná skrinka sa používa ako suchý bar. Mobilná nástenná jednotka má tiež niekoľko posuvných dverí. Tieto konfigurujú tieto miesta a odhaľujú zóny, ktoré sa inak používajú ako šatne alebo sklad oblečenia. Priestor oproti televízoru a posuvnej stene je vyhradený pre pohodlnú sedačku.

Rozkladacia posteľ za nástennú jednotku

nástenná jednotka mobilná posteľ rozkladacia parketová pracovná plocha kancelária

Mobilná nástenná jednotka nie je zďaleka všetko, čo malý byt môže ponúknuť. Vedľa obývačky bol vytvorený útulný jedálenský kút, dostatočne veľký pre štyri osoby. Existujúca kuchyňa bola rozšírená, aby sa vytvorilo viac pracovného priestoru. Pribudli nové, pevné pracovné plochy so vstavaným drezom a bielymi lakovanými kuchynskými skrinkami, priestranná špajza a chladnička. Existujúca kúpeľňa bola tiež dôkladne zrekonštruovaná, pričom do nej boli pridané ďalšie uteráky a kôš na bielizeň. V celom byte bolo obnovené osvetlenie. Teraz je všade osvetlená LED diódami.

Sledujte televíziu z postele pomocou nástennej jednotky

nástenná jednotka obývacia izba spálňa rozkladacia posteľ jedálenský stôl kožušinové parkety

Tento byt, ktorého menší priestor multifunkčne využíva mobilná nástenná jednotka, sa nachádza v budove z roku 1920, nachádza sa v parku Gramercy, neďaleko Manhattanu. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou architektmi MKCA.

Nástenná jednotka použiteľná na oboch stranách

nástenná jednotka skladacia posteľ multifunkčný malý byt new york sklenený stôl

Kancelária a šatník za nástennou jednotkou

mobilná nástenná jednotka spálňa posteľ rozkladací šatníkový vankúš

Priestranná obývacia izba s nástennou jednotkou a skrytou posteľou

mobilná nástenná pracovná doska polička pohovka televízia biela skrinka

Mobilná nástenná jednotka – šatník

obývacia stena multifunkčná skriňa oblečenie topánky priehradky led žiarovky

Apartmán s mobilnou nástennou jednotkou – jedálenský kút so skleneným stolom

obývacia stena mobilný dizajn jedálenský kút moderné okno stolové sklenené stoličky

Wohwand sedacia časť gauč hnedá sklenená dekorácia stolu biela

nástenná jednotka stôl heimbuero polička mäta zelená drevo kov

obývacia stena mobilný byt mikroobraz stena vykurovanie jedálne

Kuchyňa v bielom prevedení ako mobilná nástenná jednotka

mobilná nástenná jednotka kuchyňa biela malá rúra lampa parketový drez

nástenná jednotka kuchynský dizajn chladnička kovový biely nábytok drez

Dizajn od MKCA.