Nábytok

Luxusný nábytok od VG Newtrend – harmónia protikladov

Luxusný nábytok-od-VG Newtrend-biely-interiér

the Luxusný nábytok od VG Newtrend vyzerať ako sen. Jediným rozdielom je, že sa to splnilo. Táto mimoriadna talianska spoločnosť sa ukazuje byť jednou z najlepších dizajnérskych firiem na svete. Ponúka len to najlepšie z hľadiska moderného nábytku a dizajnu interiéru vôbec. Každý kus je jednoducho umelecké dielo. Vytvárať náš svet s vášňou je schopnosť, ktorú majú len tí veľkí. A talianski dizajnéri to dokazujú svojimi návrhmi najvyššej kvality … Niekedy titul z architektúry a dizajnu nestačí. Skutočný dizajnér musí mať veľa skúseností, kreatívnu perspektívu a, samozrejme, predovšetkým skutočný talent. Dizajnéri vo VG Newtrend majú všetko. Vaše projekty sa stanú globálnym synonymom dokonalosti.

Luxusný nábytok od VG Newtrend – čistá romantika

Luxusný nábytok od VG Newtrend-konzolový stôl

Kreativita hrá pri navrhovaní tejto úžasnej hry obrovskú úlohu Luxusný nábytok od VG Newtrend a ich zbierka VG Home. Každý dekor je starostlivo vytvorený tak, aby spĺňal ciele a potreby a taktiež aby dokonale zodpovedal vkusu zákazníka.Použitie materiálov nie je spontánne a chaotické, ako sme videli u mnohých iných dizajnérskych spoločností. Spoločnosť VG Home vykonáva roky nepretržitý výskum a starostlivo vyberá materiály pre každý kus nábytku a dekorácie.

Luxusný nábytok od VG Newtrend – ušľachtilý vzhľad

Luxus-Möbel-von-VG Newtrend-jedálenský nábytok

Tieto jedinečné Luxusný nábytok a nádherné nápady na dizajn určite nevzniknú zo dňa na deň, ale experimentovanie nie je vylúčené. Existuje mnoho úspešných projektov, ktoré sú skutočne vynikajúce. Vďaka výskumu a skúsenostiam sú dizajny také výnimočné a neodolateľné. Táto spoločnosť je rozhodne skutočnou inšpiráciou a je úplne skvelým príkladom slávneho príslovia „prax robí perfektného“. Dnes sú moderný luxusný nábytok od VG Newtrend a kolekcia VG Home, o ktorej každý sníva. Realita je taká, že všetci chceme byť doma. Je to niečo, čo by sme radi ocenili, pretože vieme, že aj pri pohľade na tieto umelecké diela sa cítime výnimočne.

biely konferenčný stolík

Luxusný nábytok-od-VG Newtrend-biely-konferenčný stolík

Zamatové kreslo

Luxusný nábytok od VG Newtrend-zamatové kreslo

Stoličky s kovovými operadlami

Luxusný nábytok-od-VG Newtrend-stoličky

Kvetinový box

Luxusný nábytok z VG Newtrend-kvetinový box

sedačka zo strieborného zamatu

Luxusné kreslo-podľa-VG Newtrend-zamat-siber-kreslo

biely jedálenský stôl v podlahách

Luxusný nábytok z VG Newtrend-biely stôl

čierny jedálenský stôl

Luxusný nábytok z VG Newtrend-čierny-jedálenský stôl

Konzolový stôl

Luxusný nábytok-od-VG Newtrend-malý-čierny-konzolový stôl

Kožené kreslo

Luxusný nábytok-z-VG Newtrend-kožené kreslo

Šatňa

Luxusný nábytok-od-VG Newtrend-kadernícka miestnosť

Konzolový stôl s kovom

Luxusný nábytok-od-VG Newtrend-čierny-konzolový stôl