Nábytok

Moderná knižnica s originálnym dizajnom pripomína strom

Policový systém čiernobiely strom

Predstavujeme vám jeden moderná knižnica, to vyzerá ako moderné umenie – policový systém od inovatívneho dizajnérskeho štúdia 21st Design nesie názov Winterbaum. Kus nábytku vyzerá ako exponát v Múzeu moderného umenia, ale má všetky vymoženosti tradičného dizajnu.

Moderná polica na knihy – originálny dizajn pre útulný kútik na čítanie

biela knižničná krbová sedačka biela

Regálový systém bol inšpirovaný prírodou – vysoká konštrukcia pripomína strom bez listov. Na prvý pohľad pôsobia rôzne konáre stromov chaoticky, ale dizajn je vďaka vyváženým protizávažiam dokonale vyvážený. Inovatívny koncept napodobňuje prírodu – umelecký systém bol vyrobený výhradne z plastu. Cieľom talentovaných dizajnérov z 21. dizajn mala interpretovať vzťah medzi človekom a prírodou v priemyselnom a high-tech 21. storočí. Umelecké, originálne a nápadité – takto človek vidí moderná knižnica koniec.

Moderná polica na knihy fascinuje inovatívnym konceptom

Pôvodný dizajn na vytvorenie praktickej obývačky

Regálový systém Winterbaum je oveľa viac než a moderná knižnica – ponúka možnosť vystaviť svoje obľúbené knihy a sochy. Koniec každej vetvy smeruje nahor – nehrozí teda pošmyknutie. Aj malé vázy a iné dekoratívne predmety môžu nájsť priestor na poličke. Polička na knihy je k dispozícii v dvoch verziách – čiernej a bielej; tieto dve verzie je možné navzájom kombinovať, aby sa dosiahol dramatický efekt. Policový systém môže fungovať ako rozdeľovač miestností a je vhodný do domácnosti aj do kancelárie.

Stojan na knihy je ponúkaný v dvoch verziách – čiernej a bielej

Policové systémy pre knihy zriadia kútik na čítanie

Inšpirované prírodou, vyrobené z high-tech materiálov

Oddeľovač miestností moderný policový systém v tvare stromu